Yay Burcu Erkeği Fiziksel Olarak Nasıl Kadınlardan Hoşlanır ?

Yay Burcu Erkeği Fiziksel Olarak Nasıl Kadınlardan Hoşlanır ?
3 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 606 kez okundu.

Yay burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır ? Yay burcu için su götürmez bir gerçek vardır o da ”yenilik” olarak tanımlanır. Yay burcu erkeği karşısındaki kadına her baktığında yeni bir şey görmek ister. Saçında, makyajında, kılığında ya da kıyafetinde fark etmez. Ama mutlaka görmek ister! Özgürlüğüne aşırı düşkün olan yay burcu erkekleri aşık oldukları kadında görmek istedikleri bu değişikliklere asla karışmazlar. Kadını kendini nasıl iyi hissediyorsa öyle değiştirsin kendini dilediği gibi!

Uzun boylu ve zarif duran kadınlara aşık olurlar. Zayıf bir beli sarıp sarmalamak onlar için oldukça keyifli! İnce bir vücuda sahip olan kadınların kendilerini çok fazla üzmeyecek kadar da ince düşünceli olacaklarına inandırırlar kendilerini. Hal böyle olunca zamanla kilo almaya başlayan sevgilisine sürekli bunun için sorun çıkaracaktır bu adam! Aynı şekilde de kendi de kilosuna dikkat edecektir bir ömür. Uzun saç takıntısı olmayan bu erkekler için bakımlı saçlar ilk sırada yer alıyor. Bazen dağınık bazen de toplu ama daha çok dağınık… Kadınların giymiş oldukları kıyafetlere uygun saç tarzlarına bayılırlar!

Uzun boyun yanında uzun ve ince parmaklara da çok dikkat edeceklerdir. Yüzük bu ellerde nasıl duracak gibi fikirden tutun da daha birçok konuda sevdiği kadının başını şişirecektir. Bu kadar kadınların halinden anlamasına siz bile şaşıracaksınız. Zarafet onun işi sonuçta. Hassas elleri kendi elleri ile buluştuğunda nasıl duracaklarını garip bir şekilde merak eder bu erkekler. Garip değil mi? Ama çekici bir o kadar da…

Tabi ki de giyim tarzı! Bu konuda da çok hassas davranan yay erkeği, kendilerine ait bir giyim tarzı olsun ister sevdiği kadından. Kendileri bu konuda kadın-erkek yapılan tüm kombinlere oldukça vakit harcalar da ondan! Bu çok ince bir konudur ve herkes hakkını veremez giyinmenin onlara göre. Sürekli o cemiyetten bu cemiyete koşturan bu erkekler için bu konunun neden önemli bir hal aldığını daha iyi anlayacaksınız kızlar. Sorun etmeyin ve hemen telaşa kapılmayın sizin için de harika şeyler tasarlayacaktır bu olmasa bile mutlaka sizin için düşüneceklerdir. Oldu!

Yay burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır ? Bu konu hakkında ne düşünüyorsun ? Düşüncelerini konu altında yer alan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git