Terazi ve Akrep Burç Uyumu

Terazi ve Akrep Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 163 kez okundu.

Terazi burcu ve akrep burcu uyumu nasıldır ? Terazi ve akrep uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Terazi Burcu ile Akrep Burcu Uyumu

Adaletli ve dengeli bir burç olarak bildiğimiz terazi burcu aynı zamanda oldukça zeki bir burçtur. Zeki olmasından dolayı akrep burcunu aşırı şekilde etkileyecek ondan kopmayacaktır. Akrep burcu ise aslında görülenin tam aksine derin duygular ile de aşkla doludur akrep burcu için aşk çok önemlidir. Çünkü akrep ben kolay kolay aşık olmazlar bu yüzden çok sık da ilişki yaşayamazlar. Ancak aşkları bittiği zaman da akrep burcunun kafasında kesinlikle bitmişsinizdir. Arada sırada zıtlaşmalarına rağmen bu iki burç yine de iyi anlaşabilir.

Terazi sosyal bir burçtur, akrep ise yalnızlığı sever bu konuda birbirleriyle anlaşamayabilirler. Ancak akrep burcu partneri teraziyi kendine benzetir sosyalleştirirse birbirlerini sonsuza dek mutlu edebilirler. Akrep burcu ilişkilerinde oldukça kıskançtır, bu yüzden terazi burcunun bu konuya çok dikkat etmesi gerekir. Yani ilişkilerinde kıskançlık krizlerine denk gelmek istemiyorsa akrebe güven vermesi gerekir.

Terazi ve Akrep Aşk Uyumu

Peki, terazi akrep aşk uyumu nasıl ?

Aşk tamamen terazi burçları için yaratılmıştır. Venüs gezegeninin etkisi altında kalan terazi burcu aşka oldukça yoğunlaşmıştır. Daha çok aslan ikizler koç ve yay burçları ile iyi anlaşan terazi, akrep burcu ile de çok iyi bir uyum yakalayabilir. Hem terazi hem akrep aşk sevgi ve birliktelikleri fazlasıyla önem verirler. Bu yüzden uzun soluklu aşklar yaşamak tam onlara göredir ancak karşılıklı partnerleri ile birbirlerine çok değer vermeleri gerekir. Aralarındaki aşk bitmediği sürece iyi bir birliktelik yaşayacaklardır. Meraklı yapısı sayesinde bilgi ve zekası ile oldukça etkileyici olan teraziyi akrep oldukça mutlu edebilir. Bunun yanı sıra terazi oldukça ev hayatı düzgün ve temizliği çok önem vermesi ile de bilinir. Bu özellikleriyle terazi oldukça dikkat çeker ve aşk hayatı da çok tutkulu geçer.

Terazi burcu çok kararsızdır bu yüzden çevresindeki insanları çileden çıkarabilir. Ancak olumsuzlukları keskin zekası ile mükemmel fırsatları çevirebilir. Yani mantıklı konuşması ile etkilemeyeceği insan yoktur terazi partnerine öyle bir aşk yaşatır ki, onu her konuda şaşırtır ikilinin uyumu kısa süre içerisinde evlilikle taçlandırılabilir.
Bir teraziye aşık olmak akrep için çok güzel bir şey olabilir. Terazi burcu mantıklıdır ve hayatta ne istediğini bilir. Akrep burcu da hayatında daima kendini özgüvenli kişilerden hoşlanır. Venüs’ün de etkisiyle terazi burçları güzel fizikleri ile karşısındakini kolaylıkla etkileyebilirler. Güzel görünmeyi ve bakımlı olmayı seven terazi burçları dış görünüşlerine özen gösterirler ve karşısındaki partnerinin de aynı şekilde bakımına ve güzelliğine özen göstermesini isterler. Terazi burcunun zekası ve pratikliği akrebin aradığın aşkı terazide bulduğunu inandıracaktır. Dünyada ve dengeli olan terazi burcu akrep burcu ile mutlu olabilir. Akrep her zaman bakımlı olan teraziden hoşlanır ve etkilenir. Aynı zamanda soğukkanlı olan terazi akrep burcunun tutkulu bir aşkla olabilir.

Bu iki ilişkinin en büyük problemi kıskançlık krizleridir. Çünkü akrep burcu partnerini sosyal hayattan kısıtlayacaktır. Sevdiğini sonuna kadar sahiplenen akrep burcu sevgisini bu şekilde gösterir. Aynı zamanda terazide bu kıskançlıktan rahatsız olmaz sevildiğini hisseder ve bu aşkı tutkuyu kapılıp aşkını doya doya yaşar. Akrep tutkulu duygusal hareketli ve çekicidir, terazi burcu ise daha çok dışa dönük zarif bir duygusaldır ancak akrebin kıskançlığı ve kısıtlayıcı tavırları terazi burcunu çileden çıkarabilir. Güven ve sadakat akrep burcu için çok önemlidir. Ancak çok şüpheci olan akrep burcu partnerini sürekli kontrol etmek ister. Bunu yaparken gayet iyi niyetli ve güvenilir şekilde yapar. Ancak akrep güvenini suistimal edildiğini görürse karşı taraftan intikam almak için elinden geleni yapar. Eğer terazi akrebin ona hükmetmesinden hoşlanır ve rahatsızlık duymazsa yani ipleri onun eline verirse mükemmel ve uyumlu bir ilişkileri olabilir. Aksi takdirde kısa süren bir ilişkileri olacaktır. Bu birliktelik gayet bilgi dolu ve aşk ile eşleşecek bir birliktelik olacaktır.

Ateşli ve tutkulu bir birliktelik yaşayan terazi ve akrep küçük sorunlar dışında gayet güzel bir birliktelik yaşayacaklardır. Akrep derin duyguları ile terazi burcunun pratik zekası birleşince ortaya muhteşem bir uyum çıkacaktır. Ayrıca terazi burcu sohbet etme yeteneği ve karşındaki insanı etkileme özelliği sayesinde akrebi kısa sürede kendisine çekecektir. Ancak akrep çoğu zaman yalnız kalmayı tercih edip kendi kafasını dinlemeyi sever. Bu durumda terazi fazlaca sıkılabilir bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz, beraber uzun yıllar mutlu mesut yaşayabilirsiniz.

Terazi ve Akrep Evlilik Uyumu

Peki, terazi akrep evlilik uyumu nasıl ?

Akrep burcu evlilikte lider ve tutkulu olmayı sever. Terazi burcu ise dengeli ve zeki olmayı sever. Mükemmel uyumu yakalayan bu iki burç için ilişkiye başladıkları andan itibaren tutku ve aşk hiçbir zaman eksik olmaz. Sosyal hayatta da beraber vakit geçirmekten hoşlanabilirler. Bu iki burcun aşka verdikleri önem aynı olduğu için evliliklerini yürütmeleri kolay olacaktır. Ancak karşılıklı ilişkide akrep karşı tarafa karşı biraz agresiftir. Ancak terazinin dengini bir burç olmasından dolayı terazi akrebi kolayca idare edebilecektir. Evlilikte de teraziyle mutlu olmak için bakımlı olmanız ve sosyalleşmeye çalışmanız gerekmektedir. Çünkü terazi bu tip insanlardan hoşlanır. Akrebi mutlu etmek için ise güven ve sadakatli olmanız gerekmektedir.

Terazi ve Akrep Cinsel Uyumu

Peki, terazi akrep cinsel uyumu nasıl ?

Venüs gezegeninin etkisi altında olan terazi burcu seksiliği ve bakımı ile akrep burcunun etkileyecektir. Cinsel anlamda akrebin isteklerine karşı terazi sürprizleri cinsel hayatlarını her zaman canlı tutkulu ve enerjik tutacaktır. Cinsel yaşam akrep için vazgeçilmezdir ve beden bütünlüğüne giden yol olarak kabul edilir. Bu iki burç doğal cazibelerinden dolayı birbirlerini oldukça etkilerler. Akrep tutkulu ve çekicidir. İki tarafta seksüel yönden oldukça arzulu ve tutkuludur. Özellikle akrep, teraziyi mutlu etmek için elimden geleni yapacaktır. İkilinin mutlu olması için cinsel yaşama da önem göstermeleri gerekmektedir.

Terazi burcu ve akrep burcu uyumu nasıldır ? Peki, terazi akrep uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git