Yengeç Burcu Erkeği Aşk Hayatı

08.07.2020
Yengeç Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Empatik bir yapıya sahip olan ve duygusal ihtiyaçlarınızı anında fark ederek buna cevap verebilecek nitelikte olan yengeç burcu erkeği aşk hayatı hakkında merak ettiğiniz detayları öğrenerek onu kalbini çalmak mı istiyorsunuz? Her ne kadar oldukça neşeli, esprili de olsalar birazcık kendilerini gizlemeyi severler. Eğer onunla birlikteyseniz onun duygusal dünyası hakkında tüm merak edilenleri öğrenin.

Yengeç Burcu Erkeği Aşk Hayatı Nasıldır?

Romantik, Sevecen, İlgili

Romantik burçlar arasında hemen hemen ilk sırayı alırlar. Aşık oldukları zaman hayatındaki kadınları kendine hayran bırakacak kadar ilgili, özenli, iltifat dolu bir davranış sergilerler. Aşklarını çok fazla kelimelere dökmeyi sevmezler. Daha çok hareketleriyle vücut dilleriyle karşı tarafa hislerini geçirmeyi tercih ederler. Bu konuda da yengeç burcu erkeği oldukça başarılılardır. Aşkı fazlasıyla önemli görür ve duygularını ciddiyet üzerine kurarlar.

Tam Bir Aşk Adamıdır

Aşkı hem zor hem çok güzeldir, yaşamayı ve yaşatmayı iyi bilirler. Hayatlarına alacakları insanlar konusunda seçici davranırlar. İyi bir birlikteliğin olabilmesi için hayatındaki insanlarla kafa yapılarının, bakış açılarının benzerlik göstermesi gerekir. Duygusal yönlerinin ağır basması sevgilisi veya eşi için büyük bir şanstır. Romantik bir erkeği, sevgisini her an hissedebileceğiniz bir eşi ancak onda bulabilirsiniz. Mükemmel olmamakla beraber iyi bir birlikteliğin kapılarını açmada oldukça başarılıdırlar.

Bir İlişki de Tartışabilmek Bile Önem Arz Eder

Mutluluğu da mutsuzluğu da gülmeyi de ağlamayı da aşkın bir parçası olarak görürler. Hayatlarındaki kişiyle her zaman aynı görüşte olmak onları sıkabilir. Bazı zamanlar fikir ayrılığı yaşamak, bu fikir ayrılığı sebebi ile belli bir saygı çerçevesi içinde tartışabilmek onları sıkmaz aksine hoşlarına gider. Tartışabilmeyi, ufak tefek atışmaları ilişkiye heyecan katan bir boyut olarak görürler.

Aşık Olursanız Bir Adım Geri Yürümeye Hazır Olun

Asla taviz vermedikleri bir durum varsa o da hayatındaki kadınlar üzerinde her zaman baskın tarafın kendisi olmasını istemeleridir. Kötü niyetli bir baskınlık değildir bu, sadece son sözü söylemek, kararı en son kendi vermek, bir şeyler yapılacağı zaman ilk önce kendisine danışılıp fikir alınmasını istemek gibi durumlar kendilerini her zaman daha iyi hissettirecektir.

Aşkta Olumsuz Yönleri

Fazla Kıskançtır

Hayatındaki kadının merkezi olmak ve kendi dışında kimsenin sevdiği insanlara karşı ilgisine tahammül edemezler. Genel de sevdiği kadının sosyal çevresi, yakın arkadaşları, görüşüp konuştuğu insanlar onayından geçmiş insanlar olurlar. Kıskanç yapılarını saklamazlar ama genel olarak karşı tarafa bu tutumlarını, sezgilerine olan güvenden kaynaklı olduğunu söylerler.

Her kadın bu durumdan hoşlanmayacağı gibi, çok fazla şikayetçi de olmazlar. Bu onlara çoğu zaman sahiplenme, önemsenme duygularını hissettirir. Yine de bazen aşırıya kaçma gibi bir durumla karşılaşıldığı zaman, en değerli ve öncelikli kendilerinin olduğunu hissettirmek bu davranışlarını aza indirme de faydalı olacaktır. Aksi taktirde bu tutumları can sıkıcı bir noktaya gelir.

Komplekslidir

Bu özellikleri ilişkideki en zayıf halkasıdır. Fazla özgüvenli olmakla, kompleksli olmayı birbirine karıştırmaları, karşı tarafı oldukça sıkar. Ağzından hayatındaki kadınların sadece kendisini sevip, başkasını sevemeyeceğini vurgulayan cümleler çok sık duyabilirsiniz. Kadınlar bu tutumdan hiç hoşlanmazlar. Bunun olmaması için tüm erkeklere, sevginizi hissettirmekle beraber, asla kimsenin vazgeçilmez olmadığını da hissettirmeniz faydalı olabilir. İçlerine korku girerek bu sayede bu davranışlarından vazgeçebilirler.


Yengeç Burcu Erkeğine Nasıl Davranmalı?

Yengeç burcu erkeği, sevdiğiniz veya arkadaşınız varsa davranışlarınız konusunda dikkat etmeniz gereken noktalar olabilir.

Samimi davranmalısınız

Davranışlarınızda en ufak bir samimiyetsizlik ve içten olmayan bir davranış hissettiklerinde kabuğuna çekildiğini ve sizinle aranızda bir duvar ördüğünü çok net göreceksiniz. Çünkü onlar için sahte davranış nedeni ne olursa olsun bir aldatmadır. Bu nedenle onların iyiliği için bile olsa asla yalan söylememeli ve bir şeyler gizlenmemelidir.

Onlarla vakit geçirirken yapmacık tavırlardan kaçınmalısınız. Kendinizi ortamın akışına bırakmalısınız. Gergin ve soğuk her tavrınız onlar üzerinde olumsuz bir etki yaratabilir. Bu nedenle davranışlarınızı planlayarak veya hesaplayarak değil de tamamen doğal sergilemelisiniz. Böylesi onlar için önemli bir tutumdur. Kullandığınız cümleler içten olmalı, klasik, konuşmak için söylenen kelimelerden uzak durmalısınız. Çünkü bu durum gözünden kaçmayacaktır.

İstemedikleri bir şeye zorlamayın

Sosyal hayata çok düşkünlükleri olmadığı için, istemedikleri zaman dışarı çıkmaya, girmek istemedikleri bir ortama girmeleri için zorlamamalısınız. Çünkü bu durum onları rahatsız edecek ve zorlandıkları şeye karşı isteksizleri daha da aratacaktır. Bunun yerine duygusal yanlarını kullanmalısınız. O gelemeden giderseniz mutsuz olacağınızı, gelse çok mutlu olacağınızı, kendinizi tek hissedeceğinizi vurgulayan birkaç kelime ile onları ikna etmeniz daha kolay olacaktır.

Ya da almak istemediği bir şey için ısrar etmeyin. Biraz zaman tanıyın eğer sorunsuz bir şekilde peki der ve sessiz kalırsanız bu onlarda ters etki yapacak ve yapmak istemedikleri şeyi yapacaklardır.

Onlarla tartışırken kelimelerinizi seçin

Sinirli bir yapıları vardır, bu sebeple sizi kolay bir şekilde tartışma noktasına getirebilirler. Fakat bu esnada onlara kırıcı bir kelime kullanırsanız, bunu asla unutmayacak ve kalpleri hep kırgın kalacaktır.

İçten içe bu duyguyu saklayacaktır. Bu nedenle kolay sinirlendikleri gibi kolay sakinleşen yapılarına, sinirlendikleri zaman sessiz kalarak karşılık verin. Kısa bir süre sonra hiçbir sorun yaşamamış gibi normal hayata döneceklerini unutmayın.


Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir?

Yengeç burcu erkeği, romantik, nazik, yoğun duygulu oldukları gibi karşısındaki insanında bu çerçeve içerisinde olmasını ister. Çok kolay insanlar olmadıkları gibi onları etkilemek için bazı püf noktalarına da dikkat edilmelidir.

Hislerinizi belli edin

Normalde sıkıntılarını içinde yaşamayı sevdikleri kadar, duygularını da belli etmeyi ve karşıya yansıtmayı bir o kadar severler. Bu nedenle onlara karşı bir hissiniz varsa, bu durumu kendinize saklamayıp bunu bakışlarınızla ve konuşmalarınızla hissettirmelisiniz. İç güdüsel duyguları çok yoğun olduğu için hemen bunun farkına varacak ve bu cesur tavır onu etkileyecektir.

Hisleriniz kadar onu önemsediğinizi de belli etmelisiniz. Herhangi bir konuda fikrini alarak, danışarak, onun fikirlerinin sizin için önemli olduğunu ve vereceğiniz karar da etkili olacağını anlatabilirsiniz. Bu çok hoşuna gidecek ve farkında olmadan size karşı bir sorumluluk hissetmeye başlayacaktır. Aynı zamanda kurduğunuz cümlelerin fikir alma niteliğinde olması, onun fikirlerini önemsediğinizi düşünerek oldukça hoşlarına gidecektir.

Kendinize almak istediğiniz herhangi bir eşyanın veya kıyafetin rengini, modelini ona sormak zevkine verdiğiniz önemi gösterir. Bu da onlara duyduğunuz hisleri belli etmede faydalı bir yol olacaktır. Fakat açık sözlülükten hoşlandığını da unutmamalısınız. Bu sebepten hislerinizi belli etmek yerine açıkça söyleyebilirsiniz. Zamanı doğru kullandığınız sürece bu onları çok etkileyecektir.

Onlara güven verin

Sevdikleri insana güvenmek değil, güvendikleri insanı sevmek isterler, bu nedenle çok hassas ve duyarlı davranmanız gerekebilir. Aşka verdikleri önem kadar güvene de çok fazla önem verirler. Bu nedenle toplum içindeki davranışlarınız, karşı cinse karşı tavırlarınız dikkatini çekecektir. Eğer tavırlarınızla onlara iyi bir izlenim bırakırsanız bir süre gözlem sonucu güvenini kazanabilirsiniz. Söylediğiniz sözlerin doğruluğu onlar için önemlidir. En ufak bir pürüz onların güven duvarlarını sarsacaktır. Onların kalbini kazanmanın güvenini kazanmaktan geçeceğini unutmayın.

Eğer bir şeyi yapmanızı istemiyorsa ve bu istekleri özünüzü değiştirecek bir şey değilse kabul etmeli ve yapmalısınız. Örneğin bir ortak arkadaşınız olabilir. Bazı sebeplerden dolayı onunla görüşmenizi istemeyebilir. Önce nedenini sorup eğer mantığınıza aykırı bir durum yoksa sırf bana kimse karışamaz mantığı ile onları kesinlikle restleşmeyin. İsteklerini kabul etmeniz ve yerine getirmeniz onlara güven verecektir. O arkadaşınız hayatınızda zaten çok da önemli bir yer tutmamasına rağmen söylediğinin sizin tarafınızdan dinlenmesi onlar için oldukça büyük bir önem taşıyacaktır.

Ona olan bağlılığınızı göstermelisiniz. Başka bir insanla hayat kurmak istemediğinizi sık sık dile getirmelisiniz. Bu samimi davranışlarınız onlar da güven duygusunu tetikleyecektir. Sonu ne olursa olsun yalan söylememeli, her zaman dürüst davranmalısınız. Böylelikle her davranışınıza şüpheyle yaklaşmayacak ve sözünüze her zaman güven duyacaklardır.

Korumacı yanlarına hitap edin

Yan yana olduğunuz zamanlarda davranışlarınızda frenleme yapın. Mekan, yemek, içecek seçimini ona bırakın. Bu davranış onları mutlu edecektir. Herhangi bir sorununuzu onunla paylaşıp fikir alın, korumacı yanları hemen çözüm üretmek adına harekete geçecek ve bu süreçte aranızdaki duygusal bağa bir zemin hazırlayacaktır. Ürkek ve zarif tavırlarınız onu fazlası ile etkileyecek ve hislerini duygusallığının eline bırakacaktır.

Korkularınız da ona sığınmayı seçmelisiniz. Örneğin bir gök gürültüsü sizi ürkütebilir, bu durumlarda göğsüne saklanmak, sarılmak onların korumacı yönlerine hitap edecektir. Belki küçük ve masum gibi görünen bu hareket onun üzerinde size güçlü bir şefkat ve korumacı bağ kuracaktır. Yardıma ihtiyacınız olduğunda bunu çekinmeden iletmeniz, yardım istemeniz yine korumacı yönlerini harekete geçirecek davranışlardan biridir. Bu tavrınız her zaman onlara kendini daha iyi ve önemli hissettirecektir.

Dış Görünüşünüze Dikkat Edin

Bir kadının öncelikle dış görünüşüne dikkat eder. İç güzelliği kadar dış güzelliğine de önem verirler. Bakımlı ve özenli olması onun için önemli bir özelliktir. Sadece hayatına girecek kadınlar değil bütün kadınların hatta bütün insanların kendilerine bakmalarının, kendilerini sevmelerinin bir göstergesi olarak kabul ederler. O nedenle bu özelliği her kadında ararlar. Giyindikleri kıyafetten, saç şekline kadar bir uyum beklerler. Çünkü dış görünüşün çoğu zaman karakteri yansıttığını düşünürler. O nedenle görüşmeye giderken daha önce hiç kullanmadığınız bir tarzı denemek çok sağlıklı olmayabilir. Çünkü bu konuda oldukça dikkatlidir. O nedenle kendinize ait olmayan bir tarza bürünmek yerine her zaman nasılsanız onu özenli hale getirerek görünmelisiniz.

Doğal Davranın

Hayatınızın her alanında kendiniz dışında faklı davranmaya çalıştığınız zaman bir yere kadar başarılı olsanız dahi bir yerden sonra fire verirsiniz. Kadın erkek herkeste aynı durum görülebilir. İkili ilişkilerde karşı tarafı etkilemek, ilgisini çekebilmek adına farklı davranışlar içine girme, olmadığı bir insan gibi görünme çabaları çoğu insanın yaptığı hatalar arasında yer alır. Seçici yanları nedeni ile bu tür davranışlarla çok karşılaşır. O nedenle karşısındaki insanın tavırlarının doğallığını çabuk analiz edebilir.

Onu etkilemek istiyorsanız kesinlikle doğal davranmalısınız. Doğal davranmak ile rahat davranmak arasındaki ince çizgiye dikkat etmelisiniz. Çünkü aşırı rahat kadınlardan değil, ortamına göre hareket eden kadınlardan hoşlanır. Bu nedenle tavırlarınızı ona göre kullanmalı ve yapmacık olmaktan sakınmalısınız. Doğallıktan uzaklaşıp başka biri gibi olmaya çalışırsanız bu karşınızdaki tarafından fark edilir ve sizi itici bir konuma sokabilir. Bu nedenle kişiliğinizden taviz vermemelisiniz.


Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Yengeç burcu erkekleri, ruhuna hitap eden kadınlardan hoşlanır. Kendisine uyum sağlayabilecek hem evde hem toplum içinde uyumlu olabilecekleri eşler isterler.

Romantik kadınlardan hoşlanır

Dikkatini çekebilmek ve etkilemek için romantik bir kişiliğe sahip olmanız gerekiyor. Romantikmiş gibi davranmak onların hemen fark edebileceği bir durumdur. Bu sebeple içinizden gelerek romantik davranmanız gerekir. Onlar hayatınızın merkezi olmaktan çok hoşlanırlar. Bu sebeple kendilerini çok önemli hissedecekleri davranışlar sergilemeniz gerekir. Bunu ister sözlerinizle ister davranışlarınızla, isterseniz yapacağınız ufak gösterişsiz sürprizlerle anlatabilirsiniz.

Özel günler dışında da özel bir günmüş gibi giyinerek romantik bir sofra hazırlayabilirsiniz. İçinizden gelerek yaptığınız bu ufak hamle onlar için büyük anlamlar taşıyacaktır. Bunun gibi küçük sürprizler yapabilirsiniz. Örneğin alışverişe çıktığınız bir gün ona da bir şey alabilirsiniz. Çok pahalı olmasına gerek yoktur çünkü çok pahalı hediyeleri zaman zaman gösteriş olarak görebilir ve samimi görmeyebilirler. Bu nedenle ufak bir hediye onlara kendilerini daha değerli hissettirebilir. Bu hareketiniz bencil olamayan yönünüzü ortaya çıkarmada ve bunu karşı tarafa hissettirmede güzel bir rol oynar.

Güzel yemek yapan kadınlara bayılırlar

Midesine çok düşkün olduğu için yemek konusu çok önemlidir. Hayatındaki kadının güzel yemekler yapmasını, damak tadına hitap eden çeşitler sunmasını ister. İyi yemek yapan ve sunan bir kadın hemen dikkatini çeker. Bu sebeple güzel yemek yaparak, bunu sunarak onların beğenisini kazanabilirsiniz. Hangi yemekleri sevdiğini direk sorarak değil de takip ederek öğrenmelisiniz.

Bu ufak kurnazlığınız onları etkilemede faydalı olacaktır. Bir anda ellerinizle hazırladığınız sofrada sevdiği yemekleri görmek çok daha hoşuna gidecektir. Sizden yapmanızı istediği bir yemek olursa onu bilmeseniz bile bilmiyorum ama öğrenirim demelisiniz. Bu çok hoşuna gidecektir. Onlar için hiçbir şey yapmaktan çekinmediğinizi görmeleri oldukça etkileyecektir.

Güzellikten çok bakımlı kadın isterler

Güzelliğin Allah vergisi olduğuna inanır ve herkesin güzel yaratıldığını düşünür. Bir kadını güzel çirkin diye değil bakımlı bakımsız diye ayırır. Onlara göre her kadın özenli ve bakımlı olmalı. En başta kendilerine olan saygılarından dolayı bunu yapmaları gerektiğine inanırlar. Bu sebeple bakımlı bir kadın her zaman dikkatlerini çeker ve hoşlarına gider.

Saçınıza, kıyafetinize göstereceğiniz özen onların mutlaka dikkati çekecektir. Bu nedenle bu ayrıntılara dikkat etmeli, karşısına özensiz çıkmamalısınız. Birçok kadının şikayetçi olduğu bir konu olan, yapılan değişikliliği eşlerinin fark etmeme durumu onlar için geçerli değildir. Çünkü onlar bu konularda oldukça dikkatlidir. Bu nedenle birlikteliği olan kadınlar bu konuda oldukça şanslıdır. Yapacakları her farklılık karşı tarafa özen ve ilgi olarak yazılır ve mutlaka yorumlanır. Bu özelliklerinden yararlanmalı ve onlara bakımlı olduğunuzu her fırsatta göstermelisiniz.

Asil ve sorumluluk sahibi kadınlar ilgi odaklarıdır

Bir toplumda asil görünen, neşeli yapısı yanında ağır başlı bir tavır takınan kadınlar her zaman onu etkiler. Ne zaman susup ne zaman konuşması gerektiğini bilen, davranışlarında ve insanlarla mesafelerinde ayarlı olan ve hareketlerinin sorumluluğunu alabilen kadınlardan oldukça hoşlanırlar.

Topluma girdiğiniz zamanı kuşkusuz kıskançlık seviyelerini düşünerek hareket etmelisiniz. Muhatap olduğunuz kişilere, girdiğiniz ortama göre yaptığınız kıyafet seçimine dikkat etmelisiniz. Her lafa atlayıp dikkat çekmek adına konuşanlardan değil de yerine göre konuşan ve gülen asil bir duruş ile yanında boy göstermelisiniz. Yanınızdaki erkeği iyice analiz etmeli, onun neden hoşlanıp neden hoşlanmadığını unutmayarak davranmalısınız.

Canınızı sıkan bir durum olsa dahi bunu asla toplum içinde belli etmemeli, sonrasında baş başa kaldığınız zaman dile getirmelisiniz. Bu davranışınız onların gözünde sizin değerinizi arttıracaktır.


Yengeç Burcu Erkeği Sevdiğini Nasıl Belli Eder?

İlgili Davranırlar

Sevgisini kazanmak, bir kadın için oldukça şanslı bir durum olabilir. Çünkü burçlar arasında en güzel ve derin seven burçların başında gelir, temkinli ve seçicidir. Hayatındaki kadının kafa yapısı, davranışları, nasıl göründüğü ve en önemlisi samimiyeti onlar için önemli noktalardır. Bu nedenle yengeç erkeği, bu özelliğe sahip kadınlara bir adım daha yakınıdır. Konuşmalarında karşı tarafa olan yakınlığı bakışlarıyla harmanlayarak hissettirirler. Sevdikleri kadının her haliyle yakından alakadar olurlar. Sağlık problemlerinde olsun, aşamadıkları bir sorun olsun teklif beklemeden devreye girebilir. Bu tutumları sevdikleri kadına daima bir güven verir.

Aşık oldukları zaman sevdiği kadının ayaklarına yüreğinden güller dökebilir. Karşısındakine bunu her an hissettirebilir. Ama bunu yaparken genel olarak sözlerinden çok, davranışlarıyla ve vücut diliyle anlatmayı tercih ederler ve bunu başarırlar. Ummadık bir anda bakışlarındaki derinlikle, bir anda tuttuğu elle ya da konuşurken bir anda eşinin saçlarıyla oynaması, koklaması gibi küçük hareketlerle anlattığı gibi, yapacağı romantik sürprizlerle de anlatabilir.

Sözde sevmelere değil, sevgisini hissettirmeyi isterler. Bu yüzden eşlerine veya sevdikleri kadının hoşlandığı şeyleri ezbere bilirler, tutumlarını bu özelliklerine göre sergilerler. Hayatlarındaki kadın her zaman sevildiğini ve önemsendiğini bilir. Olumsuz ve üzücü bir durum varsa ortada karşı tarafı neşelendirmek için mutlaka bir sebep bulurlar. Gereken neşeyi ve sıcaklığı bulmadan asla pes etmezler. Bu tutum eşlerinin oldukça hoşuna gider.

Romantik Yanlarını Ortaya Çıkarırlar

Onunla evli iseniz sık sık eve çiçekle gelen bir eşe sahipsiniz demektir. Eşini mutlu etmek onlar için çok değerlidir. Bu sebeple özel günler dışında da eşine küçük hediyeler alarak şaşırtmaktan hoşlanırlar. Sadece maddi anlamda değil manevi anlamda da doyurucu bir ilgiye sahiplerdir. Toplum içinde de eşine olan nazik davranışları, ilgili tavırları ile sevgilerini çok iyi bir şekilde ifade ederler. Eğer hatalı bir davranışları olursa adeta eşlerinin etrafında pervane olabilir, gönlünü almak için çabalarlar.

Kimi zaman kıskanç tavırları eşleri tarafından can sıkıcı bir durum olsa da bu sevgisini göstermenin bir diğer yoludur. Çünkü sevdiklerinin başkaları tarafından ilgi görmesi onların tahammül sınırlarını zorlar. Bu öfkelerini bazen bakışlarıyla bazen de kısıtlamaları ile belli eder. Bu kimi kadının hoşuna giderken kimi kadına da bunaltıcı gelebilir. Ama unutmamalılar ki bu tavırları sakinleşinceye kadar süren tavırlardır. Kısa bir süre içinde özlerine geri dönerler. Bu durumda kadınların inadına davranmamaları sakinleşmelerini kolaylaştırmak için sessiz kalmaları en mantıklı davranış olabilir.

Yaşları kaç olursa olsun içlerindeki romantikliği ortaya çıkarmaktan zevk alırlar. Yağmur altında el ele yürümenin modası hiç geçmez onlar için. O yüzden hayatındaki kadın her zaman kendini lise çağında genç bir kız gibi hissedebilir. Hiç yaşlanmayan genç ruhlarını yaptıkları bu ufak tefek jestlerle gösterirler ve sevdiği kadını mutlu hissettirmek onların sevgilerini en iyi gösterme yollarından biridir.

Çocukluk Anılarını Ailesini Anlatır

Eğer bir kadına geçmişini anlatıyor, çocukluk anılarından bahis ediyor, herkese anlatamayacağı özel anılarını paylaşıyorsa şüphesiz karşısındaki insanı gerçekten kendinden bir parça olarak görüyor ve seviyor demektir. Çünkü geçmiş değerlerini çok özel ve değerli görürler. Karşısındaki insana bunları anlatmak, paylaşmak için belli bir değere ulaşmış olması gerekir. Eğer anlatıyorsa çoktan sevgisini kazanmışsınız demektir. Kimi zaman komik, kimi zaman duygusal, kimi zaman acı dolu anılarını yalnızca sevdiği kadına anlatabilir. Çünkü onlara her anlamda kendilerini açmak iğneden ipliğe her şeyini bilmelerini isterler. Daha en başından bunlara değinmek sevgilerinin göstergesidir.

Aile değerlerine de çok fazla önem verir, ailesinin özelini de anlatmaya başlamışsa karşılarındaki kadın sevgi çemberinin içerisine girmiş demektir. Ailesinin nasıl yapıda olduğu, nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadıklarını, tutumlarını ve davranışlarından bahis etmek onlar için önemlidir. Bu nedenle eleştiri yaparken dikkatli olmak gerekir. Çünkü ailelerine karşı zaafları vardır. Bu konuda hassas davranarak karşılık vermeniz gerekebilir.

Beğeni Kazanmaya Yakın Çevreden Başlarlar

Eğer bir kadından hoşlanıyorsa öncelikle yakın çevresine yanaşır. En yakın arkadaşlarına, aileden birilerine, iş arkadaşları ile bağ kurmaya çalışır. Bunu ince bir titizlik ile yapar. Beğendikleri kadına gitme yoluna ince ince masum bir plan yapabilirler. Kimi zaman kadınlar bunun farkına bile varmazken, kimi kadınlar da fark edip üzerine alınmazlar. Çünkü bu ustalıkla ve titizlikle yapılan bir davranıştır. Bu yolu en çok utangaç ve çekingen özellikleri yüzünden izlerler.

Duygularını direk dile getirme yerine yakın çevresine dahil olmak, ortama girerek kendine alıştırmak daha rahat hissedecekleri bir yöntem olabilir. Kendisini hedeflediği yakın çevreye sevdirip benimseterek beğendikleri kadınla daha kolay bağ kurabilirler ve bu konuda başarılı da olurlar. Kısa sürede çevrenin de etkisiyle karşı tarafa tüm bu çabanın kendisi için olduğunu anlatarak duygularını belli ederler.

Dış Görünüşlerine Ekstra İlgi Gösterirler

Bayanlarda dış görünüşe ve bakıma önem verirler. Bu beklentilerinin aynısını kendileri içinde uygularlar. Beğendikleri biri varsa onlara daha iyi görünmek adına tarzlarına daha önem gösterirler. Bunu kimi zaman yeni bir alışverişle, kimi zaman da dolaplarında özenle sakladıkları kıyafet ve aksesuarlarla yaparlar. Normalde de güzel ve temiz giyinmeyi severler, ekstra bir çaba göstermeleri yakın çevreleri tarafından fark edilir. Her zamankine göre saçları daha özenli yapılmış, kıyafet seçimi daha uyumlu seçilmiş olması, birileri tarafından ilgi çekmek için olduğunu gösterir. Dış görünüşleriyle de bu ilgiyi kazanmakta genellikle başarılı olurlar.

Karşılarındaki kadınlar onların özenli duruşlarından kendilerine pay çıkarabilirlerse bu etkilenme anlamında önemli rol oynayacak bir etken olabilir. Çünkü her kadın önemsenmekten hoşlanır. Karşılarındaki erkeğin onlar için özenli görünmesi her zaman önemli olmuştur. Kadınları analiz etme konusunda başarılı oldukları için onları bu açıdan etkileyebileceklerini bilirler.

Bakışlarını Kullanırlar

Her erkeğin kullandığı bir taktik olan bakışlar onda farklı bir boyuttadır. Romantik yanları ile çapkın değil güzel bakarak ilgiyi üzerine çekerler. Çünkü her kadın çapkın bakışlardan hoşlanmayabilir. Ama her kadın güzel bakan erkeklerden hoşlanabilir. O nedenle beğendikleri veya sevdikleri kadına karşı güzel bakışlar sergilerler. Hiç konuşmadan da bu bakışlarla birçok duyguyu karşı tarafa geçirebilirler. Vücut dilini konuşarak iletişim kurmayı iyi başararak bu konuda kolayca beğeni kazanırlar.

Eğer ilk kez bir araya geliyorsanız bakışları mutlaka ilginizi çekecektir. Şayet o bakışlar sadece sizin üzerinizde ise bundan anlam çıkarmanız çok normaldir. Çünkü o bakışlar ancak beğendikleri ve hisleri olan kadınlara karşı sergilenen bakışlardır. Eğer zaten beraberseniz ve sevgisinden emin olmak istiyorsanız gözlerine bakmanız, bakışlarına odaklanmanız yeterli olacaktır. Çünkü dilinde anlatamadığı çoğu his gözlerinde size karşı olan bakışlarında açıkça bellidir.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.