Yalnız Olmaktan Bıktınız Mı ?

Yalnız Olmaktan Bıktınız Mı ?
30 Mart 2016 tarihinde eklendi, 606 kez okundu.

Bu hayat öyle bir şey ki kimse uzun süreli yalnız kalmaya pek de tahammül edemez. Çünkü insanlar bu dünya üzerinde bir nebze de insanlar ile bir araya gelerek mutlu bir şekilde yaşamak ve hayatın her türlü tadını da çıkarmak amacı ile de gelmiştir. Yalnız kalmak için kimse yeryüzüne gelmemiş ve bu yüzden de yalnız kalmak hiç kimse tarafından da sevilen bir şey olmamıştır. Eğer sizler uzun süredir hayatınıza birini almadı ya da bazı nedenler ile alamadı iseniz sizler de artık yalnız olmaktan bıkmış olabilirsiniz. Bu anlarda artık sizler de hayatınıza birini almak isteyecek ve bunun için de sadece beklemenin yeterli olmayacağını ve bir şeyler için de mücadele etmeniz gerektiğini de bilmeniz gerekir.

Kim her ne kadar birinin gelip kalbini çalmasını bekler ise öyle uzun süreler yalnız kalmak ile sınanabilir ki bu da insanların resmen ruh sağlıklarının bile bozulmasına neden olabilir. Sizler de gerçekten böyle uzun süredir yalnız ve bu durumdan da bir hayli bıktığınızı düşünüyor iseniz kısa süre içerisinde bir şeyler yapmak için de harekete geçmelisiniz. Mesela karşı cinsten olan birisi ile konuşabilir ve o kişinin sizin için gerçekten de doğru olan birisi mi yoksa değil mi diye de bakabilirsiniz. Her ne kadar sizler sadece bir kişi ile konuşup onun ile bir ömür geçirmek istiyor olsanız bile bu durum pek de sizlerin istediği gibi gitmeyebilir ve tekrar kendinizi yalnız olmaya sürükleyebilirsiniz. Sizler bu anlarda hayatınıza küsmek yerine her ne kadar sürekli yanılıyor olsanız bile kendinize adeta en ağır cezayı verir gibi içe kapatmak yerine doğru olanı bulana kadar da mücadele etmeyi tercih etmelisiniz.

yalniz-olmaktan

İster bir kız olun ister iseniz de bir erkek. Asla sizlere sadece arkadaşlarınız ya da aileniz yeterli gelmeyecektir ve bunun için de hayatınız boyunca her an yanlarınızda yer alması için birileri ile de konuşmayı tercih etmelisiniz. Mesela sizleri şuan ki haliniz ile karşı cinsten olan kişilerin pek de beğenmiyor olduğunu düşünüyor iseniz bunun için bazen giyim şekillerinizde bazen de saç şekillerinizde de değişiklikler yapabilirsiniz. Bu durum her ne kadar sizler için yeterli gibi geliyor olsa bile asla yeterli olmayacaktır ve en önemli nokta olan hareketleriniz konusunda biraz da olsa değişiklikler yaparak kendiniz için mantıklı olan şeyleri yapmayı tercih edebilirsiniz. Mesela sizler evet gerçekten de yalnız kalmaktan bıkmış olabilirsiniz. Fakat bunun için herkes ile çok yakın olmayı düşünmek yerine hayatınıza sınırlı bir şekilde ama her anınızda yanınızda olacak insanları almayı deneyin. Bir yandan da her ne kadar az kişi ile hayatınıza devam eder iseniz o kadar az başınız da ağrıyacağı için hayatınızda hem yalnız kalmamak için az hem de başınızın ağrımaması için de öz olan insanları almalısınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git