Terazi ve Aslan Burç Uyumu

Terazi ve Aslan Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 437 kez okundu.

Terazi burcu ve aslan burcu uyumu nasıldır ? Terazi ve aslan uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Terazi Burcu ile Aslan Burcu Uyumu

Aslan burcu, tıpkı bir aslan gibi ilişkilerinde yöneten tarafta olmak ister. Bu yönüyle lider olmayı, yaşam dolu olmayı temsil eder. Doğal davranmayı severler ancak bu durum kendilerinin çekici olduklarını düşünmesi ve kimsenin onlara karşı koyamayacağı düşüncesiyle birleştiğinde karşı taraftan ukalalık olarak algılanabilir. Güce ve gösterişe önem verdikleri kadar bunu dışarıda sergilemekten de ayrıca hoşlanırlar. Dikkat çekmekten hoşlandıkları için eğer bir ortamda yeterince dikkatleri üzerine çekemediklerini fark ederlerse dikkat çekmek için zaman zaman karşısındakileri utandıracak şekilde konuşabilir. Dikkat çekmek sadece ilişkilerinde ya da bulundukları ortamda değil aynı zamanda yaşam koşullarıyla da ilişkilidir. Lüks ve şatafatlı bir yaşam için maddi kazancı önemserler. Güç istekleri sebebiyle insanların kendisine ihtiyaç duymasını isteyip bu ihtiyacı oluşturmak için de çabalayabilirler.

Terazi burcunda ise hayatında denge olması en önemli unsurdur. Karar verme aşamalarında kararsızlıkları ile ön planda olduklarından bu durum aslan burcunun yönetim isteğiyle birleştiğinde uyumlu bir ilişki oluşabilir. Ancak bu durum süreklilik kazandığında terazi burcunun istekleri göz ardı edildiğinde ilişkide problemler oluşabilir. Terazi burcunun naifliği ve kibarlığı sevmesi, aslan burcunun düşündüğü her şeyi istediği gibi söylemesi isteğiyle birleştiğinde ilişkilerinde çatışmalar oluşabilir. Ancak terazi burcunun hayatının her alanında olduğu gibi duyguları ve mantığı arasında da denge kurması göz önüne alındığında, terazi burcu içinde olduğu ilişkiyi değerlendirme kapasitesine sahiptir. Terazi burcunun içine girdiği tartışmalarda sürekli adil olma ve olayları objektif değerlendirme isteği kendi ilişkisine de yansıyarak, tartışmaların sağlıklı şekilde çözülmesine sebep olur.

Terazilerin hayatlarında daima huzuru araması ve bunun için çabalamaları , aslanların dikkati üzerine çekme istekleriyle birleştiğinde aralarında anlaşmazlıklar oluşabilir. Terazi burcu hayatında genelde romantizm aramaya devam eder ancak aslan burcu için romantizm daha çok diğerlerine sergileyebileceği bir gösteriş malzemesidir. Başkaları onun hazırladığı, yaşattığı romantizmi görmedikçe aslan burcu için bunun bir değeri yoktur. Terazi burcunun romantizm anlayışı daha çok kendi duygusal durumuyla ilişkilidir ve bu durum başkaları tarafından görülüp, değerlendirilsin istemez. Aralarında yaşadıkları anlaşmazlıkları doğru şekilde iletişim kurarak çözebilirler.

Bu iki burcun arasındaki uyumu aşk, evlilik ve cinsellik bakımından inceleyelim. Fakat bunun öncesinde ikisi hakkında da biraz genel bilgi vermek daha doğru olacaktır. Öncelikle terazi burcuna bakalım.

Terazi Burcu Özellikleri

Terazi burcu insanları daima kibar ve zariftir. Terazi burcu Venüs tarafından yönetilir ve teraziler tam anlamıyla evlilik insanıdır. Dengenin ve adaletin vücut bulmuş halidirler. Güzel ve estetik olan her varlık ve olgu onlar için büyük önem arz etmektedir. Sevgi onların yaşamındaki en önemli duygulardan biridir. Terazi burcu insanlarının yüzünde daima size huzur veren bir gülümseme vardır. Hayattaki en büyük amaçları dengeyi bulmaktır ancak bu arayış kimi zaman onları kavgacı bireylere dönüştürebilmektedir. İnatçıdırlar. Eğlenmeyi çok seven teraziler aynı zamanda da kendilerinden beklenmeyecek şekilde duygusaldır. Kolayca ağlayabilirler. Günlük hayatta basit gibi görünen olaylar onları derinden sarsabilir.

Terazi burcu insanları daima şiddetten uzak durmuştur. Hayatlarının hiçbir alanında nefret ve öfke içeren duyguları barındırmak istemezler. Sakin ve mantıklıdırlar bu yüzden insanlarla kolayca anlaşırlar . Çözülmesi güç durumlarda mantıklı yaklaşımları nedeniyle arabulucu olarak tercih edilebilirler. Fakat kendi yaşamlarında kararsızlık onları en çok zorlayan durumlardan biridir. Terazi burcu insanları sanatçı ruhludur. Güzel olan her şeyin onların ruhu üzerinde bir etkisi vardır. Teraziler için iç dünyaları çok önemlidir . Genelde çelişki yaşarlar . Bu yüzden daima uyum arayışı içindedirler. Aşırı denge arayışı nedeniyle de kimi zaman tutarsız davranışlar sergileyebilirler. Onlar için insan ilişkileri çok önemlidir. Sosyalleşmeyi ve eğlenmeyi çok sever terazi insanları.

Aslan Burcu Özellikleri

Aslan burcu güneş tarafından yönetilir. Aslan burcu insanları aşırı gururlu ve aşırı özgüvenlidir. Tavırlarından daima bu özgüveni insanlara da hissettirirler. Bu özgüvenleri sebebiyle herkesi yönetebilecek liderlik vasıflarına sahiptirler. Kimileri tarafından çok sevilen bir aslan burcu insanı kimilerinde nefret uyandırabilmektedir. Aslan burcu insanları gösterişi sever. Sinirli oldukları zaman fazlasıyla korkutucu olabilirler. Samimi ve çekici insanlardır. Duygularını açıkça ifade ederler. Girdikleri her ortamda mutlaka fark edilirler. Gösteriş merakları ve iyi bir hayata ulaşma istekleri nedeniyle maddi olarak güçlü olmak isterler.

Aslan burçları için sosyal hayat oldukça önemlidir. Enerjik insanlardır. Aslan burcu insanları daima ön planda olmak isterler. Geri planda kalmak onlar için düşünülemez. Övülmeyi ve insanların onlara ihtiyaç duymasını severler. Cesur ve asıl insanlardır. Problemler karşısında cesur tavırlar sergilerler. Dürüst ve sıcakkanlı yapılarıyla insanların sevgisini kazanabilirler. Fakat hoşlarına gitmeyen durumları acımasızca ve alaycı bir şekilde eleştirebilirler. Bu burcun insanları yaşama sevinci ile doludur. Kendisine güvenen insanları yarı yolda bırakmazlar. Sanata ve sanatla uğraşanlara hayranlık duyarlar. Aşırı özgüvenleri kimi zaman kibre dönüşebilir. Aslan burcu insanları daima sorumluluklarını yerine getirir.

Terazi ve Aslan Aşk Uyumu

Peki, terazi aslan aşk uyumu nasıl ?

Aslan burcu ve terazi burcu insanları güzel bir aşk hayatına sahip olabilir. Aslan burçları girişken, enerjik ve romantiktir. Sevdiği kişiyi iktidarlara boğabilir. Yaşamayı çok sever ve sevdiği insana yaşamın en güzel yanlarını tattırmak ister. Terazi ise zariftir, sevecendir. Sevdiği kişiyi nasıl yanında tutacağını iyi bilir. Terazi anlayışlıdır. Aslan burcunun aşırı gururu kimi zaman teraziyi rahatsız etse de dengeleyici ve uyumlu kişiliği sayesinde bu sorunu çözebilir. Bu ilişkide iki taraf da çok eğlenecektir.

İki burcun da sosyal olması sebebiyle kalabalık ve eğlenceli bir ortama sahip olacaklardır. Terazi burcu yalnızca iyi bir partner değil aynı zamanda da iyi bir dosttur. Aslan ve terazi aşkı gerekli uyum yakalandığı zaman ömür boyu sürdürülebilir. Aslan burcunun muhtaç olduğu güven duygusunu terazi ona yaşatacaktır. Bu iki burcun insanı birbirlerini tamamlayıcı özelliklere sahiptir. Eğer sorunlar karşısında vazgeçmeyip ilişkileri için çaba sarf ederlerse sorunların üstesinden gelmeleri pek de zor olmayacaktır.

Terazi ve Aslan Evlilik Uyumu

Peki, terazi aslan evlilik uyumu nasıl ?

Teraziler aşırı kararsız bir yapıya sahip olduklarından evlilik kararı almaları epey güç olacaktır. Doğru partneri bulduklarından emin olmaları gerekmektedir. İki taraf için de güven çok önemlidir ve daima birbirlerine destek olurlar. Sorumlulukların paylaşılması çok önemlidir. İçgüdüsel olarak birbirlerini sahiplenirler ve korurlar. Aslan burcunun yönetme isteği ve terazi burcunun bağımsızlığına olan düşkünlüğü arasındaki tezata dikkat etmek gerekmektedir. Fakat aradaki uyum ve çekim sorunların kolayca aşılmasına yardım edecektir. Terazi ve aslan burcu insanları eğlenceli ve hareketli bir evlilik yaşamına sahip olabilir.

Sanata ve estetik güzelliklere olan düşkünlükleri nedeniyle işler romantik ve zarif bir şekilde ilerleyecektir. Birbirlerine dünyanın merkeziymişçesine sevgi ve bağlılık gösteren bir çift olmaları muhtemeldir. Terazi için evi, ailesi çocukları çok önemlidir. Aslan bunun bilincinde olmalıdır ve evlilik süresince eşine daima ilgisini belli etmelidir. Terazi küçük sürprizleri bile büyük bir cömertlikle ödüllendirir. Küçük bir hediyenin karşılığında partnerinden öpücüklerini esirgemeyecektir. İkili kalabalık bir çevreye sahip olarak güzel bir aile yaşamına sahip olabilir.

Terazi ve Aslan Cinsel Uyumu

Peki, terazi aslan cinsel uyumu nasıl ?

Terazi ve aslan burcu daima bakımlıdır . Terazi yatağa her zaman tertemiz güzel kokular içinde ve en güzel gecelikleriyle gelecektir. Fiziksel görünüş terazi için çok önemlidir. Partnerinden de daima fiziğine dikkat etmesini ve temiz olmasını bekler. Aslan ön planda olma çabasını biraz dizginleyip teraziye ayak uydurursa ortaya uyumlu bir cinsel yaşam çıkacaktır. Terazi aslandan kolayca etkilenir. İkili eğer birbirlerinin isteklerine uyum sağlarlarsa çok mutlu bir beraberlikleri olacaktır.

Not: Bu yazılanlar burçlar hakkındaki genel bilgilerdir. İki burç arasındaki uyum kişilerin farklılıkları doğrultusunda şekillenmektedir . Bu yüzden her ilişki kendine haz özelliklere sahip olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git