Yengeç Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Yengeç Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları
29 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 165 kez okundu.

Yengeç burcu erkeğini etkilemenin yolları nelerdir  Yengeç erkeğini kendinize bağlamak mı istiyorsunuz? Sadece bir kaç dikkat edeceğiniz davranışla bunu sağlayabilirsiniz. Yengeç erkeği eğlenceli , neşeli ve sevecen bir yapıya sahiptir. Yengeç erkeği için güven çok önemlidir. Öncelikle onu çok iyi tanımanız gerekir. O bir şeyler anlatırken onu pür dikkat dinlemeniz hoşuna gider. Aile yaşamını , çocukluğunu ondan dinlediğinizde onu daha iyi tanıyacaksınız.Ailesine çok bağlıdır. Bazen aile içindeki kişilere ne kadar kızarsa kızsın yine de onlar için yapamayacağı bir şey yoktur. Gerçekten sevdiği kişiyi derinden sever. Size karşı olan tutkusunu hissedin ve aynı şekilde siz de ona olan tutkunuzu gösterin. Tenini sizin teninizde gerçekten hissedebildiyse ki bunu kolay kolay hissedemez siz de bunu yaşadıysa onun için ayrı bir yere sahipsiniz demektir. Onun hakkında olan hislerinizi ona söyleyin. Güvende hisseden yengeç burcu erkeği daha sahiplenici olacaktır. Onu bir gün gergin görürseniz ona sorular sormayın.Sadece konuşmak istersen burdayım demeniz onun için yeterlidir. Ona o anda sadece sarılmanız onu en mutlu edecek davranış olacaktır. Size sarılmak bile onu rahatlatacaktır.

Yengeç burcunun en dikkat ettiği özellik de karşısındaki kişimin doğal olması , olduğu gibi olması çok önemlidir.Duygusal bir adam olduğu için sizi aniden şaşırtan sürprizler yapabilir. Sizi gerçektem seviyorsa çok kıskanır bunu belli etmemeye çalışır fakat için için kendini yer. Yengeç burcu erkeği için olmazsa olmazlarda biri de karşısındaki kişinin şefkatli ve merhametli olmasıdır. Ona süpriz mi yapmak istiyorsunuz. Ona kendi elleriniz ile bir sofra hazırlayın. Ve o gün sadece onun için hazırlanın. Her şeyin ona özel olduğunu görmesini sağlayın. Onu bir kez daha kendinize aşık edeceğinizden emin olun. Benimde bir yengeç burcu sevgilim var. En güzeli ne biliyor musunuz? Her şeyi konuşabiliyorsanız ve sonunda mutlaka kırmadan inceltmeden güzel bir sonuca bağlayabiliyorsanız, aradığınız kişiyi bulmuşsunuz demektir. Ben buldum dilerim siz de gözlerinin içine baktığınızda mutlu olduğunuz birlikteyken çok güzel zaman geçirebilen bir çift olursunuz. Her şey herkesin gönlüne göre olması dileğiyle 🙂

Yengeç burcu erkeğini etkilemenin yolları nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git