Terazi ve Koç Burç Uyumu

Terazi ve Koç Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 378 kez okundu.

Terazi burcu ve koç burcu uyumu nasıldır ? Terazi ve koç uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Terazi Burcu ile Koç Burcu Uyumu

Aralarında altı ay fark olan burçlar birbirinin zıttı olurlar. Zarif olan terazi burcu ile koç burcu ya birbirini tamamlayarak bütün olur ya da rakip, ortası asla olmayacaktır. Terazi burcu ve koç burcu birbirinden oldukça faklı ve birbirine zıt iki burç. Tabi ki bu iki zıt burç birbirini çekeceklerdir. Bir çok konuda karşı karşıya kalsalar da oldukça keyifli, eğlenceli, hareketli bir birliktelikleri olacaktır. Şimdi terazi ve koç burçlarının uyumuna şöyle bir göz atalım. Bakalım bu aşkta neler yaşanacak?

Terazi kadını, heyecanlıdır. Koç erkeği ise daha sakin. Terazi kadınının heyecanı koç erkeğini harekete geçirirken koç erkeğinin sakin tavrı terazi kadınına huzur verecektir. Terazi kadını da koç erkeği de sosyalleşmeyi severler. İkisinin de sosyal hayatı sevmeleri onların birlikte keyifli zamanlar geçireceklerini gösterir. İkisi de arkadaş ortamlarında olmayı severler. Birlikte arkadaşlarıyla aktiviteler yapacaklar ve hayatları renklenecektir. Koç erkeği liderdir terazi kadını bu duruma karşı gelmeyecektir. Terazi kadını da koç erkeği de özgürlük düşkünüdürler. İkisi de özgürlüklerini sevdikleri için birbirlerini kısıtlamazlar. Terazi kadını sevdiği insanlar için her şeyi yaparlar bu durum koç erkeğinin sevgisini arttırır. Tutkular konusunda ortak noktada buluşmamaları imkansız. İkisi de oldukça tutkuludur. İlişkilerinde tutku hiç bitmez. Cinsellik, iki burç için de önemli. Bu ilişki de cinsel hayat konusunda bir sıkıntı yaşamazlar.

Koç kadını kolay edilir değildir. Terazi erkeği zor elde edeceği, peşinden koştuğu terazi kadınından her zaman etkilenecektir. Koç kadını boyun eğmeyi sevmez fakat terazi erkeğinin gösterdiği sevgi koç kadının çok mutlu edecek ve terazi erkeğine uyum sağlayacaktır. Bu ilişki de saygı her zaman var olacaktır çünkü ikisi için de saygı olmazsa olmazlardandır. Terazi erkeğinin açık fikirli oluşu koç kadının çok hoşuna gider. Terazi erkeğinin duygusallığı koç kadınını her zaman etkileyecek ilişki de bağlılık sağlayacaktır. Koç kadının akıllı ve zeki oluşu terazi erkeğinde hayranlık uyandırır. Terazi erkeği sadıktır. Bu da kuşkucu, kıskanç olan koç kadını için çok önemlidir. Tam bir güven olacaktır, aralarında. Cinsel hayatları oldukça arzulu olacaktır. Koç kadının hep taze kalan arzuları terazi burcu erkeğinin duygularıyla bütünleşecek ve ortaya harika bir uyum çıkaracaktır.

Terazi ve Koç Aşk Uyumu

Peki, terazi koç aşk uyumu nasıl ?

Karakter olarak birbirinden farklı olan koç ve terazi burçları, bir aşk ilişkisi yaşadıklarında zıt kutupların birbirini çektiklerinin en iyi kanıtlarından olabilirler. Bu ikilinin iyi anlaşamayacağını düşünenler olabilir. Ancak baş başa kaldıklarında sanılanın aksine heyecanlı zamanlar geçiren terazi ve koç burcu ikilisi, birlikte bomba gibi eğlenceli, hareketli, keyifli, romantik ve duygusal zaman geçirirler. Macera, tutku ve sevgi konusunda oldukça iyi bir ikili olan koç ve terazi burcu ikilisi, birbirlerinden farklıdır ama birbirlerini de her zaman çekerler. Bu ilişkide yöneten, baskın olan taraf koç burcudur. Çünkü koç burcu liderlik burcudur. İkili ilişkilerde lider olmayı seven koç burcunun, zorlu terazi burcu karşısında kafası karışabilir. Kibar Venüs tarafından yönetilen terazi burcu çok iyimser ve mücadeleci bir yapıya sahiptir. Kolay pes etmeyi sevmez, bu nedenle koç burcu ile ilişkisinde de mücadele etmekten geri durmayacaktır.

Terazi son derece politiktir, ağzından kırıcı hiçbir söz çıkmaz. Ancak terazi burcu ufak bir mesele yüzünden bir anda özgüven problemi yaşayabilir. Zayıf ve sevgi dolu terazi ile koçun arasında bir uyum olması koç burcunun ve rakiplerinin için bir dezavantaj olabilir. Koç burcu ilişkilerini zamana bırakmak yerine daha çok terazi ile zaman kazanarak yapmalıdır. Ayrıca dış görünüşe çok fazla önem veren teraziyle buluşmadan önce mutlaka güzel ve titizce giymelisiniz. Terazi iletişimci hava elementidir. Bu nedenle sürekli olarak söyleyecek sözleri fikirleri vardır. Hava burcu olan terazi, koç burcunun ateşini alevlendirerek daha canlı yanmasını sağlar. Aydınlık ve canlı bir beraberlik olacaktır. Terazi cazibesi ve hoşluğu ile isteklerini yaptırmaya çalışır ve uzlaşma önerir. Koç ise şiddet yaratarak karşısındakini sindirmeye çalışır. Bu yöntemi yüzünden koçun başı belaya girebilir. Koç burcu da terazi burcunun yöntemini denemelidir.

Terazi de koç kadar kararlı ve azimlidir, ama koç burcundan daha kurnazdır. Tahmin edilenin tersine terazi burcu da hükmetmeyi çok sever. Terazi olan sevgiliniz, siz farkına bile varmadan tatlılıkla sizi öyle bir kandırır ki mutlulukla onun dediklerini yapmaya başlarsınız. Teraziden çok fazla şey öğrenebilirsiniz. Koç kadını soyludur ve kolay elde edilemeyecektir. Terazi erkeğini en çok etkileyen özellik de budur. Oldukça zor bir başlangıç olsa bile ilişkileri son derece akıcı olacaktır. İki burcu birbirine bağlayan evliliğe saygı kuralı, çifti mutlu sona getirir. Karşılıklı saygı bu ikilinin ilişkisinde çok önemlidir. Koç yapısı gereği boyun eğmeyi sevmez, ancak terazi erkeğinin sevgi dolu bakışlarının altında da inadını çok fazla sürdüremeyecektir.

Terazi burcu kadını heyecanlıdır. Koç burcu erkeği ise sakindir, kalorifer peteğinin yanında kahve yudumlamayı sever. İki zıt kutup olsalar da terazi kadını ilk gördüğü anda koç erkeğini kendine çekecektir. Aralarındaki çekim gücü ile uzun süren bir ilişki bu ikilinin kaderi olacaktır. Yapısında fazla ilgi barındırmayan terazi burcu kadını aslında onunla fazla ilgilenilmesini istemez. Hep birlikte olmak isteyeceğiniz teraziye fazla ilgi iyi gelmeyebilir. Sosyal hayatta hızlı olan taraf terazi kadınıyken koç erkeği uyum sağladığı zaman enerjik günler geçirebilirler.

Terazi ve Koç Evlilik Uyumu

Peki, terazi koç evlilik uyumu nasıl ?

Koç genel olarak bireyseldir, terazi ise ortaklıklar ve evlilik burcudur. Terazi aşka, evliliğe, aile kurmaya ve çocuğa bakmaya oldukça yatkın bir burçtur. Bütün bunları koç burcunun anlayışla karşılaması gerekir. Aslında lider konumundaki koç burcu için de evlilik kurumuna saygı vardır. Bu iki burç, birlikteliklerinden emin olduklarında evliliğe doğru bir adım atabilirler. Her iki burç insanı da eğlenmeyi bilir. Bu nedenle birbirleri ile olan aşk ilişkileri başarıyla evliliğe doğru gidecektir. Eğer terazi koç burcunu anlamaya çalışırsa bu ilişki herkesten geçer not alacaktır.

Sürprizleri sevmeyen koç erkeği liderliğini ön plana çıkaracaktır. Terazi burcu evli iken daha mutludur ve eşini terk etmesi çok zordur. Ancak terazi görüntüye çok önem verir. 20 senedir bile evli olsanız evin içinde pasaklı bir şekilde dolaşmamalısınız. Koç burcu kendine bakar, çeki düzen verir ve spor yapmayı ihmal etmezse terazi onu çekici bulacaktır ve onunla gurur duyacaktır. Sürükleyici bir aşk ilişkisi yaşayan bu iki burcun ilişkileri evlilikle sonuçlanacaktır.

Terazi ve Koç Cinsel Uyumu

Peki, terazi koç cinsel uyumu nasıl ?

Terazi ve koç burcunun en uyumlu oldukları yer yatak odasıdır. Cinsel açıdan oldukça uyumlu olan terazi ve koç burcu ikilisi, gündelik hayatta da her zaman uyumu yakalar. Cinsel yaşam her iki burç için de sosyal hayattan daha eğlenceli ve renkli geçer. Cinsel yaşamda idare tamamen koç erkeğinin elindedir. Terazi ise tutkuları ile koç burcunu heyecanlandıracaktır. Şehvetli, ilgili ve heyecanlı olan terazi burcuyla birlikte iyi zaman geçirirsiniz. Gözü dışarıda olabilir ama yalnızca sıkıldığı zamanlarda. Terazi ile aranızdaki heyecanı korumak için bırakın da ne zaman ne yapacağınızı kestiremesin. Koç burcu yatakta çok acelecidir, yavaşlamalı ve terazi burcunun isteklerini göz önüne almalıdır. Özellikle koç burcunun ilk başta hareketlerine çok dikkat etmesi gerekir, sabırsız davranışlarda bulunmamalıdır.

Terazi ve Koç İş Uyumu

Peki, terazi koç iş uyumu nasıl ?

Farklı kutupları bir araya getirmekte yetenekli olan terazi burcu çok iyi bir ara bulucudur. Aceleci olan koç burcunun aksi olarak problemleri tarafsız bir gözle inceler, ufak parçalar halinde analiz eder ve sonunda da çözüm getirir. Terazi burcu iyi bir arabulucudur ve diğer tarafların ret edemediği uzun vadeli anlaşmalara onları razı eder. İyi bir iş bağlayıcıdır. Koç burcu ile birleştiklerinde koçun aceleciliği ve kararlılığı ile iyi ve başarılı bir iş ortaya çıkacaktır.

Terazi burcu ve koç burcu uyumu nasıldır ? Peki, terazi koç uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git