Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır ?

Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır ?
20 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 174 kez okundu.

Yengeç burcu hangi burçlarla anlaşır ? Yengeç burçları yaz insanları oldukları sebebi ile oldukça sevecen, sakin ve sessiz insanlardır. Bu yazımızda yengeç burçlarının hangi burçlarla anlaştıklarından bahsedeceğiz. Eğer sizde yengeç burcu hangi burçla anlaşır merak ediyor iseniz doğru yerdesiniz demektir. Yengeç burçları genel olarak kendi iç dünyalarında yaşamaları ile bilinir. Bu noktada bu burçların hayatına çok fazla müdahalede bulunmayan insanlar her zaman için gerçekten kazançlı çıkar. Yengeç burçlarının genel olarak anlaştığı burç grubunda akrep burcu, koç burcu ve yine kendi burçlarından olan yengeçler bulunmaktadır.

Yengeç burçlarının en iyi anlaştığı burçlar arasında ilk sırada şüphesiz ki akrep burçları gelir. Bu burç grubu kendi iç dünyalarında yaşadıkları için yengeç burçları ile uyum içindedir. Birbirlerinin iç dünyasına karışmayan ve bu sınırlar içinde birbirlerini yalnız bırakan iki burç oldukça uyumludur. Aynı zamanda akrep burçlarının arkasında yatan romantizmi en iyi yengeç burçları ortaya çıkarır. Akrep burçlarının yumuşak tarafını iyi bilen ve onu kolaylıkla ortaya çıkaran yengeç burcu ile anlaşmama gibi bir şansları yoktur.

Diğer bir burç ise koç burcudur. Koç burcuna baktığımızda dışa dönük sınır tanımaz bir karakter görürüz. Aslında genele baktığımızda yengeç- koç uyumu imkansız gibi durur. Ancak iki burçta birbirini dizginledikleri için anlaşmama gibi bir durum söz konusu değildir. Yengeç ve koç için zıt kutuplar birbirini çeker diyebiliriz. Biri dışa dönük tarafını yengeç burcu ile bastırırken, yengeçler de sakin tavırlarını, kendi iç dünyalarından çıkışlarını akrepler ile başarır. Durum böyle olunca da anlaşmamak imkansız diyebiliriz. Son olarak yengeç burçları kendi burç grupları ile de büyük bir uyum içindedir. Bu uyuma oran verecek olursak %85 uyumlu demek mümkündür. Yengeç burçları genel olarak da uyumlu insanlardır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git