Yalnızca Geniş Basenli Kadınların Anlayabileceği Acı Dolu Yaşam Mücadelesinden 10 Kesit

Yalnızca Geniş Basenli Kadınların Anlayabileceği Acı Dolu Yaşam Mücadelesinden 10 Kesit
15 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 383 kez okundu.

Ah o basenler! Ne yediyseniz basene gitti, aç kalıp spor yapsanız da her yeriniz inceldi basenleriniz bu defa da kastan şişti. Basenlerini ne yaparsa yapsın kaybedemeyecek kadınların çektiği çileler dolmadı dolmuyor!

1. Belinizin inceliği başkaları için avantajken sizin için dezavantajdır.

O incecik belden sonra zaten kalın olan, zaten dikkat çeken  basenler daha da dikkat çekiyor. Kilo alıp göbek de mi yapsanız ne!

2. Geniş basenleriyle ünlü olmuş o ailenin fotoğraflarına bakmaktan bıkkınlık gelmiştir.

Siz basenlerinizden şikayet edince birileri sizi illa Kim Kardashian’a benzetmeye çalışmıştır. Artık, sizin sahip olduğunuz şeye Kardesian ailsinin sahip olmak için ne kadar para harcadığını dinler durursunuz. İşin kötüsü bazen kendinize de bunu hatırlatırsınız. Tabi onun bir ünlü olduğunu ve canı ne isterse yapıp, nasıl isterse öyle gözükmesinin pek de sorun olmadığını hatırlayıp basenlerinizden yeniden nefret edersiniz.

3. Yaz mı o da ne ?!

Şortlar, mayolar, bikiniler  kısaca yazı hatırlatan temel parçalar korkulu rüyanız. Dış basenimi neyle saklasam iç basenimi nerelere koysam devri başlamıştır.

4. Ayrılın biraz!

Tabi birbirine sürten bacaklarınızın cildinize ve psikolojinize verdiği zararlara değinmek ve yeniden kaşınmanıza sebep olmak istemeyiz.

5. Kesik fotoğraflar albümü.

Fotoğraflarınızda ya adeta silüetiniz kalacak kadar uzaktasınızdır ya da belden aşşağınızı kesip kesip koymaktan usanmışsınızdır.

6. Evet ben spor yapıyorum zateeeeeen!

Taş gibi bacaklarınız olsa da yapısal olarak o basenler illa orada duruyor olabilir. Fitness şampiyonu gibi gezmeyi siz de istemezdiniz belki ama o sıska kızın bacaklarınıza bakıp bölgesel çalışmanız gerektiğiyle ilgili ve pilatesin kasları uzattığıyla ilgili açıklamalarına karşılık selülit kremi tavsiyesi vermemek için kendinizi zor tutarsınız. Niye tutuyorsunuz ki tutmayın zaten!

7. Bikini diyince zaten akan sular hemencecik durur.

8. Arka fonda sahil temalı fotoğraflar size oldukça uzaktır.

9. Bacak bacak üzerine mi atmak, o da ne ?

10. Basenleriniz geniş olduğu için bacak bacak üstüne atmak oldukça zordur.

Diyelim ki attınız bu seferde size engel olacak önünüzde mutlaka bir masa vardır. Çaresizse aklınıza bağdaş kurduğunuz çocukluk yılları gelebilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git