Yay Burcu Erkeği Romantik Midir ?

Yay Burcu Erkeği Romantik Midir ?
4 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 103 kez okundu.

Yay burcu erkekleri aşk hayatlarında romantik ve duygusal hareketler göstermezler . Tam olarak yaramaz çocuk rolüne bürünürler. Aşk hayatları macera dolu olarak geçer ve kolay kolay ciddi beraberlik düşünmezler. Aşk hayatlarında daha çok partnerlerinin neşeli,eğlenceli ve iyi birer arkadaş olmalarını isterler. Böyle partner buldukları zaman mutluluğu tam olarak yakalarlar. Yay burcu erkekleriyle birlikteliğini sürdürmek isteyen bayanlar hoşgörü sahibi olmalı ve fazla kıskançlık göstermemelidirler. Bu sebeple yay burcu erkekleri ile birlikte olan kadınlar alttan almasını iyi bilmelidir.

Yay burcu erkeği aşk hayatların da; Sahiplenici olan bir aşkı, boğucu kıskançlıkla ve aşırı sorunla yürüten sevgilileri hayatlarında oldukça kötü etkilenirler. Sorgulanmayı sevmezler ve özgürlüklerine düşkündürler. Partnerlerinin yöneltmiş olacağı nerede kaldın ? Kiminle birlikteydin ? gibi soruları duymaktan hoşlanmaz ve nefret ederler. Bu sebeple ilişki seçimleri konusunda ciddilikte bir birliktelik yürütmeye önem verirler.

Mutlu birliktelikleri özellikle yay burcunun özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Söz konusu evlilik durumu olduğu zaman çok farklı bir yaklaşım sergilerler. Attıkları imzanın ne kadar önemli olduğunun bilincindedirler ve asla gözlerini dışarı çıkarmaz sadık olurlar. Evliliklerini asla kaçamaklarla sıkıntı ve soruna sürüklemezler.

Yay erkeği idealist oldukları kadar romantiktirler de. Yay burcu erkekleri büyük birer sporcu, kumarbaz, filozof ve macera perestlikleriyle bilinirler. Gezegenlerin en büyüğü olmakta olan yönetici Jüpiter’e göre birilerinden küçük ve basit şeyler beklememektedir. Hayat enerjilerinde gözlerinden okunan bir dinamikliğe sahiptirler.

Stres ve sinire çok fazla kapılmazlar. Panik duyguları çok fazla yoktur evleri yanarken itfaiye gelene kadar yarım çaylarını yudumlayarak beklerler deprem esnasında maç izleme keyiflerine devam eden yay erkekleri oldukça dikkat çekicidir. Başkaları tarafından anlatılan hikayeler ilgi çekici ve komik gelmezken yay erkekleri anlatırken keyifli ve hoş gelebilmektedir. Sohbete ve duygusal çekime önem verirler uyum onlar için aşırı önemli olmakla beraber dikkat çekicilikte etkileyen en önemli unsurdur. Esprili olarak bilinirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git