Yay ve Terazi Burç Uyumu

Yay ve Terazi Burç Uyumu
12 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 326 kez okundu.

Yay burcu ve terazi burcu uyumu nasıldır ? Yay ve terazi uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yay Burcu ile Terazi Burcu Uyumu

Oldukça şanlı bir özelliğe sahip olan yay burçları aynı zamanda özgür takılmayı seven kişilerdir. Hatta çoğu kişi tarafından özgürlükçü ruhu ile tanınmaktadır yaylar. Her şeyden kısa süre sonra çabuk sıkılan yay burçlarının ne olursa olsun enerjileri her zaman yükseklerdedir. Son derece enerjik olan tavırlarından dolayı çevresinde yer alan kişiler tarafından sevilmektedir. Terazi burcuna sahip olan kişiler ise tıpkı sembollerinden de anlaşılabildiği gibi son derece dengeli bir karaktere sahip olan kişilerdir. Fakat ne kadar dengeli olurlarsa olsun aynı zamanda oldukça da kararsız kişiler olduklarını söylemek mümkündür. Terazi burcuna sahip olan kişilerin en dikkat çekici özelliği oldukça kibar olmalarıdır. Bu özelliklerinden dolayı çevresi tarafından her zaman el üstünde tutulmayı başarmaktadırlar. Hatta bu özellikleri onları ideal eş yapmayı başarmaktadır desek daha doğru olacaktır. Fakat çoğu kişi için ideal olan teraziler, yay burçları içinde ideal midir? Birbirlerini çekerler mi yoksa iterler mi? Hadi gözlerinizi iyi açın sevgili yaylar ve teraziler, aranızdaki oluşacak uyumu birde bizlerden duyun.

Yay ve Terazi Aşk Uyumu

Peki, yay terazi aşk uyumu nasıl ?

Yay burcuna sahip olan kişiler biraz daha hareketli bir yaşantıya sahip olduklarından dolayı, terazi burcuna sahip olan kişilerin oldukça dengeli olan yapısına bayılacaktır. Hatta bir terazinin bir yaya çekici gelmesinin en önemli nedenlerinden biri de bu olacaktır. Yay burçlarının daha önce yaşamış oldukları ilişkiler biraz daha karmaşık yapıya sahip olduğundan dolayı, terazi ile yaşayacağı ilişki oldukça durgun ve olması gereken gibi olacaktır ki yaylar bu esnada kendilerini doğu kişi bulduğuna ikna edebilecektir. Teraziler açısından baktığımız zaman ise oldukça durgun olduklarından dolayı hayatlarına almış oldukları bir yayın onlara renk ve biraz neşe kattığını fark edeceklerini söylemek mümkündür. Böyle bir durumda oda doğru bir kişi ile karşı karşıya olduğunu düşünecektir.

Terazi burcuna sahip olan kişiler ne kadar durgun gözükse dahi aslında içlerinde oldukça fazla tutkuya sahip olan birini barındır maktadırlar. Hele ki bu tutkuyu olur da yay burcuna yansıtmak isterlerse işte o an yay burçlarını avuçlarına almayı başarmayı başarabilirler. Kısacası baktığımız zaman her ne kadar birbirlerinden çok farklı karaktere sahip gibi dursalar dahi, terazi burcu ve yay burcu oldukça güzel bir aşkı yakalamayı başarabilecek bir çift olabilmektedirler. Çünkü bu ikili zıt olan özelliklerini birbirlerinden bulduklarından dolayı, her geçen gün kendilerini birbirine dahada çok çekmeyi başaracak ve her yeni geçen gün onların aşkının büyüyüp daha tutku dolu olmasını sağlayacaktır. Yani tüm her şeyi gözden geçirir ve yay burcuna sahip kişi ile terazi burcuna sahip kişinin arasında oluşacak aşkı yorumlar isek, 100 üzeriden 80 puan ile geçer not vererek bu aşkı onaylayabiliriz.

Yay ve Terazi Evlilik Uyumu

Peki, yay terazi evlilik uyumu nasıl ?

Dengeli bir yapıya sahip olan terazi burçları hayatında yer alan kişinin sorunları olduğu zaman onların yanında olmayı ve onlara doğru yolu gösterip sonuna kadar onları dinlemeyi sever. İşte terazi burçlarının bu çözüm arayıcı yanları yay burçlarının çok hoşuna gider. Böylece evlilikleri esnasında birbirlerine karşı daima güven içerisinde bir ilişki sergilerler. Özellikle bu ikilinin evlilikleri boyunca evlerinin içinde oluşan sorunu çözecek olan en önemli etken kişi terazi burcuna sahip olan kişiler olacaktır. Hatta bu çiftlerin aralarındaki sorun ne kadar büyük olursa olsun, terazi burcu sayesinde (daha çok terazinin sabırlı olmasından dolayı) sorun kökünden çözülmeyi başarmış olacaktır. Bu yüzden dolayı tüm cümleleri toparlamak gerekirse yay burcu ve terazi burcunun birlikte oluşturacağı evlilik gayet başarılı bir evlilik olacaktır. Aşk hayatında da uyumu dibine kadar yaşamayı başarabilen bu ikili aynı şekilde evlilik hayatını da mükemmel bir şekilde yaşayacaklardır. Özellikle yay burçlarının çoğu şeyden hemen sıkılmasından dolayı sorunlar yaşanacak fakat terazilerinin oldukça sabırlı ve çözüm üreten hallerinden dolayı olay sorunsuz bir şekilde çözülecektir. Bu yüzden yayların en güzel başardıkları evlilik teraziler ile olacaktır.

Yay burcuna sahip olan kişiler herkesinde bildiği gibi dış hayatta son derece aktif olan kişilerdir. Bu durum evliliklerine de yansıyacaktır aslında. Fakat başlarda terazi burcuna sahip olan kişi bu durum karşısında çok şaşırmış olsa dahi, durumu pratik zekası sonucunda rahatça çözebilecek ve ne yapıp edip yayları evlerine daha bağlı bir hayata alıştıracaklar dır. Böylelikle aralarında yer alan en büyük sorun çözülmüş olacaktır. Hatta bu durum sonucunda yay burcuna sahip olan kişiler bile kendilerine şaşıracaklardır. Bu durum eskiden söylense hoşlarına gitmeyecek olan yayların alıştıktan sonra son derece hoşuna gidecektir. Bu yüzden dolayı siz sihirli dokunuşlara sahip olan teraziler bu yayları en iyi yola getirecek kişi siz olacaksınız ve güzel bir evliliği siz sağlayacaksınız.

Yay ve Terazi Cinsel Uyumu

Peki, yay terazi cinsel uyumu nasıl ?

Terazi burçları kendisine fazla güvendiği için bu durumu sadece dışarıda oluşan ilişkilerine yansıtmakla kalmayacak aynı zamanda yatakta da kendisini bu şekilde belli edecektir. Bu durum tabi ki bu esnada yay burcuna sahip olan kişinin dikkatini çekmeyi başaracaktır. Böyle olunca özellikle yaylar her geçen gün terazilere karşı daha da merak içerisinde olacaklardır. Gerek yay burçları gerekse terazi burçları aslında bakıldığı zaman oldukça tutku dolu bir yapıya sahiptirler. Fakat bunları dışarıya çıkarmakta zorluk yaşarlar. Bu yüzden dolayıda bu durumu aşmaları biraz zaman alabilir. Fakat her şeye rağmen bu durumu aşar iseler içerilerindeki tutku sayesinde birbirlerini daha da iyi keşif edebilecekler ve cinsel yaşantıda daha uyumlu bir çift olmayı başarabilecekler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git