Yay ve Yay Burç Uyumu

Yay ve Yay Burç Uyumu
12 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 129 kez okundu.

Yay burcu ve yay burcu uyumu nasıldır ? Yay ve yay uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yay Burcu ile Yay Burcu Uyumu

Yay burcu entelektüel, duyarlı, meraklı, neşeli ve cana yakın yapısıyla bilinen bir burçtur. Yay burcu, iyi niyetli ve konuşkandır. Her zaman dostlarına düşkündür ve tam anlamıyla bir dost canlısıdır. Hareketsizlik yay burcunu sıkabilir. O hep hareketli olmalı ve açık havada bulunmalıdır. Yay burçları, kapalı ortamlarda çok uzun süre kalmaktan hoşlanmaz. Cesur bir burç olan yaylar, her daim etraflarına güzel enerji ve heyecan saçarlar. Aşk konularına gelince ise; yay, aşkı bulduğu zaman kendini aşkına adar ve partnerine düşüncelerini açıkça belirtmekte hiç zorlanmazlar. Yay özellikle gençliğinde cesur ve çapkındır.

Beğendiğini elde edene kadar uğraşır, bundan da oldukça mutlu olur. Çünkü o hedefine ulaşmayı ister. Elde edince de bütün heyecanını yitirir. Yani, ilişki rayına oturduktan sonra duygularını saklamak onlar için oldukça güçtür. Şundan emin olabilirsiniz; eşiniz bir yay ise, artık hayatınız sıradanlıktan çıkacaktır. Aşk hayatında, sıcakkanlı, ateşli ve romantiktir; flört etmek onun doğasında vardır. Onun cazibesinden az sürede etkilenip, yelkenleri fora edecek çok kadın vardır. Yay burcu insanını fazla sıkmak, yapacağınız son iş olmalıdır; çünkü onlar ilişkiye hazır olana dek sıkıştırılmayı sevmezler. Aşk ve evlilik ilişkilerini, zorlama olmaksızın uygun bir denge üzerine kurmayı isterler. Partnerini her zaman mantık ve fizik güçleriyle etkiler ve onların hayatı renkli kılarlar.

Yay ve Yay Aşk Uyumu

Peki, yay yay aşk uyumu nasıl ?

İki burç aynı özellikleri taşıdığından genellikle iyi anlaşırlar ancak aşk ilişkisinde bazı problemler ortaya çıkabilir. Yay kendi gibi yay partnerini ilgi duyuyorsa, onun pratik zekası, kültür seviyesinin yüksek olmasından dolayı çekim gücüne katılacaktır. Yay burcu tüm bu özelliklerinin yanı sıra, diğer burçlar gibi kötümser olmadığında ilişkideki problemleri kolayca anlatabilirler. Bu yüzden ikisi de ilişkilerinde mutlu olmayı bilirler. Yay burcunu burçlar dünyasında belki de en iyi anlayan yay burcu partneridir. Yay burcu kişileri genelde egosu yüksek ve özgüveni tavan kişilerdir. Bu yüzden onu anlamayacak burçlarla anlaşamaz. Çünkü bu iki burç benzer özelliklere sahiptir. Ancak benzer özelliklere sahip olması onlar için hem itici olabilir hem de çekici. Bu ikili genel olarak egoları ile hareket edecektir.bu yüzden kendilerini biraz frenlemeleri gerekir. Aksi takdirde birbirlerinin egoları altında ezilebilir ve bunun ilişkilerini yansıtabilirler. Ancak iki burcun birlikteliği oldukça keyifli ve eğlenceli de olabilir.

İkisi de gezmeyi ve eğlenmeyi çok düşkün kişilerdir. Bu yüzden bu birliktelik için umut var diyebiliriz. Yay burcu iyimser ve sevilen birisidir. Bu yüzden partnerler birbirlerine karşı aşırı hayranlık duyabilirler. Yay kadınına bakacak olursak, o sohbet etmeyi ve sosyal olmayı sever, can sıkıntısı ona göre değildir, buna asla dayanamaz. O açık sözlüdür ve dürüsttür. Bu nedenle onunla beraberken neyle karşı karşıya olduğunuzu bilirsiniz. Yay burcunun duygu eksikliği sizi şaşırtabilir. Yay erkeği daima sizin farklı ilgi alanlarınız olsun ister. Bu nedenle ne kadar çok ilgi alanınız olursa, ilişkiniz o kadar uzun süreli olur. Aynı zamanda yay kadını iyi bir dinleyicidir. Eğer sporla ilgilenmeyi seviyorsanız iyi bir arkadaş olabilirsiniz. Ona aşık olduğunuz kadar, iyi bir arkadaş da olmalısınız.

Yay burcu kadını ve erkeği hemen hemen her ortamda her sohbeti canlandırmayı bilir. O, yönetilmeye boyun eğecek bir burç değildir ve ona emir veremezsiniz. Bunu asla sevmez. Yay burcunun içi dışı birdir, otoriteli gibi görünse de onun içinde ne sakladığını siz çok iyi bilirsiniz. Finansal konularda iki burcun da ayakları yere sağlam basmaz. Buna rağmen yay erkeği ya da kadını, aile finansını göz önünde tutmalı ve gelecekte zor günler için parası ayırmalısınız.Yay erkeği, yay kadınının daima bakımlı ve çekici görünmenizden hoşlanır ve bunun için ne kadar para harcadığını sorun etmez. Daima ona karşı aşk ve tutkulu olduğunuzu hissettirmenizi ister.. Böylelikle size olan ilgisini asla kaybettirmeyecektir.

Yay ve Yay Evlilik Uyumu

Peki, yay yay evlilik uyumu nasıl ?

Beraber sosyalleşmekten vakit buldukları zaman, uzun soluklu ve güzel bir evlilik sahibi olabilirler. Ufak detaylarla uğraşmaktan hoşlanmazlar. Yay burcu için evlilik demek, duygusal bir macera ve özgürlüğe düşkün bir hayattır. Ancak biraz zaman sonra bu heyecanın bittiği zaman problemler oluşmaya başlayabilir. Sadakat anlamında bu partnerler birbirlerine güvenilir sayılmazlar. İki yay burcu da her işi beraber yapmaktan ziyade, bireysel yapmayı daha çok severler. Daha çok birbirlerini başka ilgi alanları bulmaya teşvik ederler; ancak bu çoğu zaman işe yaramaz ve hatta çoğu zaman kıskançlık krizlerine yol açabilir. Bir yayın evlilikte, gerçekleştirmek istedikleri hayalleri vardır.

İstedikleri olmadığı zaman da yaşadıkları hayal kırıklıklarında eşlerinin daima kendilerine yardımcı olmasını beklerler. Özellikle yay kadınları evcimendir ve çocuk sahibi olmayı severler. Ancak yay erkeği ya da kadını hiç bir zaman eşlerine bağımlı olmaktan hoşlanmaz, kişiliklerinden taviz vermezler. Yay erkekleri ise doğru kadını buldukları takdirde kendilerini nikah masasında bulabilir ancak geç yaşlarda büyük bir coşkuyla hayatlarını yaşamayı isterler. Yay burçları, evliliği bir bakıma mutluluklarının garantisi olarak görürler. Ama heyecanları bitince kendileri ile baş başa kalırlar. İlişkilerin daha da kuvvetlenmesi için partnerin ihtiyaçlarını ön planda tutmak yeterli olacaktır. Evlendikten sonra onu hiçbir konuda kısıtlamazsanız, o sizin için iyi bir eş ve ailesine düşkün olacaktır.

Yay ve Yay Cinsel Uyumu

Peki, yay yay cinsel uyumu nasıl ?

İkisi de ateş grubundan olduğu için, yataktaki uyumları da bir hayli ateşli ve seksi olabilmektedir. Genellikle güzel bir seks hayatları vardır. Yay ve yayın bir yatak macerası gerçekten etkileyici bir deneyim olacaktır. Bu ilişkide seks en önemli rolü oynuyorsa, ilişki uzun sürmeyecektir. Aşk üzerine bir ilişkiniz olması daha sağlıklı olacaktır.

Yay burcu ve yay burcu uyumu nasıldır ? Peki, yay yay uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git