Yay ve İkizler Burç Uyumu

Yay ve İkizler Burç Uyumu
12 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 324 kez okundu.

Yay burcu ve ikizler burcu uyumu nasıldır ? Yay ve ikizler uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yay Burcu ile İkizler Burcu Uyumu

Yay burcu yapısı gereği çabuk sıkılan, kibirli, tartışırken gürültü yapan, haklı çıkmayı iyi bilen, tartışmacı, hakkını yedirmeyen, tuttuğunu koparan, agresif, aşırı iyimser, güler yüzlü, özgürlüğüne düşkün, neşeli, iş bilir ve iş bitirir, kurnaz, aynı anda birkaç işi aynı anda yapan bir karaktere sahiptirler. Ve bu huylar kadınından erkeğine göre değişmektedir. Yay kadınının, özgür ruhla yaşayan, kendine has bir gülüşü olan, iyimser, içten içe dindar, kısaca imanı yüksek, ilgi arsızı, çabuk sıkılan ve evliliği ileri yaşlarda gereklilik olduğu için düşünen bir yapısı vardır. Yaşadıkları ilişkilerin hemen hemen hepsinde baskın olan taraf olmak ister, yapılan hataların çoğunu anlayışla karşılar, fakat konu haklı olanın kim olduğu konusuna gelirse, zamanında anlayış gösterilen konular dile dökülebilir.

Bu nedenle de partnerleri onlara aşık olsalar dahi, onlardan uzaklaşmayı seçerler. Ailesini sever sayar, fakat bağımlı değillerdir. Kültürlü, gezmeyi , yeni dostlar edinmeyi ve ilgi görmeyi sever. Bulundukları ortamda ayrıcalıklı olmak için tavırlarıyla dikkat çeker. Yay erkeği ise kadına göre daha sert bir mizaca sahiptir. Sadece değer verdikleri ile zaman geçirip eğlenmeyi severler. Onun dışında herkesle konuşup, gülmeyi saçma ve gereksiz bulur. Kendi mantığına uyanı yapar. Zeki bir kadın, onlar için çekiciliğin zirvesinde yer alır. Dürüst, fazlasıyla cömert, gezmeyi seven, hareketli yaşayan, açık alanlarda dolaşmaktan hoşlanan, kültürlü ve ince ruhlu adamlardır.

Diğer burç olan ikizler burcu ise yay burcuna göre apayrı nitelikleri barındırmaktadır. İkizler insanı ortama çok çabuk uyum sağlayan, hoş sohbet, muzipliği ile tanınan, cesur, inatçı, sıcakkanlı, çapkın, ruh hali değişken, ilişki anlamıyla güvenilmez, sırdaş, arzulu, hoş ve kemikli bir yapısı olan bireylerdir. Fakat ikizler kadını ile ikizler erkeği apayrı iki kişiliktir. İkizler kadını, ilgi seven, girdikleri ortamda dikkatleri çekmek isteyen, inatçı, değişken ruh hali olan, sevecen, sıcakkanlı, nüfuzlu kişiler ile dostluk kuran, kaliteye önem veren, cilveli ve narin yapılıdır. İkizler erkeği ise kadınına göre ,daha başına buyruk yaşayan, sorumluluk almaktan kaçınan, kız arkadaşlar edinmekten hoşlanan, ilişkiyi vakit geçirmek veya erkeksi ihtiyaçlardan dolayı tercih eden, yalnız kalmaktan hoşlanmayan, tatlı dilli, hareketli, tez canlı ve seksi hatları olan bireylerdir. İkizler erkekleri, kadınlar arasında oldukça seksi bulunmaktadır. Henüz nedeni tam bilinmese de, kadınlara karşı tavırları etken olduğu bilinmektedir.

Yay ve İkizler Aşk Uyumu

Peki, yay ikizler aşk uyumu nasıl ?

Yay kadını ile ikizler erkeği zar zor anlaşan bir yapıya sahiptir. Özgür, kısıtlanamaz yaşamı, inatçılığı, lüks hayata olan merakı, ilişkide baskın olma huyu ve sık sık söylenmesi ile ilişkide hataları sıralayan yay kadını, ele avuca sığmayan, arzuları ile var olan, deli dolu, inatçı, ruh hali değişkenlik gösteren, sevgisinden emin olunmayan, şeytan tüylü ve sıcakkanlı ikizler erkeği ile bir ilişki yürütecek olursa eğer bu birçok sorunu beraberinde getirecektir. Yay kadını bu huylarını törpülemelidir. İkizler erkeği de duygularını gönül terazisinde tartmalı. Seviyor mu? Sevmiyor mu? Özetle beraberliğin nedeni sevgi mi? İhtiyaç mı? Yalnız kalma korkusu mu? Bu sorulara cesurca cevap vermelidir. Çünkü ikizler erkeği sevdiği zaman gerçekten büyük bir bağlılıkla sever. Çapkın olan ikizler, zamanında sadakatinin karşılığını alamadığı için böyle davranır. Her iki tarafın da uyumu yakalayabilmesi için, Yay’ın kendi tavırlarına dikkat edip , ikizler erkeğinin güvenini kazanması gerekir.

Eğer, aşık olan taraflar yay erkeği ile ikizler kadını ise durum değişir. Yay burcu erkeği, sağduyulu, düşünceli, cömert, eğlenmeyi seven, ağır başlı ve duygusal olduğundan, çılgın, deli dolu yaşayan, hayat dolu ve çocuk ruhlu ikizler kadını ile anlaşabilirler. Her iki tarafın da aşk uyumu mümkün ve uygundur. Sadece ikizler kadını zıpır hâllerini bırakmalı, lükse düşkün olmamalı, eşiyle her anını paylaşıp, sevgisini sonsuz göstermesi gerekir. Kendi gibi yay erkeği de ilgiyi sever. Karşılıklı olarak sunulan sevgi ve saygı ilişkilerine kalite katacaktır. Tabi ilişkinin süresini de uzatması çabası.

Yay ve İkizler Evlilik Uyumu

Peki, yay ikizler evlilik uyumu nasıl ?

Her iki burcun evlilik uyumu , aşk uyumları ile aynıdır. Aynı noktalara evlilikte de dikkat edilmelidir. Yay kadını ile ikizler beraber ise , yay kadını yatak odasında daha aktif olmalı. Bu konuda tam bir doyumsuz olan ikizler erkeğini eve ve kendinize bağlamanın en etkili yolu budur. Ayrıca gerçekten seven ikizler burcu erkeği iyi bir baba olurlar. Sadece sorumluluk ve kıskançlık kısmı taraflar arasında tartışma nedeni olur. Eğer yay erkeği ile ikizler kadını beraber ise evlilik uyumları iyidir. İyi anlaşan, beraber vakit geçirmekten hoşlanan ve geç anne baba olan çiftlerden olurlar. Hayatı yaşayıp,daha sonra sorumluluk almak, onlar için daha caziptir.

Yay ve İkizler Cinsel Uyumu

Peki, yay ikizler cinsel uyumu nasıl ?

Yay kadını ve ikizler erkeği cinsellikte tabuları olmayan, sadece zevk alma odaklı yaşayan çiftler olurlar. Karşılıklı tahrikler, minik oyunlar, fanteziler veya hareketli yatak odası yaşamı, tamamen bu ikili için söylenmiştir. Ama ikizler kadını ile yay erkeği için durum farklı. Onlar için cinsellik aşkta gizli. Her dokunuşun, her öpücüğün bir anısı ve bir anlamı olmalı. Çok sık ilişkiye girmezler, fakat ilişki öncesinden karşılıklı hazırlıklara başlar ikisi. Aniden başlayan değil, zamanı verilen , planı yapılan, zevk alınan , heyecanlı bir birliktelik olur. Öyle ki yay erkeği işteyken mesaj atabilir, akşam hazır ol diyebilir. Çünkü bu konuda aksaklık oluşmasından hoşlanmaz, gelecek olan misafire evde olmadıkları söylenir, mumlarla oda süslenir, yay kadını seksi iç çamaşırları ile hazır olur. Özet olarak cinsel birlikteliği, sinemaya gitmek, akşam yemeğine gitmek, tatile gitmek vb anlar gibi özel kılarlar. Karşılıklı cinsel memnuniyetin olduğu bir beraberlik olur.

Yay burcu ve ikizler burcu uyumu nasıldır ? Peki, yay ikizler uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git