Terazi ve İkizler Burç Uyumu

Terazi ve İkizler Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 516 kez okundu.

Terazi burcu ve ikizler burcu uyumu nasıldır ? Terazi ve ikizler uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Terazi Burcu ile İkizler Burcu Uyumu

Terazi burcu, on iki burç içerisinde en dengeli olan burçtur. En kibar burçlardan biri olmalarına karşın itaatkar değillerdir. Duygusal ve kolay incinebilir olmanın yanında son derece eğlenceli olabilirler. Kolay ağlayabilmelerinin yanında kısa sürede hemen eğlenmeye başlayabilirler. Terazi burcu dengeyi temsil ettiğinden dolayı başaralı bir arabulucudur. Sinirli insanları sakinleştirip, iki taraf arasında kolaylıkla uzlaşı sağlayabilir. Herhangi bir seçim yaparken hızlı davranmalarına gerek olmadığını düşündükleri için çoğu zaman kararsızlık hissederler. İkizler burcu ise monotonluktan hoşlanmaz. Bu yüzden farklı kimlikleri olsun isterler bu durum onları değişken kişilikli insanlar yapar. Meraklı oldukları için bir ilgi alanından diğerine hızlıca ve kolaylıkla geçebilirler. İkizler burcu hızlı düşünme yeteneğine sahip olduğundan yaptığı esprilerle bulundukları ortamın eğlence kaynağı olmaya adaydırlar. Terazinin eğlenmeyi seven yönüyle ikizlerin bu eğlendirici rolleri birleştiğinde uyumlu bir çift olabilirler.

İkizler diğer yandan özgür olmaya ayrıca değer verirler. Özgür olmaları farklı şeyler arasında hızlı geçiş yapmalarını sağlar.Terazinin kolay incinebilir olması sebebiyle, ikizler burcu ilgi alanları konusunda geçişler yaşarken bu durum terazinin dengesini bozup diğer yandan seçim yapmasına sebep olacağından kararsızlık yaşamasına sebep olur ve böyle durumlarda iki burç arasında anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. İkizler burcu çoğu zaman duyguları üzerine konuşmaktan hoşlanmaz, terazi burcu ise mantıklı olması sebebiyle akıl ve duygu dengesini kurma taraftarıdır. Bu sebeple terazi, yanındaki ikizler burcunun duygularını ifade etmesi için üstelediğinde anlaşmazlıklar oluşabilir. İkizler burcu hızlı karar değiştirdiğinden ve yüksek enerjili hareket edebildiğinden, terazi burcunun uzun uzun düşünüp aldığı kararları sürekli değiştirme potansiyeli taşıdığından aralarında gerilim oluşmasına sebep olabilir.

Böyle durumlarda ikizler burcu, terazinin mantıklı olmayı sevdiğini göz önüne alarak yeni durumla ilgili gerekçelerini açıklarsa kolayca uzlaşı sağlayabilirler. Terazi burcunun diğer burçlar arasında oluşturmaya çalıştığı denge, kendisinin içinde olduğu durumlar için de geçerlidir. Mükemmel bir arabulucu olabildiklerinden ve içinde oldukları belirsizlik durumu bir karara bağlanmadığı için onları son derece rahatsız ettiğinden uzlaşı sağlamak içinde çabalamaktan kendilerini alıkoymazlar. İkizler burcu oldukça arkadaşçadır ancak kısıtlandığını hissettiğinde kendine ilgi odağı olabileceği yeni çevreler arayabilir.

Terazi ve İkizler Aşk Uyumu

Peki, terazi ikizler aşk uyumu nasıl ?

İkizler burcu insanı genel olarak neşeli karakterli insanlardır ve güzel kahkahalarıyla nerede olursa olsun dikkat çekeceklerdir. Sosyal ve insanlarla sürekli iletişim halinde olmayı seven terazi burcu için ikizler insanı ilk başta oldukça çekici ve hatta pratik zekasıyla oldukça çekici gelecektir. İkizler burcunun bu neşeli görünen yapısına aldanan terazi insanı aslında bir o kadar utangaç bir iç kimliğe sahip olmasına rağmen onunla aşka açılmanın yollarını arayacaktır. Fakat o da ne? Bir hafta öncesinden alınan randevu sözüne ikizler son anda karşı çıkıp başka bir plandan söz etmiyor mu? Hayır! Sakın sizi reddetmek istediğini düşünmeyin. Sadece o an kendisini buluşmaya hazır hissetmiyor.

İkizler burcu ne kadar neşeli bir görünüm verse de aslında kendi içinde milyon tane soru işareti barındıran ve bu soru işaretleriyle yaşamını zevkli hale getiren bir kişiliktir. Dolayısıyla karşı tarafa odaklanması bir bakıma zor olabilir. Terazi insanı ise tam olarak uyumu simgeler ve hayatının her alanında uyumu arar. Uyum sorunu olan bir terazi hayatı kendisine zehir edecektir. Bu açıdan bakıldığında son dakika düzenlemeleri pek de terazi burcuna hitap etmez. Çünkü ona göre verilen söz tutulmalıdır. Terazi burcu insanı o kadar düzenlidir ki bütün hayatı belli bir sistemin içindedir. İkizler insanı ile aslında çok güzel bir çekimi vardır fakat ikizler burcunun aniden karar değiştiren bu dalgalı hallerine alışması biraz zaman alabilir. İkizler insanının çevresinde karşı cins insan fazladır. Bu arkadaş, yakın dost ya da potansiyel flört adayı olabilir ki ikizler insanı aslında flörtü de sever. Ama bunu aldatma olarak algılamamak gerekir, zira kendisi de bunun basit bir davranış şekli olduğunu ileri sürecektir. Ona göre anlık flörtler gayet olağandır ve kendisine sorarsanız oldukça masum bir hareket olduğunu söyleyecektir.

Terazi burcu da hava grubu bir burçtur fakat oldukça hassas bir yapısı vardır ve karşısındaki insandan gelecek ilginin sürekli olmasını ister. Zor seven ve kolay bağlanamayan bir burçtur dolayısıyla ikizler burcunun küçük flörtleri onun sinirlerine dokunacaktır. Çünkü o denge arayışındadır ve dengeli bir partner onu mutlu edebilir. İkizler insanı esprili bir yapıya sahiptir ve terazi burcu ikizler burcuyla çok eğlenceli vakit geçirebilir. İki burçta da tabular yok denecek kadar azdır ve denemek istemeyecekleri çılgınlık neredeyse hiç yoktur. Bu açıdan bakıldığında her iki burcu da tatmin edecek düzeyde renkli, monotonluktan uzak ve samimi bir aşk olacağı muhtemeldir.

Terazi ve İkizler Evlilik Uyumu

Peki, terazi ikizler evlilik uyumu nasıl ?

İkizler burcu her ne kadar şen şakrak yapısı, çocuksu halleriyle çevresinin ilgisini çok çekse de bazen patavatsız olabilir ve bu ne yazık ki evlilik konusunda da vardır. Evliliğin bir delilik olduğu kanaatindedir ve aklını oynatmadığı sürece evlenmeyi düşünmez. Hem niçin evlensin ki? Potansiyel onca flört adayı varken? Terazi burcu ikizlere nazaran daha sakin bir mizaca sahiptir ve özgürlüğüne düşkündür dolayısıyla amacı flört etmek olmasa da evliliğe öncelik verdiğini söylemek çok doğru olmaz. Ona göre öncelik hayatın genelinde bir denge kurulmalıdır. (iş, ev, düzen vs.)

Evlilik bir sorumluluktur ve maddi anlamda kendisini hazır hissetmeden evliliğe sıcak bakması mümkün değildir ve tabii ki gerçek manada seveceği biri olmalıdır. Yani bu açıdan bakıldığında terazi evliliğe hem bir mantık çerçevesinde hem de duygusal yoğunluk olarak odaklanırken ikizler oldukça yüzeyde kalmayı tercih etmektedir. Fakat öze indiğimizde her iki burcun da evliliğe ilk aşamada sıcak bakmadığını söyleyebilirim. İkizler burcunun evliliğe sıcak bakması için aslında yapılması gereken çok basittir. Onu anın zevkine vararak elde etmek en kolayıdır. Gelecek kaygısından nefret eden bir burçtur ve terazi bu konuda dengeyi kuracaktır.

İkizler ve terazi burçları hava grubu olmaları nedeniyle kolay iletişim kurabilen arkadaş canlısı insanlardır bu yüzden çevreleri geniş olacaktır. Evlerinde sık sık misafir ağırlayacaklarından geniş, aydınlık bir ev tercih edeceklerdir. Mobilyaları da genellikle turuncu gibi canlı renklerden oluşacak, ruh hallerini yansıtacaktır. Küçük bir şehirde otursalar bile sık sık şehir dışına çıkmayı isteyen bu çift gezmekten de keyif alacaktır. Anı değerlendirmenin zevkli olduğuna inandıklarından oldukça kural dışı bir evlilik olacaktır ve bu uyum sayesinde uzun yıllar birlikte olacaklardır.

Terazi ve İkizler Cinsel Uyumu

Peki, terazi ikizler cinsel uyumu nasıl ?

Terazi ve ikizler burçlarının cinsel hayatı çok renklidir. Düşünsenize, tabuları olmayan iki burç yan yana! Eğer bu yazıyı okuyorsanız hayal edebiliyorsunuzdur diye düşünüyorum. Oldukça hareketli, zaman ve mekan tanımayan, aktif bir birliktelikleri olacaktır. Zaman zaman çeşitli oyuncaklar, kurgular cinsel yaşamlarına zevk katacak ve cinsel yaşamlarını romantizm ile taçlandıracaklardır. İkizler insanının cinsel dürtüleri gelişmiştir ve teraziyi ayartmak onun görevidir. Çünkü terazi burcu yoğunluktan hoşlanır ve duygusal yoğunluk beslediği partnerini mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır.

Çocuk konusunda ikizlerden çok terazi burcu istekli olsa da acele etmeyeceklerdir. İkizler burcu insanı her ne kadar çocukları seven biri olsa da kendisi çocuksu bir ruha sahiptir ve bu yüzden ebeveyn olurken düşünülmesi gereken bir partnerdir. Çılgınlıkları, plansız yaşamayı sever. Evliliğin aşkı öldüreceğine inanması nedeniyle cinsellik için evlenmeye gerek olmadığına inanır. Terazinin de bu konuda tabusu yoktur fakat aile olma gerekliliği onun iç güdülerinde vardır. Değişik şeyler denemeyi seven bu iki burç evlilik ve çocuk söz konusu edilip ikizler burcu gerilim hattına sokulmadığı sürece birliktelikleri çok eğlenceli olacaktır. Cinsel uyum dorukta olacaktır.

Terazi burcu ve ikizler burcu uyumu nasıldır ? Peki, terazi ikizler uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git