Vajinal İltihap Ağrı Yapar Mı ?

Vajinal İltihap Ağrı Yapar Mı ?
9 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 351 kez okundu.

Vajinal iltihap ağrı yapar mı ? Sizler de bilirsiniz ki nerede ise on kadının dokuzunda rahat bir şekilde görülen nedenler arasında vajinada meydana gelen iltihap olmaktadır. Bu iltihaplar kadınların rahimleri için oldukça zor zamanların geçmesine neden olan yapıdır. Her ne kadar sizler için pek bir şey ifade etmese bile ilerleyen zamanlarda eğer tedavisi erkenden yapılmaz ise ilerleyen zaman dilimlerinde kasıklarda ciddi ağrı ile ortaya çıkacaktır .

vajinal-iltihap-agri-yapar

Tabi ki de rahimdeki iltihap sadece kasıklarda olan ağrıya da değil bir yandan sizlerin yumurtalıklarında da ciddi olan anlamlarda ağrı olmasına neden olur. Bunun asıl nedeni olarak sizlerde bu iltihap ilerleyen evrelerde daha çok adet düzensizliği ya da yumurtalık tembelliği oluşturacak olmasından dolayı sizlere arada sırada da olsa oldukça sık olarak uğrayan ağrılara da neden olacaktır. Bu durum ne kadar çok ihmal edilir ise her an daha çok ilerleyecek ve artmasından dolayı sizlerin bedenen oldukça acı çekmenize neden olur. İlerleyen zaman dilimlerinde bu durum sadece kasık yumurtalık ya da karın ağrısı olarak kalmak yerine bacaklarınız da bile şiddetli olan ağrılara neden olacaktır.

Vajinal iltihap ağrı yapar mı ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git