Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri

Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri
21 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 810 kez okundu.

Yengeç burcu erkeği özellikleri nelerdir? Su burcu dahilinde bulunan burçlardandır. Bu yazımızda yengeç burcu erkeği genel karakteristik ve kişilik özelliklerinden bahsedeceğiz. Yengeç burcu erkeği kişilik özelliklerine bakacak olursak, kibar, anlayışlı, hoşgörülü ve sempatik bir kişiliği vardır. Gülmeyi ve insanları güldürmeyi çok sever. Küçük şeylerden mutlu olabilen birisidir. Yalandan, iki yüzlülükten ve arkasından iş çevrilmesinden nefret eder ve kendisine yalan söyleyen birini hemen hayatından çıkarır ve affetmez af etse bile hiçbir zaman eskisi gibi olmaz o kişiye karşı, kendisi kesinlikle birisini üzmek ve kırmak istemeyen bir kişiliğe sahiptir. İnce düşünceli ve naziktir, beklenmedik sürpriz yapmayı karşısındaki insanı şaşırtmayı ve mutlu etmeyi sever, başkasının mutluluğundan mutlu olabilen birisidir.

yengeç burcu erkeği

Yengeç Burcu Erkeğinin Duygusal Durumu

Yengeç burcu erkekleri her zaman ne olursa olsun dürüstlükten yanadır, ağır başlı ve oturmuş bir kişiliğe sahiptir, aşırı uç davranışları yoktur ama standart ve sıkıcı ,monoton bir hayata sahip olduğunu düşünmeyin, yeri geldiğinde eğlenmesini her kesten iyi bilir, gezmeyi, seyahat etmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi sever, tabi bunları hayatının aşkıyla yapmak ,doğru insanla yapmak onun için daha önemlidir veya ailesiyle diyelim, tek başına aktivite yapmaktan hoşlanmaz, yanında vakit geçirmekten hoşlandığı biri olsun ister, sakin ortamlardan doğa yürüyüşlerinden ,kamplardan hoşlanır, kalabalık şehirler ona çok boğucu gelir, sakin küçük ve sıcak komşuluk arkadaşlık ilişkilerinin yaşandığı bir ilçe onun için daha yaşanılabilir özelliktedir. Yengeç burcu erkeği çok kıskançtır sevdiği kadının yanında erkek sinek bile görmeye tahammül edemez. Aşırı derecede bazen tutucu olabilir, ama tüm bu davranışlarına sebep olan şey sizi sevmesi ve kimseyle paylaşmak istememesidir. Yalnızca ona ait olmanızı ona bağlı kalmanızı ister çünkü o da size bağlanır ve sizi hayatının merkezine yerleştirir. Ailesi onun için çok önemlidir özellikle annesine çok bağlıdır. Duygusal bir kişilik yapısına sahiptir ve kendisine duygusal şekilde nazik ve düşünceli gözüken kişilerden hoşlanması daha kolaydır.

Yengeç Burcu Erkeğinin Davranışsal Özellikleri

Yengeç erkekleri karşı aldatma şansınız kesinlikle yoktur çünkü o an sizi hayatından çıkarır ve sonsuza kadar bitirir. Pratik zeka özelliklerine sahiptir ve ilgi alanları çok çeşitlidir. Ebru, satranç, matematik ve resim gibi çok çeşitli alanlara yönelebilir. Su grubunda yer alan bir burç olduğunu söylemiştik buna bağlı olarak yüzme ve çeşitli su sporlarına ilgisi çoğu zaman kayar.

yengeç erkeğinin özellikleri

Bir yengeç erkeği size aşık olmuşsa sevgi sözcüklerine ve romantizm kuyusuna düşmeye hazırlayın kendinizi. Çünkü yengeç erkeği sevdiği kadını sürekli sevgisini ve hayranlığını belli edecek sevgi sözcüklerine boğar. Ondan size geçen farklı bir şeyler hissettirir size onun yanında kendinizi çok özel ve değerli hissedersiniz. Tabi tek taraflı olmaz bu iş sizinde sevginizi bağlılığınızı belli etmeniz lazım. Yengeç erkeği kolay kolay kavga etmez tartışmaları sevmez. Size kırıldığında bunu yüzünüze vurup tartışmak yerine kendi köşesine çekilir ve içine kapanır bu duygusunu size kesinlikle belli etmez. Onun sessizleştiğini ve moralinin bozuk olduğunu hissederseniz hiç beklemeden bir şeyler yapın ilerledikçe kafasında daha büyük sorunlar oluşturabilir.

Yengeç burcu erkeği özellikleri nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git