Yay ve Koç Burç Uyumu

Yay ve Koç Burç Uyumu
12 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 252 kez okundu.

Yay burcu ve koç burcu uyumu nasıldır ? Yay ve koç uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yay Burcu ile Koç Burcu Uyumu

Bir yanda yay burcu ve diğer yanda koç burcu. Her ikisi de ateş grubuna ait olan iki burç.. Birbirlerine çok benzeyen ve her geçen gün birbirlerini daha da çok çekecek olan muhteşem bir ikili… Bu yorumda her iki burçtan ayrı ayrı bahsetme ihtimalimiz yoktur. Çünkü bu iki kişinin bakıldığı zaman birçok düşüncesi neredeyse aynı olmaktadır. Özellikle yay burcu yada koç burcu hiç fark etmez hayatta her zaman (ister aşk olsun ister evlilik ister iş isterse başka bir şey) mutluluk beklemektedirler. İşte bu iki ateş grubu mutluluğun birbirlerinde olduklarına inanır ise işte bu esnada önlerine geçemeyecek bir şey kalmayacaktır.

Bu ikili arasında ortak olan en kötü özellikleri çoğu şeyden kısa süre içerisinde sıkılıyor olmalarıdır. Hal böyle olunca ilişkinin hangi boyut ile devam edeceğini kestirmek zor olmaktadır. Fakat ikili ilişkileri esnasında sıkıldıkları sırada kendilerine değişik bir sosyal aktivite bulmayı tercih ederlerse işte bu esnada daha uzun boyutta bir ilişkinin ortaya çıkmasını da sağlayabileceklerdir. Şimdi sevgili arkadaşlar cümleleri burada yarım kesip bu iki burcun uyumlarına daha detaylı bir şekilde göz atalım.

Yay ve Koç Aşk Uyumu

Peki, yay koç aşk uyumu nasıl ?

Yay burcuna sahip olan kişilerin aşk konusunda en dikkat ettikleri şeylerden bir tanesi olmazsa olmaz ilk görüştür. Onlar ilk gördükleri anda içlerine sinen ve beğendikleri kişileri hayatlarının bir parçası yapmak isterler. Koç burçları ise biraz araştırma yapıldığı zaman her zaman dikkat çeken bir fiziksel görünüşe sahip olduklarını söylemekteyiz. Hal böyle olunca önemli aşama olan ilk görünüşte yaylar için olumlu geçmeyi başarır. Koç burçları özellikle çevresinde yer alan akrabaları ve dostları tarafından çok sevilmektedir. Böyle bir durumu gören yay burcu ise koç burcunu daha da çok sevecek ve aynı zamanda dahada yakından tanımak isteyecektir. Birbirlerini tanıdıkça kendilerini birbirlerinde görecek olan bu ikili kısa süre içerisinde çok mutlu ve renkli günlere şahit olacaklardır.

Fakat az öncede dediğimiz gibi kısa süre içerisinde… Çünkü bu ikili zaman çok geçmeden sıkılma dönemine girecektir. İşte böyle bir durumda birbirlerine karşı sevgileri azalmadıysa farklı uğraşlar bularak ilişkilerini toparlayıp daha da üst bir seviyeye çıkmayı başarabileceklerdir. Fakat bunu başarmak için her iki tarafta çaba göstermez ise ne yazık ki ilişkinin ilerlemesi çok zor olacaktır. Yüksek ihtimal ile birbirlerini kendilerinde rahatlık ile görebilecek olan bu iki güzel insan uzun ömürlü bir ilişkiye sahip olacaklardır. Az öncede dediğimiz gibi olur da bu ikili birtakım farklılıkları ilişkilerinde kabul eder ve bu şekilde ilerlemeyi tercih eder ise ilişkileri bizden 100 üzerinden 80 puan ile başarılı bir not alacaktır. (bu iki grupta oldukça hareketli bir yapıya sahip olduklarından dolayı ilişkileri esnasında bol kavgaya şahit olacaklardır. Ama bu kavgalar düşünülenin aksine onları birbirlerine dahada çok bağlamayı başaracaktır.)

Yay ve Koç Evlilik Uyumu

Peki, yay koç evlilik uyumu nasıl ?

Bu iki burçta oldukça hareketli olduklarından dolayı, en önemlisi de en ama en ateşli burç olduklarından dolayı standart hareketler yerine daha çok dolu dolu hareketler sergileyerek değişik durumlar yaşamak isterler. Belli başlı kalıp olan ilişkiler yada ilişkide değil gündelik şeyler hiç onlara göre değildir. Hal böyle olunca ilişkilerinde sürekli olarak bir hareketlilik söz konusu olacaktır. Özellikle içlerinde yer alan ateşi dışarı yansıttıkları vakit birbirlerine dahada çekici gelmeyi başaracaklardır. Eğer ki yay burcuna sahip olan kişi ve koç burcuna sahip olan kişi karşılıklı olarak birbirlerine karşı göstermiş oldukları tutkuyu kaybetmeden yaşatmayı başarabilirler ise evlilik yolun sonunda onlara gözükmeyi başaracaklardır.

Evlilik hayatları esnasında tabi ki aşk yaşantılarında olduğu gibi kavgalara bolca şahit olacaklardır. Ama ne olursa olsun kavgayı birbirlerine karşı hissetmiş oldukları tutku yok edecektir ve güzel bir evliliğe bu iki kafadar şahit olacaklardır. Fakat evlilik gibi ciddi bir müesseseye şahit olabilmeleri için bu iki kişininde birbirlerinden tam olarak emin olması gerekmektedir. Onun dışında evliliklerinde hiçbir zaman tutku eksik kalmayacaktır. Onları da ayakta ve beraber tutanda bu olacaktır zaten. Ben sevgili yaylar ve koçlar sizler çok güzel bir evliliğe sahip olabilirsiniz. Bu sebepten dolayı biraz aklınızı başınıza toplamalı ve biraz önce kendinize çeki düzen vermelisiniz. Yoksa elinizdeki güzel fırsatı kaçırdığınıza yıllar sonra pişman olabilirsiniz bizden size söylemesi.

Yay ve Koç Cinsel Uyumu

Peki, yay koç cinsel uyumu nasıl ?

Yay burçları ve koç burçları yukarıda da cümlenin en başında tekrar etmiş olduğumuz gibi ateş grubuna sahip olan iki muhteşem insanlar. Böyle bir durumda ateşe sahip olan iki kişinin cinsel hayatı sizce nasıl olur? Tabi kide tamda hayal ettikleri gibi. Özellikle koç burcuna sahip olan kişiler oldukça tutkulu kişilerdir. Hatta bu durumu en çokta ilişkilerinden göstermekten hoşlan maktadırlar. Cinsel hayata bakıldığı zaman koç burcuna sahip olan kişinin göstermiş olduğu tutku sayesinde yay burcuna sahip olan kişininde içerisinde yer alan tutkunun çıkmasını sağladığını görürüz. Böyle olunca bu konuda gerek koçlar gerekse yaylar birbirlerini büyük bir çekim gücü ile çekerler. Bu yüzden dolayıda en çokta cinsel konuda uyumu dibine kadar yaşarlar. Fakat bu esnada bir sorun vardır. O da koç burcunun yatakta da hakimiyeti elde etmek istemesidir. Bu durum yayları biraz değil fazla sinir edecektir. Eğer ki bu konu hakkında uzlaşabilir ve ortak bir nokta elde etmeyi başarabilirler ise bu ikili uyumu çok rahat bir şekilde de elde etmeyi başarmış olur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git