Vajinal İltihap Bebeğe Zarar Verir Mi ?

Vajinal İltihap Bebeğe Zarar Verir Mi ?
9 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 251 kez okundu.

Bir kadının en hassas organı olarak hem de cinsel ilişkileri için en önemli yapı olarak yer alan tek yeri vajinası olmaktadır. Bir kadın için oldukça önemli ve hassas olan organlarda tabi ki de iltihap meydana gelebilir. Bu gibi durumların her ne kadar ilk olarak üzerine düşmek yerine daha çok ertelemeyi tercih eder iseniz edin ilerleyen zaman dilimlerinde en büyük problem olarak her an karşınızda da yer alacak.

vajinal-iltihap-bebege-zarar-verir

Vajinal iltihap sizlere verecek olduğu ağrı ile ya da koku ile yetinmeyerek hamile olmanıza engel olacak kadar da ilerleyebilir. Peki, vajinal iltihap bebeğe zarar verir mi ?

Eğer sizler iltihaba rağmen hala gebe kalabildi iseniz ki bu olabilecek bir durum bebeğe de zarar verebilir. Çünkü sizler de bilirsiniz ki bebekler kadınların vajinasında yer alan yumurtalık kısımlarında gelişir ve büyür. Bebeğin gelişim ortamında ne kadar çok iltihap var ise bebeğin gelişmesine de o kadar çok etki edecektir. Belki de beden olarak olmasa bile iç organlarına etki edebilecek olmasından dolayı sizler daha çok dikkat etmeniz gereke yapılar arasında yer almaktadır.

Vajinal iltihap bebeğe zarar verir mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git