Yay ve Balık Burç Uyumu

Yay ve Balık Burç Uyumu
12 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 43 kez okundu.

Yay burcu ve balık burcu uyumu nasıldır ? Yay ve balık uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yay Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Yay burcu ve balık burcu bakıldığı zaman hayata bakış açısından dolayı düşüncelerinin neredeyse birebir aynı olduğunu görülmektedir. Bu sebepten dolayı bu ikili birbirine karşı her daim bir çekim gücü içerisinde olacaktır ve buda aralarında daima hoş bir ilişkinin oluşmasını sağlayacaktır. Gerek yay burcuna sahip olan kişiler gerekse de balık burcuna sahip olan kişiler her zaman her şeyi merak eden kişiler olarak bilinmektedirler. Hal böyle olunca bu ikili yan yana geldiği esnada beraber merak edecek çok fazla konu bulmaktadırlar. Bu konular onların meraklarının peşinden gitmesine ve yeni şeyler öğrenmelerine sebebiyet vermektedir. Bu serüven boyunca hem heyecanlı hemde atraksiyon dolu bir ilişkiye şahit olacaklardır. Bu sebepten dolayıdır ki bu ikili herkesin çok hoşuna gidebilecek, aslında herkesten çok kendi hoşlarına gidebilecek bir ilişkiye şahit olacaklardır.

Balık burcuna sahip olan kişiler oldukça hassas yapıya sahip olan kişilerdir. Fakat yay burçları ise oldukça şüpheci ve her zaman huzursuz hareketler sergileyen kişiler olarak bilinmektedirler. İşte bu durumda yaylar ara sıra tatsızlık çıkararak bilinçsiz bir şekilde balıkların kalplerini kıra bilmektedirler. Peki bütün anlattıklarımıza ve her şeye rağmen bu kişiler arasında detaylı bir inceleme yaptığımızda nasıl bir uyum vardır hiç merak ettiniz mi?

Yay ve Balık Aşk Uyumu

Peki, yay balık aşk uyumu nasıl ?

Yay burçları ve balık burçları mükemmel bir aşkı dibine kadar yaşayabilecek, müthiş bir ikili olurlar. Tabi bu durumun meydana gelebilmesi için bu ikilinin birbirleri hakkında bir takım fedakarlıklarda bulunmaları gerekir. Bu fedakarlıklara kısaca bir göz atalım ve ilk olarak yay burçlarına değinerek cümlelere başlayalım. Yay burcuna sahip olan kişiler her ne olursa olsun özgürlüğünden vazgeçemeyen kişilerdir. Rahat takılmak onların en sevdiği şeyler arasında gelmektedir. Balık burcuna sahip olan kişiler ise son derece duygusal ve evine düşkün bir yapıya sahip olan kişilerdir. Bu konuda birbirlerine bu ikili garip gelecek ve birbirlerini anlamakta zorluk çekeceklerdir. Bu sebepten dolayı aralarında ufakta olsa tartışmalar meydana gelecektir. Eğer ki olgun bir hareket sergileyip güzelce konuşmayı başarırlarsa birbirlerini anlayacaklar ve o hayallerini kurdukları mükemmel olacak aşkın kapısını aralayacaklardır.

Kısaca birbirlerine karşı zıt gelen tavırları görmezden gelir ya da yontmaya çalışırlarsa bu ikili arasında güzel bir beraberlik meydana gelebilecektir. Ama olur da katı duvarlarından vazgeçmeyip inat yaparlarsa o güzel aşka yazık edip yok edeceklerdir. Tüm cümleleri kısaca toparlamak gerekir ise, bu ikilinin beraber bir aşk yaşama ihtimalinin 100 üzerinde 50 puan ile olabilme ihtimali olduğunu rahatlık ile söyleyebiliriz. Bu ilişki bakıldığı zaman tamamen her iki tarafından birbirlerine göstermiş oldukları fedakarlık boyutuna göre yön bulacak ve ilerleyecektir. Tüm olanların sonunda ya tam bir aşk olacak yada aşk küllerinden tamamen yok olacaktır…

Yay ve Balık Evlilik Uyumu

Peki, yay balık evlilik uyumu nasıl ?

Yay burcuna sahip olan kişiler balık burcu ile evlendikleri esnada ilk zamanlarda oldukça büyük bir heyecan ile nikah masasına oturmak isteyeceklerdir. Hatta evliliklerinin ilk günlerinde hatta aylarında bu heyecanları devam edecektir. Hal böyle olunca da balık burcuna sahip olan kişiler kendilerini bu süreç boyunca oldukça mutlu hissedeceklerdir. Fakat yay burcu her şeyden çabuk sıkıldığı gibi evlilikten de çabuk sıkılacak ve kendini bundan sonra başka uğraşlara vererek yoğunlaşacaktır. Balık burçları ise evlilikleri esnasında her zaman duygusal anlar ve ilgi görmek istediğinden dolayı yayların sıkılmış hallerine çok üzüleceklerdir. (fakat yaylar kim ile evlenirse evlensin bir süre sonra evlilik onları sıkacaktır)

Bu ikili evlilikleri boyunca sürekli olarak kendilerine değişik uğraşlar bulmaz iseler oldukça sıkıcı bir evliliğe şahit olurlar. Fakat buldukları uğraşlar onların birbirleri ile vakit geçirmesine yardımcı olduğu gibi birbirleri arasında daha güzel bir uyumun oluşup, evliliğin alevlenmesine de katkıda bulunacaktır. Yani kısaca baktığımız zaman değişik şeyler üretmedikleri sürece yay ve balık burcunun evliliklerinin pek renkli olma ihtimali yoktur. Ama her şeye rağmen bu ikilinin iyi bir evliliğe sahip olma ihtimali yukarıda da bahsettiğimiz gibi yarı yarıya sahip olabilecek bir orana sahiptir.

Yay ve Balık Cinsel Uyumu

Peki, yay balık cinsel uyumu nasıl ?

Balık burcuna sahip olan kişiler her daim hayal dünyalarında yaşamayı seven kişilerdir. Hal böyle olunca yatakta kendilerini adeta bir bulutun üzerinde gezer gibi hissetmektedirler. Yay burçları ise özgürlüğe sahip olan ruhunu yatakta da göstermekten geri kalmayacaktır. Fakat bu ikili arasında balıklar karşı taraftan ilk olarak güven görmek isteyeceklerdir. Bu güveni elde ettikleri vakit kendilerini tamamen onların kollarına bırakacaklardır. Yönetmek değil yönetilmek cinsel anlamda balıkların istedikleri durumdur. Yay burcuna sahip olan kişiler ise daha çok yönetilmekten kaçan ve her zaman ellerinde yöneticilik olsun isteyen kişilerdir. Bu durum cinsel anlamda da yay burçları için geçerli olmaktadır. İşte bu yüzden dolayı yönetmeyi seçen yaylar ve yönetilmeyi isteyen balıklar cinsel uyumda çok güzel bir uyumu elde etmeyi başarmış olacaklardır.

Balık burcuna sahip olan kişilerin cinsel anlamda beklemiş oldukları belli başlı bir takım istekler bulunmaktadır. Böyle bir durumda tüm görev tamamen yay burcuna sahip olan kişilere düşmektedir. Eğer ki olur da yay burcuna sahip olan kişiler balıkları bu konuda mutlu etmek isterlerse tamamen onların isteklerine kulak vermeyi tercih etmeliler. Böyle bir durum sonucunda hem balık burcuna sahip olan kişileri mutlu etmeyi başarmış olacaklarıdır ve hemde bunun sayesinde balıkların onları mutlu etmek için elinden geleni yapmalarını sağlamasını büyük bir başarı ile sağlayacaklardır. Bu ikilinin cinsel uyumu 100 üzerinden 80 puan almaktadır.

Yay burcu ve balık burcu uyumu nasıldır ? Peki, yay balık uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git