Vajinada İltihap Varken İlişkiye Girilir Mi ?

Vajinada İltihap Varken İlişkiye Girilir Mi ?
10 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.833 kez okundu.

Bir kadın için cinsel sağlık konusunda hem en çok merak edilen hem de yaşanılan durumlardan biri olarak vajinalarda meydana gelen iltihaplar olmaktadır. Kadınların vajinalarında meydana gelen iltihaplar hem kötü yönden etkiler iken hem de eşleri ile aralarında sorun da olmaktadır. Peki, vajinada iltihap varken ilişkiye girilir mi ? Bir kadının vajinasından eğer iltihap var ise her ne kadar bu anlarda cinsel ilişkiye girilmez diye düşünülüyor olsa bile pek de öyle olan bir durum değildir.

Genital Bölgede İltihap Varken Cinsel İlişkiye Girilir Mi ?

 

Kadınların vajinasında yer alan bu iltihaplar asla kadınlar ile erkeklerin ilişkiye girmesine neden olan bir durum değildir. Çünkü bu sizlerin zarar görmesine neden olan bir yapı asla değildir. Sizler için sadece ilişkiye girilmesine engel olan neden olarak da kadınlarda meydana gelen ağrı olmaktadır. İlerleyen safhalarda kadınların rahimlerinde meydana gelen ağrılardan dolayı da ilişkilerde pek girilmesi doğru olan bir durum değildir. Daha çok ağrı çekmesin diye ya da her an acı çekmesin diye de oldukça farklı olan bir ilişki sunulmaktadır. Vajinadaki iltihaptan dolayı sağlık açısından sadece kadınların daha fazla ağrı çekmesin diye ilişkiye girilmez iken normal anlarda girilebilir.

Vajinada iltihap varken ilişkiye girilir mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Vajinada İltihap Varken İlişkiye Girilir Mi ? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Rukiye şen dedi ki:

    Bende doğum sonrası iltihap oluştu ilişki sonrası kanama yasiyorum

Sayfa başına git