Yay Burcu Erkeği Sinirli Midir ?

Yay Burcu Erkeği Sinirli Midir ?
30 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 654 kez okundu.

Yay burcu erkekleri karizmatik yapıları ile her ortamda göze girmeyi başarmış kişilerdir. Her konuya oldukça pozitif bir şekilde yaklaşarak tatlı tatlı sohbet ederek yaklaştıkları için de sinirli oldukları söylenemez. Zaten onu sinirlendirmek çok da kolay değildir çünkü insanlara nasıl yaklaştıklarını gayet iyi bilirler. Peki, yay burcu erkeği sinirli midir ?

yay-burcu-erkegi-sinirli

Bir yay burcu erkeği ile muhabbet ederken sözcüklerinin arasında kendinizi gayet güvende hissedersiniz. Hiçbir sorundan dolayı da kavga çıkartmak akıllarına gelmez ve medeni bir şekilde tartışmak tam da onların işidir.

Dost edinmeyi çok sevdikleri için etraflarında daima kalabalık gruplar vardır. Dedikodu asla bir yay erkeğinin karakterinde yoktur ama ola ki bir dedikoduya malzeme olmuşlarsa işin içinden nasıl sıyrılacaklarını çok iyi bilirler. Olayların dozu fazla kaçmış ise karşısındaki insana ne tür bir ceza vermesi gerektiğini de iyi bilir yay burçları. Bu özellikleri de insanların zaaflarını çabuk fark etmelerinden geçer. Dostlarının her türlü zor anına koşmayı da asla ihmal etmezler.

Yay burcu erkeği sinirli midir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git