Yay Burcu Erkeği Aşk Hayatı

08.07.2020
Yay Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Yay burcu erkeği, neşeli, keyifli ve bir o kadar şanslı aynı zamanda adalet timsalidir. Onların sıcaklığı bir anda içinizi ısıtabilir, aslında onlarla ilgili kötü bir şeyde bulamazsınız. Tabi kimi zaman birazcık kararsız olmaları can sıkabilir fakat bu hiçte büyük bir problem değil. Peki ya aşk? Yay burcu erkeği aşk hayatı ile ilgili merak ettiğiniz detayları bu sayfadan öğrenerek onları tam kalbinden vurun.

Yazı İçindekiler

Yay Burcu Erkeği Aşk Hayatı Nasıldır?

Hem duygusal hem de hareketlidirler

Aşk hayatlarında hem duygusal hem de son derece eğlenceli bir yapıya sahip olan yay burcu erkekleri ile birlikte olmak adeta bilinmeyen dehlizlere yol almak gibidir. Sevdikleri insanla bambaşka biri haline gelen bu burç, ilişkilerinde oldukça hareketli ve eğlenceli olduğu kadar yeniliklere de açıktır.

Rahatlardır

Kısıtlanmaya hiç gelemedikleri için aşk hayatları oldukça karışıktır. Fazla rahatlarına ve özgürlüklerine düşkün olan burcun evcimen olabilmesi için gerçekten aşık olması gerekmektedir. Sevdiği kişiye sadık kalırlar. Fakat asla kısıtlamaya gelemezler o yüzden onları kendi hallerinize bırakmanız gerekmektedir.

Flörtöz yapıya sahiptirler

Aşktan asla kaçmazlar. Tam tersine aşka kapılarını sonuna kadar açmaya hazırlardır. Bu yüzden biraz çapkın olabilirler. Flört etmeyi çok severler, sempatik ve ince ruhlu yapıları sayesinde bu konuda oldukça da iyilerdir.

Farklı dünyaları vardır

Bir yay burcu erkeğiyle birlikte olan kadınlar çok şanslıdır. Çünkü çok hareketli ve eğlenceli bir dünyaları vardır ve onlarla birlikte onların dünyasında olmak çok farklı bir deneyimdir. Aktif bir hayatları olan bu erkekler, her ürlü doğa sporundan hoşlanırlar. Onlara eşlik edeceğim diye oldukça yorucu bir gün geçirebilirsiniz. Enerjilerine yetişmek için sizinde en az onun kadar canlı ve enerjik olmanız gerekmektedir.

Çapkındırlar

Biraz çapkın bir burçtur. Gerçekten çok sevebilirler, ölümüne bağlanabilirler ve ya siz hiç yokmuşsunuz gibi davranabilirler. Başkalarına da aşık olabilir. Fakat birlikte oldukları kişiyi nasıl mutlu edeceklerini çok iyi bilirler. Fakat konu evliliğe geldiğinde kaçacak yer aramaya başlarlar. Aşık olmak onlar için aslında bir çeşit kumar oynamakla eş değerdir.

Romantik değillerdir

Asla romantik ve duygusal erkekler değillerdir. Filmlerde görüp de hayalini kurduğunuz romantik davranışları, gülleri, mum ışığında yemekleri asla yay burçlarından beklemeyin. Bu konuda oldukça beceriksizdirler ve yapamazlar. Sadece gerekten değer verdikleri insanlara karşı aşırı duygusal olan yayların böyle şeyler yapması için gerçekten kalbine girmeniz gerekmektedir.

Kendileri gibi birini ararlar

Ciddi bir ilişkiye başlamak için kendileri gibi neşe dolu eğlenceli, iyi bir arkadaş olabilecek kişi isterler. Ancak bu şekilde doğru kişiyi bulduklarına inanırlar. Her zaman ve her konuda kendilerine ayak uydurabilecek kişilerin arayışı içerisindedirler. Eğer sizin ona uygun olduğunuzu düşünmüyorsa işiniz oldukça zordur.

Baskıdan hoşlanmazlar

Kısıtlanmaktan, sahiplenilmekten ve kıskanılmaktan nefret ederler. Isrardan ve üzerinde baskı kurulmasından asla hoşlanmayan bu burç,ancak kendi istedikleri zaman bir şeyi yaparlar. Zorlama ie asla hareket etmezler. İstemedikleri şeyleri onlara yaptırmak imkansızdır, bunun için ikna kabiliyetinizin en az onunki kadar güçlü olması gerekmektedir.

Fazla savurgandırlar

Elinde pek para tutamayan insanlara savurgan, müsrif gibi hitaplarda bolca bulunurlar, fakat kendileri için de bu durumu bunlardan birazcık daha ötededir. Eğer söz konusu olan sevdiği insanlar ise onlar için paranın hiçbir kıymeti yoktur. Bir aylık maaşını bile değer verdiği birisi için bir gecede harcayabilir.

Eşlerine sadıktır

Yay burcu erkekleri aşık olduğu andan itibaren partnerine karşı son derece sadık, canlı ve tutkulu olurlar. Ayrıca dürüst, eğlenceli, flörtüz tutumlarıyla her kadını baştan çıkarıp kendisine aşık edebilme potansiyeline de sahiptirler. Özgürlüğüne fazla düşkün olma durumları onları bir yandan çekici yapar, diğer bir yandan ise ulaşılamaz, aynı zamanda elde tutulamaz konuma gelmesine neden olur.


Yay Burcu Erkeğine Nasıl Davranılmalı?

Enerjik ve canlı olmak her zaman avantajdır

Yay burcu ile beraberken enerjinin her zaman yüksek tutulması gerekir. Somurtan, sürekli hasta olan ve depresif takılanlarda haz etmezler. Bu yüzden en pozitif şeklide davranılmalıdır. Melankolik davranışlardan kaçınmalı ve yüzünüzden gülücüğünüzü asla eksik etmemelisiniz. Yaşadığınız kötü bir olay bile olsa esprili yollardan anlatmaya çalışılmalıdır.

Yeni maceralar aramaya açık olunmalıdır

Yeni mekanlar keşfetmeyi seven, tarafsız buluşma noktalarını keşfe hazır olanız gerekmektedir. Yemek yemeyi de çok seven yay erkeklerine daha önce gitmediği bir yerde yiyeceğiniz bir yemek oldukça etkileyebilir. Ayrıca değişimlere çabuk adapte olduklarından yeniliklere de çok açıklardır. Ona fırsat vermeden hayatınıza yenilikler katabilirsiniz.

Her zaman dışa dönük ve sıcakkanlı davranılmalıdır

Sosyal, pozitif ve sıcakkanlı olunmalıdır. Oldukça dışa dönük ve sosyal olan bu erkekler, girdikleri ortamda iletişim kurmak için böyle insanlar ararlar ve çevrelerindeki arkadaşları da en az onlar kadar sosyal, pozitif ve sıcakkanlıdır. Dolayısıyla her zaman kendi aktif yaşantılarına uyum sağlayabilecek insanlar onlarla birlikte gerçekten güzel vakit geçirebilir.

Kendine güvenen kişiler dikkat çeker

Öz güven her zaman yüksek tutulmalıdır. Güzel, güçlü ve akıllı bir kadın olduğunuzu ön plana çıkartmanız gerekir. Kendi ayakları üzerinde durabilen, bunun için kendilerine ihtiyaçları olmayan kadınlar her zaman ilgilerini çeker.  Özellikle davranış ve konuşmalarınıza yansıtacağınız öz güveniniz, bu erkeklerin çok hoşuna gidecektir.

Orijinal olmak

Orijinal olunmalıdır. Sizi diğer insanlardan farklı kılan ve ön plana çıkaran özellikler gösterilmelidir. Sıradan olan şeyler, sizi bu erkeklerin gözünde diğer kadınlardan farklı göstermez. Orijinallik arayan bu erkeklerin dikkatini farklı kişilikler, renkli ve hareketli hayatlar çeker. Keşfedebilecekleri yeni dünyaları severler ve keşfetmek için can atarlar.

Heyecan dolu organizasyonlar düzenlenmelidir

İçinde sürekli aksiyon ve macera bulunan programlar organize edilebilir. Her türlü aktivite ve organizasyona bayıla bayıla katılacak olan yay erkekleri böyle yetenekleri gelişmiş olan kadınlara karşı her zaman ilgi duyar. Ayrıca girişken ve aktif olmanız da yeterli olacaktır. Kendisiyle her ortamda rekabet edilmesi hoşuna gitmektedir.

Kısıtlamalardan hoşlanmazlar

Kuralları çerçevesinde kısıtlanmış ruhlardan hoşlanmadıkları için etrafında da böyle insanlara fazla yer vermezler. Hayatlarını kafalarına göre yaşayan yay burçları, karşısındakilerden de aynı davranışları beklerler. Kıskanmak, kısıtlamak asla hoşlarına gidecek davranışlar değildir, aksine sizin zayıf olduğunuzu düşünürler, bu yüzden bu tür davranışlardan kaçınmalısınız. Özgürlüklerinin kısıtlanmasından hoşlanmazlar. Kafasına eseni yapan kadınlardan hoşlanan bu burç, zaman zaman dengeyi ayarlayamayabilir. Fakat kendi programlarının bozulmasında asla hoşlanmazlar.

Cesur yaklaşım hoşlarına gider

Hayatınızı korkusuzca, cesur bir şekilde yaşamalısınız. Yapmacık hareketler ve rol yapılmasından hoşlanmayan bu erkekler aynı zamanda oldukça cesur kadınlardan hoşlanırlar. Bazen ilk adımı karşındakinin atmasını bekler. Hatta hiç beklemediği anlarda atılan adımlar oldukça hoşlarına gider. Girişken, aktif ve hırslı kadınlar ile beraber olmayı tercih ederler.

Tez canlıdır

Yay burcu erkeği ile zaman geçirirken hiçbir şeye üşenmemek gerekir, çünkü onlar çok hareketli ve enerjiktirler. Birlikte olacakları kadınların da kendileri gibi olmasını beklerler. Ağırkanlı insanlar onlara göre değildir. Her daim canlı ve enerjik olan burçlar için sürekli aktivite içerisinde olmak, eğlenceli zaman geçirmek oldukça önemlidir. Kendileri gibi olan kadınlara ilgi duyarlar.

Yenilik ve değişikliklere açıktırlar

Yeni şeyler öğrenmeye her zaman açık olmalısınız. Öğrenmeye aşırı meraklı olduklarından, bunu karşılarındaki kadından da beklerler. Değişik restoranlara yemeğe davet edebilirsiniz, değişik tatlar denemeyi severler. Her zaman yenilik ve değişiklik arayışı içerisinde olan bu erkekler için onunla beraber olacak kişinin her zaman yeniliklere açık olması ve değişikliklere hızlı adapte olması önemlidir.

Entelektüel konuşmaları severler

Sıkıcı romantik konuşmalar yerine, kültür, sanat, felsefe ile ilgili konular daha çok dikkatini çeker, bu yüzden kültürünüzden emin davranmanız gerekir. Kültürel etkinliklere davet edebilirsiniz. Böyle şeylerden oldukça hoşlanırlar. Boş konuşmayı sevmeyen bu erkekleri, ilgilerini çekebilecek, kitaplardan, tiyatrodan ya da sanatın farklı dallarından konuşmalara dahil ederek dikkatini çekebilirsiniz.


Yay Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir?

Orijinal olan her zaman dikkatlerini çeker

Yay erkeklerinin dikkatini orijinal olmak çeker. Sıradan değil, orijinal olmaya çalışmalısınız. Onlar şahıslarına münhasır insanların keşfine çıkacağı yeni dünyalarını severler ve onlar farklı olanı keşfetmeden duramazlar. Renkli hayatlar, farklı yaşam tarzları her zaman ilgisini çeker. Aklına eseni yapan kadınlardan hoşlanan bu erkekler, anı yaşayan insanlara karşı yakın hissederler.

Rekabeti her zaman severler

Onlara meydan okumalısınız, bir şekilde rekabet ortamı yaratmanız ve cesaretiniz onun hemen dikkatini çekecek ve sizinle ilgilenmesini sağlayacaktır. Özellikle hemen hemen her spor dalına ilgisi olan erkeklerin bu konularda ilgisini çekmek için sadece girişken ve aktif olmanız yeterli olacaktır, hırslı tarafınızı da göstermeyi asla unutmamalısınız. Dominant karakterlerden hoşlanmasalar da, çeşitli spor dallarında göstereceğiniz tuttuğunu koparma hırsınız onun oldukça hoşuna gidecektir.

Kısıtlanmaktan nefret ederler

Kuralcı olmamanız gerekir. Kısıtlı düşüncelerden nefret ederler. Hiçbir şeyi saçma bulmayan yay erkekleri, her düşünce biçimine, göksel ya da bilimsel olsun her bilgiye yüksek saygı gösterir ve merak duyar ve sizden de bunu bekler. Bu davranışlarınız ile onun hemen dikkatini çekebilirsiniz.

Gizemli kadınlar ilgilerini çeker

Gizli taraflarınızı bırakın, her şeyi hemen anlatmayın ki, sizi merak etsin. Böylece sizi keşfetmek için bulmacalara asla hayır demeyecektir. Hayata böyle tatlı meraklarla yaklaşır. Kendileri de bir o kadar gizemli olan bu erkeklerin dikkatini çektiğinizde sizi çözmek ve tanımak için size yaklaşacaklardır.

Gezmeye bayılırlar

Seyahat düşkünü olmalısınız. Çünkü yay burcu asla oturduğu yerde oturmaz. Bol bol gezmek seyahat etmek keşfetmek ister. Sizin bu merakınızı fark ettiği anda sizinle de keşfe başlamak için can atacaktır. Kültür turları, macera tatilleriyle gününü gün eder, çantanızı hazırlayıp onunla giderseniz, onun kalbine giden yolu bulursunuz. Birlikte çıkacağınız macera dolu bir seyahat muhteşem bir fırsat olabilir.

Karakterli kadınlar ilgilerini çeker

Asla özgürlüğünü başkaları için feda eden insanlardan hoşlanmazlar. Onlara göre hürriyet insanın baş tacında korunmalıdır. Bu yüzden kesinlikle eğer bir yay burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız, “Ben sevgilim için her şeyimden vazgeçerim” diyen kadınlardan olmamalısınız. Davranış ve konuşmalarınıza yansıtacağınız öz güveniniz, bu erkeklerin çok ilgisini çekmektedir. Onlarla konuşurken her zaman güzel, güçlü ve akıllı bir kadın olduğunuzu kendinize hatırlatmalısınız.

Yapmacık tavırlardan hoşlanmazlar

Sırnaşık ilişki triplerinden kaçan yay erkekleri için en güzel sevgili, keyfi bol, seyahati uzun olan en iyi arkadaştır. Bu yüzden onlarla romantik aşığı değil, arkadaş olmalısınız. Yapmacık hareketler ve rol yapılmasından hoşlanmayan bu erkekler, her zaman abartıdan uzak ve doğal güzel olan her şey onların dikkatini ve ilgisini çeker.

Dürüstlük onlar için en önemli şeydir

Eğlenceli ve dürüst kadınları sevdikleri için, her zaman ona karşı dürüst ve eğlenceli olun, güldürüp, onu gezdirmeniz oldukça hoşuna gidecektir. Güven onlar için olmazsa olmazlardandır. Karşılarındaki kadına güvenmek ve onların da güvenini isterler. Bunun  da tek yolu onlar için dürüstlükten geçmektedir.

Ciddi ilişkiden kaçarlar

Ciddi amaçla bir ilişkiye yaklaştığınız hissini asla uyandırmamak gerekir. Ciddi ilişkilerden ve evlilikten kaçan yay erkeklerinin bunu kendileri istedikleri zaman yapmaları beklenmelidir. Baskı ve sıkıştırılmaya asla gelemez ve dominant tavırlardan hoşlanmazlar.


Yay Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Özgür kadınlar ilgilerini çeker

Yay burcu erkeği genellikle hayatı özgürce yaşayan ve kendisinin de yaşamasına yardımcı olacak kadınlardan hoşlanır. Onlar için en önemli şey özgürlük olduğundan, hayatlarını cesur bir şekilde yaşayan kadınlar her zaman dikkatlerini çeker. Kendi özgürlüklerine de düşkün olan bu erkekler kendileri gibi her an kaçabilecek kadınlardan oldukça hoşlanırlar.

Sınırlardan hoşlanmazlar

Özgürlüğünü kısıtlamayacak kadınlardan hoşlanır. Sınırlamalar koyan kadın figüründen hiç haz etmezler. Kendilerine sınırlar koyan, dominant karakterdeki kadınlar asla yay erkeklerine göre değildir. Baskı hayatlarında en nefret ettikleri şey olduğundan böyle kadınlardan hemen uzaklaşırlar.

Ortak noktaları olan kadınlara yakınlık duyarlar

Aynı zamanda zihinsel olarak paylaşımda bulunabilecekleri kadınları kendilerine daha yakın hissederler. Aynı eğlence anlayışına ve tarzına sahip olan kadınlardan etkilenirler. Kendileriyle beraber sanatsal etkinliklere katılabilecek, spor yapabilecek kadınlardan hoşlanırlar. Kendi enerjilerine uyum sağlayabilen onlara ayak uydurabilen kadınları tercih ederler.

Maceraperest kadınları severler

Kendileriyle berber maceraya atılabilecek, birlikte hayatı yaşayabilecek ve bolca fikir paylaşımlarında bulunabilecek kadınlara karşı çekim hissederler. sporun her dalına meraklı olan yay erkekleri kendileriyle birlikte spor yapacak, onlara eşlik edecek, güçlü ve sağlam kadınlardan hoşlanırlar.

Dürüstlüğü ve güvenilirlikten hoşlanırlar

Dürüst ve kendilerine karşı açık olan kadınlardan hoşlanırlar. Kendisi de çok açık ve net bir kişiliktedir. Bu sebeple hilesiz ve dürüst olduğuna inandığı kadınlara karşı yakınlık hissederler. Yalandan nefret ederler. Ne olursa olsun kendisine hep doğruların söylenmesini isterler. Güvenleri bir kez sarsıldı mı tekrar tamir etmek neredeyse imkansızdır.

Enerjik kadınlar tercihleridir

Her zaman kendi aktif yaşantılarına uyum sağlayabilecek kadınları tercih ederler. Onunla birlikte aynı şekilde ve derecede spor yapmayı seven, gezmeyi seven, hayatın içine dümdüz atlayabilecek kadınları tercih ederler, bu durum onlar için uygun olacaktır.

Dış görünüşe önem verirler

Her erkek gibi onlar da bakımlı kadınlardan hoşlanırlar. Kendilerine bakan sevgililere sahip olmak isterler. Bu yüzden bakımlı ve temiz kadınlar her zaman dikkatlerini çeker. Giyim olarak değil ama, abartıdan uzak, doğal ve bakımlı kadınları tercih ederler.

Rekabeti severler

Kendilerine meydan okuyan, rekabetçi kadınlardan hoşlanırlar. Hemen hemen her alanda onlarla yarışabilecek, rekabet edecek potansiyelde ve güçte kadınlara fazlasıyla ilgi gösterirler. Kendileri de oldukça hırslı olan bu erkekler, aynı kendileri gibi hırslı ve inatçı kadınlardan hoşlanırlar.

Değişimlere ve yeniliklere açık kadınlara ilgi duyarlar

Değişimlere açık olmanız onlar için çok önemlidir. Monoton bir yaşam sürmek yerine ve yeni planlara açık olursanız, kalbini 12 den vurursunuz. Gezip yeni yerler, yeni restoranlar ve yeni tatlar keşfetmeyi seven kadınlardan oldukça etkilenirler. Değişim ve yenilikler yayalar için çok önemlidir. Bu yüzden onunla beraber olacak kişinin her zaman yeniliklere açık olması ve değişikliklere hızlı adapte olması gerekmektedir. Tercihlerini her zaman böyle kadınlardan yana kullanırlar.

Cesurdurlar ve aynı şeyi karşıdan beklerler

Hiç çekingen olmayan yay erkekleri, aynı özelliği karşıdan da bekler. Ondan önce davranıp ilk adımı sizin atmanız onun dikkatini fazlasıyla çekecek ve size hayran kalmasına neden olacaktır. Girişken ve dışa dönük kadınlardan hoşlanan bu erkekler, kafasına eseni yapan kadınlardan hoşlanır.

Yemek yemeyi severler

Her erkek gibi onlar da yemek yemeye oldukça düşkündürler ve kalplerinin yolu midelerinden geçer. Yemek yerken ona eşlik edecek ve güzel yemek yapan kadınlardan hoşlanırlar.  Yay erkeği oldukça iştahlıdır ve karşılarındaki kadınında iştahlı olması hoşuna gidecektir. Güzel yemek yapabiliyorsanız çıtayı bir üst seviyeye bile taşırsınız.  Beraberken hem daha önce gitmediği hem de çok lezzetli yemekleri olan yerler tercih edilmelidir.

Tutumlu kadınlar ilgilerini çeker

Tutumlu bir yapıya sahip olan bu erkekler, harcamalarını güzel şeyler için yapmayı bilen kadınlar onlara çekici gelir. Boş işler için para harcanmasından hoşlanmazlar. Bütün gün alışveriş yapıp bir sürü para harcayan kadınlar asla onlara göre değildir.

Öz güveni olan kadınlar ile birlikte olmak isterler

Kıskançlık onlar için zayıflık, öz güven azlığı anlamına gelmektedir. Bu yüzden kıskanç kadınların yanı sıra öz güveni yüksek, kendine güvenen kadınları tercih ederler, bu kadınların zaten yüksek öz güveni olduğu için kendilerini kıskanmayıp, kısıtlamayacaklarını düşünürler. Bu yüzden kendilerine güveni tam olan, kendi ayaklarının üzerinde durmak için onlara ihtiyacı olmayan kadınlar ilgilerini çeker ve tercihlerini onlardan yana kullanılırlar.

Güler yüzlü kadınlar her zaman onlar tercihleridir

Yay erkeğini etkilemenin en önemli yolu kesinlikle güleç olmaktır. Daima güler yüzlü ve kahkaha atan kadınlardan hoşlanırlar.  Başınıza ne gelmiş olursa olsun, yüzünüzden gülücüğünüz asla eksik olmamalıdır. Yay erkekleri somurtan, sürekli hasta olan, sürekli söylenen ve depresif enerji yayan kadınlardan asla hoşlanmazlar. Melankoli onlara göre değildir. Başınıza kötü bir şey gelmiş olsa, kaza bile yapmış olsanız, bunu olabilecek en pozitif şekilde anlatmalısınız.


Yay Burcu Erkeği Sevdiğini Nasıl Belli Eder?

Kibar ve zarif davranırlar

Dikkat ettiğinizde, yay burcu erkeklerinin zarif davranışları dikkatinizi çekecektir. Pek çok erkeğin düşünemediği, anlayamadığı detayların her birini fark edip size yaşatacaklardır. Estetik ve duygusal tarafını ön plana çıkarıp hiç tanıyamadığınız biri haline gelebilirler.

İlginiz çekmek için can atarlar aynı zamanda da sizi gözlemlerler

Hoşlandıkları kadının hayatına renk katarlar. Bu sebeple pek çok kadın için vazgeçilmesi zor bir erkek olurlar. Özellikle yay burcu erkeği size hoşlandığını belli ederken, karşı tarafın hareketlerini çok iyi gözlemler. Eğer ki onun ilgisinden dolayı şımardığınız düşüncesine kapılırsa, bir daha hiç belirti göremezsiniz.

Her zaman karşısındakinin de fikrini sorar ve tanımaya çalışır

Hoşlanma belirtileri arasında en dikkat çekeni ise partnerini de sınava dahil etmesidir, eğer sizden hoşlanıyorsa bazı sorularına cevap ister ve bu cevapları alması onun için oldukça önemlidir. Hoşlandığı kadına sık sık sorular sorarak onu tanımaya çalışır. Kendisine uygun olup olmadığını test eder.

Romantik ve duygusal olurlar

Yay erkekleri aşık olduğunda en romantik aşıklarından biri olur ve kendini tamamen aşık olduğu kişiye kaptırır. seyahati bol, macerası sürprizli olan yay erkekleri gerçekten aşık olduklarında özgürlüklerinden feragat ederler. Her an ve her dakikalarını sizinle geçirmek isterler. Özgürlüklerini ardında bırakıp, sizi merkezlerine alırlar.

Her zaman sizinle zaman geçirmek isterler, sizi kendi maceralarına dahil etmek isterler

Onun hayatının her anına ortak olmanızı ister, yaşadığı her şeyde yanında olmanızı ve her zaman sizin de onunla adım atmanızı beklerler. Sizden hoşlandığını, size hayatınızın en unutulmaz günlerini yaşatarak her kararınızda yanınızda olarak gösterirler. Ayrıca zaten sizi kendi dünyasına rahatlıkla kabul ederse size aşık demektir. Çapkın oldukları için sizden hoşlandığını düşündüğünüz davranışları başkalarına da sergilediğini görebilirsiniz. Ancak karakterlerine uygun olacak birkaç belirti sizden hoşlandığını gösterebilir, ilki kesinlikle sizi de maceralarına dahil etmek istemesidir.

Etkilendiği kişiye kendilerini açarlar

Hayatını kolay kolay herkese açmayan yaylar, sizin için duvarlarını yıkar ve anlamanızı beklerse bilmelisiniz ki zaten size teslim olmuş demektir. Kapalı sır küpü olan yay erkekleri, kolay kolay kimseye bir şey anlatmayıp, gizemli hal ve tavırları ile dikkat çeken insanlardır. Eğer sizinle dertlerini paylaşıyor ve kendilerinden bahsediyorlarsa bu sizden gerçekten hoşlandıkları anlamına gelmektedir.

Duygularını net bir şekilde ifade ederler

Dürüstlük hayatlarındaki en önemli şey olduğu için, zaten aşık olduğu zaman, size duygularını çok açık ve net bir şekilde gösterir ve ifade ederler. Hislerini ve duygularını asla saklamazlar. Dolambaçlı sözlerin adamı olmayan yaylar, bütün düşündüklerini herkese açık açık ifade ettiği gibi size karşı olan hislerini de kendinden emin olduktan sonra mutlaka dile getirmekten çekinmeyecektir.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.