Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşamaz ?

Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşamaz ?
18 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 316 kez okundu.

Yengeç burcu hangi burçlarla anlaşamaz ? Yengeç burcu aşırı duygusal yapısıyla kendisini belli eden bir burçtur. Su grubu olan bu burcun bir çok burçla anlaştığı görülmektedir. Anlaşamadığı burçlar tabi ki vardır ve bunlara göz atıldığı zaman ilk başta oğlak burcu yer almaktadır.

Yengeç Burcunun Anlaşamadığı Burçlar

Yengeç burcunun duygusal yapısından dolayı insanlara karşı bağlılık gösterme durumu vardır. Bağlı kalmayı, bağlı olmayı seven yengeç burcunun bağlılık konusunda birçok problemler yaşayan oğlak burcu ile beraber bir araya geldiği vakit büyük sorunlar yaşayabilir ve hatta bu sorun yengeç burcunun çileden çıkartıyor desek doğru olur. Oğlak burcu duygularını belli edemeyen ve her konuda mantığıyla karar verebilen kişilerdir. Fakat yengeç burcunun mantıktan çok duygularıyla hareket ettiğinden dolayı bu iki burcunun bir araya gelmesi sonucu bir takım anlaşmazlıklar meydana gelir. Hatta yengeç burcu bu durum karşısında üzülen taraf olabilir. Oğlak burcunun yaptığı bir hareket yengeç burcunun kafasını oldukça karıştırır ve hayatı sorgulamasını sebep olabilir. Bu sebepten dolayı bu ikilinin bir araya gelmesi oldukça tehlikelidir.

Yengeç burcu duygusal yapıya sahipken, koç burcu daha çok mantıklı düşünmeyi seven bir burçtur. Bu sebepten dolayı yengeç burcunun bir diğer anlaşamadığı burç koç burcudur. Koç burcu tıpkı oğlak burcu gibi mantığıyla hareket ettiğinden dolayı yengeç burcunu bir türlü anlayamayacak ve sabırsız halleri ile yengeç burcunun adeta çileden çıkaracaktır. Bu sebepten dolayı bu ikilinin bir araya gelmesi oldukça tehlikelidir. Büyük anlaşmazlıklara sebep olacaktır.

Yengeç burcunun bir diğer anlaşamadığı burç ise terazi burcudur. Terazi burcu oldukça dengeli bir yapıya sahiptir. Fakat yengeç burcu çok duygusal olduğundan dolayı sürekli değişen hareketler gösterebilir. İşte bu ikili bir araya geldiği zaman terazinin fazla dengeli ve yengecin ara ara değişen halleri ikisi arasında gerilimleri sebep olabilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git