Terazi ve Oğlak Burç Uyumu

Terazi ve Oğlak Burç Uyumu
12 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 123 kez okundu.

Terazi burcu ve oğlak burcu uyumu nasıldır ? Terazi ve oğlak uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Terazi Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu

Burçlar dünyasında en hırslı ve ayaklarını yere sağlam basan burçtur oğlak. Bu hırsı yüzünden tam bir işkoliktir. Birçok burç oğlak burcunu bu nedenle anlayamazken terazi burcu anlayabilir. Bu durum oğlak burcu ve terazi burcunun uzlaşıp anlaşacağını gösterir. Terazi burcu oğlak burcunun hırsına, azmine ve mücadeleci tavrına hayrandır. Terazi burcu arkadaş canlısı bir burçtur. Sosyal olarak aktiftir. Arkadaşları ile vakit geçirmeyi ve eğlenmeyi çok sever. Oğlak burcu terazi burcu kadar sosyal alanda kendini gösteren bir burç değildir. Oğlak için sosyal hayattan daha önemli olan bir şey vardır. O da iş hayatıdır. Bir oğlak kendini işine adamak için yaratılmıştır. Aslında oğlakların işkolik olması hayatlarını güvence altına almaktan gelir. Oğlak burcu terazi burcu ile vakit geçirmeyi sever ve ona ayak uydurur. Bu iki burç çok iyi anlaşır. Ancak bir oğlak burcu işini çok önemser, terazi burcuna gereken ilgiyi göstermezse gerçekleri çok iyi görebilen terazi burçları bu durumda oğlak burcundan uzaklaşabilir. Aman siz, siz olun terazi burcuna karşı sevginizi hiç eksiltmeyin.

Oğlak burcu mantık insanıdır. Aşka da mantık çerçevesinde yaklaşır. Ön yargıları yüzünden insanları yanlış anlayabilir bir oğlak. Bir insan onda ilk anda nasıl bir izlenim bırakıyorsa o izlenim kolay kolay değişmez. Bir oğlak sizi sevmişse her zaman sever, sevmemişse sizden her zaman uzak durmaya çalışır. Ama bazen oğlak burçları yanıldığını anlar, İzlenimleri doğru olmayabilir. Hiç sevmediği bir insanla sonra çok iyi arkadaş olabilir. Terazi burcundan ilk görüşte etkilenirse bir oğlak onu yakından tanımak için elinden geleni yapacaktır. Terazi burçları zaten ilgi çeken, sempatik bir burç olduğu için oğlak burcunun ilgisini çekmesi zor olmayacaktır. Oğlak burçları soğuk görünür dışarıdan ama içlerinde uslanmaz bir çocuk vardır. İşte bu çocuğu fark edebilirse bir terazi burcu onunla çok güzel zamanlar geçirir.

Eğer oğlak burcunun dıştan görünen soğuk yüzüne karşı olumsuz düşünceler kurarsa kafasında o zaman bu iki burç arasındaki iletişim kopar. Bir oğlak burcunu tanımak zaman ister. O herkese kendini açmaz. Onu en iyi tanıyan yakın dostlarıdır. Fakat terazi burcu her ortamda kendini belli eder. Her yerde tavırları sıcak ve samimidir. Bu durum ikilinin aralarındaki uyumu zedeleyebilir. Oğlak burcu terazi burcuna kendini ne kadar iyi anlatırsa bu ilişki o kadar uzun sürer. Çünkü oğlak burçları herkes kolay kolay çözemez. Terazi burçlarının oğlak burcunu anlamak için çaba göstermesi gerekir.

Terazi ve Oğlak Aşk Uyumu

Peki, terazi oğlak aşk uyumu nasıl ?

Terazi burcu erkeği yalnızlıkta zirve yapmış oğlak kadınına sevgisini verdiğinde dünyanın en çekici erkeği olabilir.Çünkü oğlak kadını sığınacak huzurlu bir limanı terazi erkeğinde bulacaktır. Gürültüden uzak bir ilişki için en ideal çiftlerden birisi olacak bu burç uyumunda sosyal yaşam terazinin hızıyla, cinsel yaşam ise oğlak kadınının tutkusu ile zirveye çıkacak. İki burç içinde ilişkinin en önemli unsuru güven duygusu. İki burç da yalandan nefret ettiği için bu ilişkide dürüstlük çok önemlidir. Yalan söylenilen bir durumda ilişki biter.


Astrolojiye göre pek uyumlu olmayan ama yükselenlerin etkisi ile ideal bir çift olabilecek terazi kadını ile oğlak erkeği birbirini çeken zıt kutuplardır. Sosyalliğe düşkün terazi sürekli gezip eğlenmek isterken oğlak erkeği daha içine kapanık bir hayat tarzını özümser.Kendi dünyasında kaybolan oğlak için terazinin hareketli yaşamı cazip ve çekici gelir. Duygularını yoğun yaşayan terazi aynı yoğunlukta duygulara sahip oğlak ile iyi bir partner olabilir. Toprak grubuna mensup oğlak, hava grubuna mensup terazi ile sosyal hayata adım atmak isteyecektir. Her iki burcunda birbirinden aşk adına öğrenecek çok şeyi vardır. Huzuru ve gerçek sevgiyi birbirlerinde bulabilirler.

Terazi ve Oğlak Evlilik Uyumu

Peki, terazi oğlak evlilik uyumu nasıl ?

Bir terazi burcu için oğlağın duygusal olması ilk başta hoşunuza gidebilir. Ama oğlak burcu ile bazı görüşlerde ayrılabilirsiniz. Oğlak, maddeye çok düşkündür ve onun materyalistliği bir süre sonra sinirlerinizi alt üst edebilir. Bir terazi burcu oğlak burcu ile evlilik hayatında zorluklar yaşayabilir. Biri işine çok önem verirken diğeri eğlenmeyi çok sever bu durum tartışmalara yol açabilir. Yalnız birbirinize ayak uydurmayı başarabilirseniz çok mutlu bir evlilik sizi bekliyor.

Oğlak burcu, terazi burcunun güzelliğinden çok etkilenir. Zaten terazi burçları güzelliği simgeler. Terazi burçları narin ve duygusaldır. Sevgiye çok önem verir, eğer terazi burcu ile oğlak burcu evlenecekse çok nazik davranman gerekecektir. O da sana bu şekilde bağlı kalacaktır.Her zaman hassas davranmalısın. Terazi burcuna ne kadar çok değer verirsen o değerin karşılığını fazlasıyla alırsın. İki burç da birbirlerine karşı her zaman dürüst, sevgi dolu ve özverili olursa şahane bir evlilik yaşarlar. Oğlak burcu ve terazi burcunun birbirlerini tamamlamak için önce evliliğe başlamadan önce açık açık her şeyi konuşup anlaşmış olmaları gerekir. İki tarafta birbirlerini en iyi şekilde ifade ederlerse bu evlilik çok mutlu geçer.

Terazi ve Oğlak Cinsel Uyumu

Peki, terazi oğlak cinsel uyumu nasıl ?

Oğlak burcu terazi burcunun cazibesinden etkilenir. Ama oğlak burcu için cazibeden çok daha önemli olan bir ilişki için güvendir. Eğer terazi burcu oğlak burcuna o güveni verirse ilişki mutlu bir şekilde devam eder. Fakat o güven sağlanamazsa ilişki biter. Terazi burcu cinsel hayatta tembel davranır. Oğlak burcu ise her zamanki gibi cinsellikte de istediğini almak ister. Bu ikili çok iyi anlaşabilirler. Yatakta çok iyi performans sergilerler. Fakat ikisininde zıt düştüğü bir şey vardır. Oğlak çok maddecidir ama terazi duyguları ile hareket eder. Bu durum birbirlerini üzmelerine neden olabilir. Birbirlerini anlayabilirlerse mükemmel bir birliktelik yaşarlar.

Terazi burcu ve oğlak burcu uyumu nasıldır ? Peki, terazi oğlak uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git