Yay ve Boğa Burç Uyumu

Yay ve Boğa Burç Uyumu
9 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 382 kez okundu.

Yay burcu ve boğa burcu uyumu nasıldır ? Yay ve boğa uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yay Burcu ile Boğa Burcu Uyumu

Yay- boğa burçlarının uyumu yükselenlerin etkisi yüksek ise kusursuz olur. Fakat bu etki zayıf ise biraz meşakkatli olabilir. Genellikle zorlu süreçlerin atlatıldığı burçlar olarak bilinmektedir. Daha doğrusu burçlar arasında kendi hayatıyla ilgili hep karamsar düşünen iki burçtur. Oysaki kendi yaşamlarını olabildiğince eğlenceli ve dolu yaşarlar. Fakat konu aşk oldu mu bu onlar için çıkılmaz sokak olur. Öylece kalakalırlar. Özetle birbirine çok benzerler. Tek farkları bir taraf olabildiğince şen şakrak, diğer taraf daha ağır başlı takılır. Ama özü itibariyle aşkta her iki tarafta aynıdır.

Birden çok ilişki yaşanır, doğru insan neden karşıma çıkmıyor denir. Oysa aradıkları hep burunlarının dibindedir. Genellikle kendi arkadaş çevresinden biri ile olurlar. Onları iyi tanıyan, ve kendi seçimi olan bireyler ile daha mutlu olurlar. İşin garibi de şu ki, her iki burçta asla kendi çevremden biriyle olmaz der, yeni aşklara yelken açarlar, her aşka işte bu diyerek başlarlar ve en sonunda biraz olgun bir yaşa gelince bu kararı verirler. Üstelik bu durum çoğu için geçerlidir.

Yay kadını daima özgüveni yüksek, eğlenmeyi bilen, rahata düşkün, narin yapılı, kendi çıkarları öncelikli olan, ailesini seven fakat bağımlı bir birey olmayan, ortam içinde dikkat çeken, inatçı, sinirlenince kendini kaybeden, huysuz, söylenen, kendi isteklerinin olmasını dileyen, baskın karakterli bir yapıya sahiptir. Yay burcu erkeği de tersi gibi uysal, evcimen, ailesine düşkün, seksi, çekici, anlayışlı, inatçı, abici, modern ve kültürü seven bir yapıya sahiptir. Kendine has eğlence anlayışı olan, dikkatleri üzerine çekmekte başarılı, yetenekli ve sanatçı ruhlu bir karaktere sahiptirler.

Diğer burç olan boğa burcu ise ayrı ayrı değerlendirilecek olursa eğer, öncelikle boğa erkeği, romantik, sevecen, dost canlısı, karizmatik, delikanlılık kavramını yaşam felsefesi olarak benimseyen, ailesine düşkün ve saygılı bir adamdır. Boğa kadını ise tam anlamıyla özü itibariyle geleneksel, modernliği kendi anlayışı doğrultusunda yaşayan, kendine ait çizgileri ve kuralları olan, sert ve güçlü bir duruşu olan, samimi ve seksi yapılı bir yapıya sahiptir.

Yay ve Boğa Aşk Uyumu

Peki, yay boğa aşk uyumu nasıl ?

Yukarıda da değildiği üzere, boğa erkeği delikanlılık kavramını hayat felsefesi olarak benimseyen bir yapıdadır. Ağır başlı, ama sevgisini her daim gösteren, romantik, aşkının arkasında duran, sürprizler ile dolu bir adamdır. Yay kadını ise eğlenmeyi, şöhreti, unvanı ve gücü sever. İyimserdir daima. İçten tavırları ile herkesin gönlünde taht kurar, dost canlısı, sevgiye ve ilgiye aç bir kadındır. Dışarıdan odun gibi görünse de, özü itibariyle ilgi delisidir. Bu nedenle boğa erkeği ile beraberlik yaşar ise müthiş bir uyum yakalarlar fakat, ilk görüşte hoşlanmak yay kadını için geçerli değildir. Mantığı da konuştuğu için, sizden hoşlansa dahi, çevreniz, işiniz, statünüz bu etkiyi değiştirebilir. Bu bilgiler hoşlantıyı aşka da dönüştürebilir, sıradan bir beğeniye de. Yay kadını için aşk tüm bu kavramlar var ise güzeldir. Bu şartlar konusunda olumlu iseniz, karşına çıkabilir ve sevgili olabilirsiniz.

Sevgililik dönemi boyunca boğa erkeği, yay kadını için daima çabalar, elinden geleni yapar ve sürprizlerin ardı arkası gelmez. Yay burcu kadını da tüm bunlar olurken sevinmek ile meşgul olur. Boğa erkeği her şeyi, her sürprizi karşılıksız yapar. Partneri mutlu ise, bu onun için en önemli karşılık olur. Sevgi odaklı yaşar ve hayatının merkezine sevdiği kadını alır. Bu nedenle yay kadınının aradığı erkek tipidir boğa. Tabi uygun şartlar sağlandığı sürece. Eğer beraberliğin kusursuzca devam edilmesi isteniyor ise , yay kadını baskın olma çabasını, yön vermeye çalışmayı bırakmalıdır. Akışına bırakıp aşkı özüyle yaşaması gerekir. Ayrıca mimiklerine ve aşırı tepkilerine de son vermelidir. Bu hem partnerine zarar verir hem de ilişkisine.

Yay ve Boğa Evlilik Uyumu

Peki, yay boğa evlilik uyumu nasıl ?

Her iki tarafın evliliği sorunsuz olur denilirse bu yalan olur. Ve bu hiçbir burç için geçerli değildir. Elbette ki tartışmalar ve atışmalar yaşanır fakat bunların şekli ve konusu nasıl olur gibi konularda burçlardan yardım alınabilir. Eğer yay kadını ile boğa erkeği evlenir ise, evlilikleri boyunca mutlu olabilirler. Şayet, boğa erkeği zamanla karşılıksız yaptığı bu sürprizlere karşılık bekler ise zamanla bu nedenle tartışmalar yaşanabilir. Yay kadını sürpriz yapılmaya alışıldığı için, sürpriz yapmak aklına gelmez. Bunu hafif hissettiren boğa burcu erkeği karşılık alamaz ise bu tartışma yaratabilir.

Yapısı gereği romantik ve duygusal olduğundan, herhangi bir tepki verilmediği zaman kırılır, ve bu kırgınlık birikerek öfkeye neden olur. Eğer Yay erkeği ile boğa kadını evlenir ise, daha uyumlu bir çift olurlar. Çok fazla beklentisi olmayan, sevginin söylenmesinin değil hissettirilmesi gerektiğini düşünen, sürprizlerin çok olmasından hoşlanmayan, özel günlerin çokluğunu anlamsız bulan sert, ama net bir yapısı bulunan boğa kadını evlilik hayatı boyunca uyumlu bir eş olur. Yapmacıklıktan nefret ettiği için doğal tavırlardan yana olur hep. Yay erkeği ise sürpriz yapmayı sevmeyen , sorumluluk duygusu biraz zayıf fakat ailesine ve eşine olan sevgisini gözleriyle konuşturan zarif bir yapıya sahiptir. Her iki tarafın tartışma ve kavga nedenleri genellikle İnatçılık, kıskançlık ve sorumluluk nedeniyle ortaya çıktığı düşünülmektedir.

Yay ve Boğa Cinsel Uyumu

Peki, yay boğa cinsel uyumu nasıl ?

Çılgın ve muzip yapılı yay kadını seksiliği hayatının her anında sergiler. Ve konu eşi olursa bu onun zevk verici bir hobi olur. Fantezilerden uzak durur fakat eşinin aklını başından alacak tavırlar sergileyerek boğanın aklını başından alır. Aynı şekilde seksi iç giyimleri günlük giysilerin altına kullanır. Eşi tarafından daima arzulanmak, onlar için tek eğlenceli şeydir. Özellikle evliliği hareketlendirme konusunda üzerilerine yoktur. Ve karşılık alamamak onları en çok üzen şey olur. Yay kadını erkeğin atağa kalkması için elinden geleni yapar.

Boğa erkeği adım attıkça geri çekilerek muzipliği ile eşini deli eder. Eğer yay erkeği ile boğa kadını beraber olacak ise durum biraz daha farklı olur. Burada da yay erkeği kur yaparak boğa kadınını etkilemeye çalışır. Yoğun duygular ile cinselliği yaşayan boğa kadını, asla öylesine beraber olmaz. Bu durum yay erkeğinin hoşuna gittiğinden bu şekilde adım atarak ilişkiyi başlatır. Yay kadını ile boğa erkeğine nazaran daha sade başlasalar dahi, yay erkeği ile boğa kadınının berberliği daha tutkuludur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git