Yay ve Başak Burç Uyumu

Yay ve Başak Burç Uyumu
13 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 126 kez okundu.

Yay burcu ve başak burcu uyumu nasıldır ? Yay ve başak uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yay Burcu ile Başak Burcu Uyumu

Burçlar iş hayatımız, aile hayatımız ve aşk hayatımızla ilgili bizlere bilgiler sunar. Yeni tanıştığımız birinin ya da hoşlandığımız kişinin karakterini burcu sayesinde tahmin edebiliriz.

Yay Burcu Özellikleri

Yay burçları isteklerine ve hayallerine en bağlı burçlardır. Özgürlüklerine çok düşkünlerdir. Yaşadıkları her olumsuzluğa karşı iyimser davranır. Karamsarlıktan nefret ederler. Her zaman enerji dolu ve hareketlidirler. Yay burçları, burçlar arasında bilgiye en aç burçlardır. Yeni yerler keşfetmeyi, yeni bilgiler öğrenmeyi severler. Her konuda meraklıdırlar. Meraklarını gidermek için her yolu denerler. Yeni insanlarla tanışmayı çok severler. Tanıştıkları insanlar hakkında her şeyi bilmek isterler. Yay burcu, karşısındaki insana çabuk güvenir. Ancak ilişkileri konusunda karmaşa içindedir. Çift karakterlidirler. Düşünceleri çabuk değişebilir. İki farklı karakteri içlerinde bulundururlar.

Yay burcunun temsilcisi Jüpiter’dir. Jüpiter, bolluğun ve bereketin simgesi olan gezegendir. Aynı zamanda Jüpiter şansı da simgeler. Yay burçları doğru zamanda doğru işleri yaparlarsa her zaman başarılı olacaklardır. Çünkü şans onlardan yanadır. Onlar için dostluk çok önemlidir. En büyük korkuları yalnız kalmaktır. Bu yüzden ailelerine ve dostluklarına çok düşkünlerdir. Sevecen, iyimser ve arkadaş canlısıdırlar. Enerjileri çok yüksek olduğu için arkadaşları arasında en eğlenceli insanlardır.

Başak Burcu Özellikleri

Başak burçları akıllı ve pratik insanlardır. Düzen ve titizlik onlar için çok önemlidir. Hayatlarındaki her şeyin düzen içinde olmasını isterler. Evlerindeki eşyaları bile belirli bir düzen içinde yerleştirirler. Hem mantıkları hem de duyguları ile hareket ettikleri için sürekli karışık duygular içerisindedirler. Gerçek aşkın mantık sayesinde bulunacağını düşünürler. Aynı zamanda ilişkilerinde duygularıyla da hareket ederler. Bu kargaşa hayatları boyunca sürer. Mükemmeliyetçi tavırları ile dikkat çekerler. Karşılarındaki insanın kusursuz olmalarını beklerler. Eleştiri yapmaktan çekinmezler. Bazen yaptıkları eleştiriler kalp kırıcı olabilir. Ancak üzdükleri insanların gönlünü almayı da başarırlar.

Başak burçları için iş ve kariyer çok önemlidir. İşlerini ön planda tutarlar. Başarılı olmak için sürekli çalışırlar. Azimli ve hırslı kişilikleriyle ön plana çıkarlar. İstedikleri başarıyı elde edene kadar çabalarlar. Başak burcu hayatları boyunca yüksek standartlara sahip olmak isterler. Onlar tam anlamıyla bilgi hazinesidir. Meraklı ve araştırmacı yönlerinin güçlü olması nedeniyle genel kültürleri yüksektir. Başak burçlarıyla sohbet etmek çok keyiflidir. Sorduğunuz her soruya büyük bir ciddiyetle cevap verirler. Aldıkları sorumlulukları her zaman yerine getirirler. Doğruluk ve dürüstlük onlar için çok önemlidir. Yalan söyleyen kişi kim olursa olsun bir daha affetmezler. Her zaman açık sözlü davranırlar. Üzeceklerini bilseler de dürüst olmaktan vazgeçmezler. Yine de onların yanında güvende hissedersiniz. Çünkü size karşı her zaman dürüst olduklarını bilirsiniz.

Yay ve Başak Aşk Uyumu

Peki, yay başak aşk uyumu nasıl ?

Yaylar ateş grubunda, başaklar ise toprak grubundadır. Ateş grubu ile toprak grubu arasında oluşan aşk son derece tutkuludur. Birbirine bağlı ve tutkulu ilişkileri ile dikkat çekerler. Ancak başak burcunun eleştirel yaklaşımı ve düzen düşkünlüğü ile yay burcunun enerjik ve iyimser yaklaşımı uyumsuzluğa neden olabilir. İki taraf da ilişkileri için fedakârlık gösterir ise ilişkilerinde sorun yaşamazlar. İki burcunda meraklı ve öğrenmeye aç tavrı ilişkilerini eğlenceli hale getirir. Birlikte yeni şeyler keşfetmeyi ve öğrenmeyi en büyük zevkleri olarak görmeye başlarlar. Başak ve yay burcu ilişkisinde, ayrılsalar bile birbirlerini asla unutamazlar. Çünkü iki burç da aradıkları aşkı, tutkuyu ve heyecanı bu ilişkide bulacaklardır.

Yay ve Başak Evlilik Uyumu

Peki, yay başak evlilik uyumu nasıl ?

Yaylar, eşini mutlu edebilmek için her şeyi yapabilir. Ancak Yay burcu, Başak burcu ile mutlu olmak istiyorsa özgür ruhundan vazgeçmelidir. Çünkü Başak insanı korumacı ve kıskanç bir kişiliğe sahiptir. Eşinin sadece onunla ilgilenmesini bekler. Aynı şekilde başak burcu da yay burcu ile mutlu olabilmek için iş aşkından vazgeçmelidir. Eşine zaman ayırmalı ve aşk hayatını ön plana çıkarmalıdır. Fedakârlık göstermedikleri takdirde evlilikleri boşanma noktasına gelebilir. Her iki burç da oldukça inatçı bir yapıya sahiptir. Bazen inatları yüzünden birbirlerini kırabilirler. İsteklerinden taviz vermek yerine inatlaşmayı seçerlerse ilişkilerinde ciddi sorunlarla karşılaşabilirler.
Eğer evlilikleri boyunca gerekli fedakarlığı gösterirlerse ömür boyu sorun yaşamazlar. Birbirlerine karşı her zaman sevgilerini korurlar. Çünkü partnerlerinde aradıkları tüm özellikleri, birbirlerinde bulurlar.

Yay Burcu Kadını ile Başak Burcu Erkeği Uyumu

Başak burcu erkeğinin aradığı tüm özellikler Yay burcu kadınında vardır. Yay kadınına sevgisini hissettirdiği takdirde, Başak erkeğinin yaptıramayacağı şey yoktur. Başak erkeği ilgi meraklısıdır. Yay burcu kadını, Başak burcu erkeğine her zaman ilgi göstermelidir. İlgisiz kalan Başak erkeği, hemen huysuzlaşır ve durumu inada bindirir. Yay burcu kadını bu konuda dikkatli olmalıdır. Başak erkeği, Yay kadınının özgürlüğe düşkünlüğünü unutmamalıdır. Yay burcu kadını fazla kısıtlandığını hissettiğinde kaçmak ister. Başak erkeği bunun bilincinde olmalı ve Yay kadınına güvenmelidir. Çünkü Yay burcu kadını bulunduğu ortamlarda nasıl davranması gerektiğini iyi bilir.

Yay Burcu Erkeği ile Başak Burcu Kadını Uyumu

Başak burcu kadını, kendini her zaman güvende hissetmek ister. Yay erkeği, Başak burcu kadınının bu isteğini karşılayacaktır. Yay burcu erkeği partnerine karşı son derece korumacıdır. Partnerini mutlu etmek için her şeyi yapar. Başak kadını, istediği her şeyi bu ilişkide bulacaktır. Yay burcu erkeği kısıtlanmaktan hiç hoşlanmaz. Bu yüzden Başak burcu kadını bu konuda dikkatli olmalıdır. Yay erkeğinin uzaklaşmasını istemiyorsa onu sıkmamalıdır.

Yay ve Başak Cinsel Uyumu

Peki, yay başak cinsel uyumu nasıl ?

Yay burcu ile başak burcunun cinsellik konusunda beklentileri biraz farklıdır. Yay insanı, daha hevesli, tutkulu ve heyecanlı bir birliktelik yaşamak ister. Başak burcu ise daha sakin ve kontrollü olmak ister. Ancak Başak burcu partnerine tam anlamıyla güvendikten sonra tutkusunu ortaya çıkarır. Başlarda ilişkilerinde cinsellik açısından farklı görünseler de zamanla birbirlerini tamamlar ve tutkulu bir birliktelik yaşarlar.

Yay burcu ve başak burcu uyumu nasıldır ? Peki, yay başak uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git