Yay ve Oğlak Burç Uyumu

Yay ve Oğlak Burç Uyumu
12 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 229 kez okundu.

Yay burcu ve oğlak burcu uyumu nasıldır ? Yay ve oğlak uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yay Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu

Birbirinden sonra gelen burçların anlaşması oldukça zor olur. Genelde sonra gelen burç bir önceki burcun eksiklerini tamamlar. Birçok yönden yay burcu ile oğlak burcu tamamen zıttır. Aranızdaki en büyük fark Jüpiter tarafından yönetilen yay burcunun aşırı iyimser olması ve Satürn tarafından yönetilen oğlak burcunun ise fazla realist olmasıdır. Yay burcu oğlak burcunu karamsarlıkla suçlayacak ve hiç durmadan, olabilecek en kötü ihtimal için hazırlandığını söyleyip duracaktır. Oğlak burcu ise yay burcunun sürekli Polyanna gibi olmasına hiçbir zaman anlam veremeyecektir.. Spor yapmayı seven yay burcu formdadır ve oğlak burcunun fazla kilolarına takabilir. Ya yay burcunun tavsiyeleri ile bir şeyler yapın ya da yay burcunu hiç umursamayın. Yay insanının patavatsızlığı meşhurdur ve oğlak burcu gibi kibar, politik birinin bunu kabullenmesi kolay olmayabilir. Yatakta yay burcunun atletik vücudu oğlak burcunu tahrik edebilir. İlişkiniz ilerledikçe başka hiç bir konuda uyuşamadığınızı düşünebilirsiniz.

Yay burcu teorisyendir, siz ise gerçekleştirensiniz. Evin tüm masraflarını oğlak burcu karşılamak zorunda kalabilir. Çünkü yay burcu parasını her zaman harcayacak yer bulur. Elindeki parayı yarını düşünmeden harcayan bir burçtur. Bu nedenle bir oğlak burcu ile yay burcu birbirini maddi anlamda tamamlar. Oğlak burcu parayı elinde tutarak parasal açıdan rahat olmalarını sağlar. Oğlak burcu ile yay burcu birbirine zıt burçlardır. Fakat zıt kutuplar her zaman birbirini çeker. İşkolik olan oğlak burçları kazandığı parayı elinde tutmasını bilir. Biriktirmeyi sever. Bazen cimri bile olabilir. Ama bu durumun tek bir açıklaması vardır. Oğlak burçları sevdiklerinin ve kendisini güvenceye almak için bunu yapar. Onun tek düşündüğü yarınlar için sıkıntı yaşanmayacak zamanlar yaratmaktır. Bu yüzden çalışmayı çok sever. Ama bu tutumlu oğlak burçları yay burçlarına sıkıcı gelebilir.

Yay burçları kazandığı parayı harcamayı çok sever. Gezmek ve eğlenmek onlar için çok önemlidir. Bu nedenle oğlak burcu ve yay burcu parasal konularda hiç anlaşamazlar. İki burçta birbirinin tam tersi anlayışa sahiptir. Biri biriktirmek isterken diğeri hep harcamaktan yanadır. Yay burcu için oğlak burcunun tutumluluğu cimrilik olarak algılanır. Oğlak burcu yay burcunun para konusundaki anlayışını anlayabilirse bu ikili iyi anlaşabilir. Oğlak burcunun büyük hedefleri vardır ve kendine özen gösterir. Bu durum yay burcunun oğlak burcundan etkilenmesini sağlar. Yay burcu ve oğlak burcu muhteşem bir çift örneği olmasalar bile karşılıklı anlayış ve fedakarlık gösterirlerse her zaman uzlaşabilir, mutlu olabilirler. Yay burcu ve oğlak burcu dışarı yansıtmadıkları bir başka kişilik taşırlar içlerinde. Her ikisi de dışarıdan umursamaz, vurdum duymaz görünseler de, iç dünyalarında duygusal ve tutkuludur.

Yay burcu, kolay kolay bir ilişki yaşamaz, yaşadığı ilişkiler de genellikle kısa sürer. Yay burcu uzun süreli bir aşkı ve tutkuyu oğlak gibi tutkulu bir burçta bulacaktır. Oğlak burcunun kalbi sevdikleri için çarpar. Ve çok geniş bir kalbe sahiptir. Oğlak burcu gerçekten sevdiği kişiyi kalbine taşır ve iç dünyası ile tanıştırır. Yay burcu oğlak burcunun iç dünyası ile tanıştığında ise ondan asla vazgeçemeyecektir. Bu ikili arkadaşlık ilişkilerinde favori tipler değillerdir ama aşk ilişkisi söz konusu olduğunda aralarında gerçek bir bağ oluşur. Bu ilişkinin devamlı olması için ise yay burcuna büyük iş düşüyor. Dış görüntüsü ile her ikisi de dikkat çekici burçlardandır. Bu ilişki ilk bakışta büyük bir elektriklenme ile ortaya çıkar. Sonrasında aşka dönüşmesi için ise her iki tarafa da büyük iş düşüyor. Yani birbirlerinden farklı karakter oldukları için biraz çaba harcamaları gerekiyor.

Yay ve Oğlak Aşk Uyumu

Peki, yay oğlak aşk uyumu nasıl ?

Oğlak burcu ile yay burcu birbirlerine ters düşen yapıya sahiptirler. Yay erkeği gezip eğlenmek ya da birlikte zaman geçirmek konusunda ısrarcı etmez. Ancak oğlak kadını iş hayatına öyle odaklanmıştır ki gözü işinden başka bir şey görmez. Parasını saçıp savuran yay erkeğine karşılık tasarruflu oğlak burcu zıt karakterlerin birbirini nasıl tamamladığının en iyi örneğidir. Söz konusu yatak odası olduğunda ise oğlak kadını tüm olumsuz olayları unutturacak kadar tutkulu olacaktır.

Zıt karakterli bu burçların çoğu zaman anlaşması güç olabilir. Bu zıtlık kimi zaman kavgalara yol açsa da güçlü bir bağ kurulduğu zaman mıknatıs etkisi yaratır aralarındaki çekim artar. Bir ilişkiye başladılarsa yay kadını ile oğlak erkeğini bekleyen en önemli tehlike maddi konular olacaktır. Kazancını tasarruf etmeyi seven oğlak burcunun bu özelliği yay kadını için cimrilik olarak değerlendirilir. Elindeki tüm parayı gezip eğlenmeye harcayan yay kadını için bu durum cimrilikten farksızdır. Para konularını aşarak ilişkilerini taşırlarsa hareketli bir ilişkiye başlamış olurlar. Birbirlerini her zaman anlamak için çaba gösterip kırmadan dökmeden ilişkilerini devam ettirebilirlerse uzun soluklu bir ilişki yaşarlar.

Yay ve Oğlak Evlilik Uyumu

Peki, yay oğlak evlilik uyumu nasıl ?

Yenilikleri,değişiklikleri açık olan ve yeniliği seven yay burcu ile oğlak burcunun anlaşması biraz zor olabilir. Oğlak burcu eskiye bağlıdır ve soğuk tavırlar sergileyebilir. Bu durum ilişkinizi olumsuz etkiler. Parasal konularda da evlilik yaşamında uyumsuzluklar olabilir. Çünkü yay burcu savurganken oğlak burcu tutumludur. Birbirinizi anlayıp orta yolu bulabilirseniz evlilik hayatınız iyi olabilir. Bunun için ikinizin de özverili ve fedakar olması lazımdır.

Yay ve Oğlak Cinsel Uyumu

Peki, yay oğlak cinsel uyumu nasıl ?

Oğlak burcu ile yay burcu ideal bir çift değildir. Yay burcu macera peşinde koşar ve özgürlüğüne düşkündür. Oğlak burcu ise kuralcı ve gelenekçi bir anlayışa sahiptir. Yay burcu kadar hareketli ve eğlenceye düşkün bir yapısı yoktur. Cinsel olarak birbirlerini tamamlamakta da güçlük çekerler. Yay burcu ateşli ve ihtiraslıyken oğlak burcu yay burcu kadar hararetli olamaz. Bu ilişki aralarındaki sevgi güçlü olmadıkça yavaş yavaş ayrılığa dönüşebilir.

Yay burcu ve oğlak burcu uyumu nasıldır ? Peki, yay oğlak uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git