Yay Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Yay Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları
29 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 209 kez okundu.

Yay burcu erkeğini etkilemenin yolları nelerdir ? Hoşlandığınız kişi yay burcu ise biraz işiniz zor. Çünkü çok değişken bir yapıya sahiptirler. Sizinle çok ilgili iken bir anda sizden uzaklaşabilir. Özgürlüğüne çok düşkündür kısıtlanmaya gelemez ama kendisi karşısında olan bayanı kısıtlar. Onu etkilemek isteyen kadın kesinlikle ciddi bir ilişkideyiz tavrı yapmamalıdır çünkü baskıcı tavırdan nefret eder. Kendinizden ödün verebiliyorsanız uysal bir kişiliğiniz var ise ancak bunu başarabilirsiniz.

Yay Burcu Erkeğini Etkilemenin Püf Noktaları

Yay burcu erkeği sevgilisinin bakımlı olmasını ve gittiği her yere ayak uydurmasını ister. Onu kendinize aşık ederseniz sizden vazgeçemeyecektir. Sert görünümlü fakat çok yumuşak bir yüreğe sahiptirler. Yay burçlu birini etkilemenin ilk formülü ; mizah yeteneğinizi gösterin. Yani onu güldürebiliyorsanız ilk adım başarılı demektir. Çok zor güvenen bir burçtur yay erkeği. Ona karşı hep dürüst olun Yay burcu erkeği bir yalanı yakaladığında ne kadar çok severse sevsin sizden vazgeçer.

Zeki bir kadın olduğunuzu ona gösterin. Başarılı bir kadınla birlikte olmak onun hoşuna gider. Onu şaşırtıcı heyecan verici olaylar ile şaşırtın. Öncelikle siz onun için herhangi biri olacaksınız ama size tam alıştığı anda siz ondan birazcık uzaklaştığınızda o bunu kaldıramaz ve arkanızdan gelmeye başlar. Ne çok ilgilenin ne de çok ilgisiz bırakın. Bu şekilde o peşinde deli divane olduğunuz yay sizin için öyle olacaktır. Kendi bile anlayamayacak ama sonra aşık olduğunu fark ettiğinde size karşı bazı davranışları çok değişecektir. Onunla uzun süre birlikte olmak istiyorsanız ne kadar kıskansanız da onu rahat bırakmalısınız. Onun kalbini kazanmanız için bu şart hanımlar. Hayatını tamamen size adayan bir burç olmayacaktır. Çünkü yay burcu erkeği çok çalışkandır ve işine çok düşkündür. Ne kadar çok severse sevsin hayatının merkezini sadece bir bayana dayamaz. Yaşamında ailesinin, işinin ve arkadaşlarının da fazlaca yeri vardır. Plan yaptığınızda aniden önemli bir iş çıksa işle ilgili üzgünüm bayanlar o iş için sizle olan planı ertelerler. karar tercih sizin yay burcu erkeği gerçekten çok zor bir erkektir. Sizi bir kere bağlarsa kendine ne kadar kızarsanız kızın ondan vazgeçemezsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git