Terazi Burcu Erkeğinin Neler Dikkatini Çeker ?

Terazi Burcu Erkeğinin Neler Dikkatini Çeker ?
13 Mart 2017 tarihinde eklendi, 202 kez okundu.

Terazi burcu erkeğinin neler dikkatini çeker ? Bu burç erkeği, cana yakın ve son derece çekici bir erkektir. Anlamlı ve etkileyici konuşma tarzıyla çevresindeki herkesin ilgisini çekmeyi başarır. Gerek fiziki görünüşü gerekse kişiliği fazla flörtöz olduğu gerçeğini belirtir. Bu yüzden karşı cinste dikkatini çeken noktalar şunlardır:

Kendini çok değerli gördüğünden karşısındaki insandan da kendisini el üstünde tutmasını bekler. Bu nedenle ona kendini özel hissettirmelisiniz. Konuşmaları etkileyici ve anlamlı olduğundan karşı cinsten de açık sözlülük ve etkileyici sözler bekler. Her daim açık sözlü ve açık fikirli olmalısınız.

Terazi erkekleri güçlü, kendi ayakları üzerinde durabilen, sorumluluk sahibi bir partner olmanızı ister. Bu nedenle destekleyici ve güven verici olmalısınız. Terazi burcu erkeği kendisine fazla sorumluluk yükleyen, aşırı duygusal ve mutsuz kadınlardan uzak durur. Bu nedenle ona destek olmanız gerekir. Onu kendinizden uzak tutacak değil yakınlaştıracak davranışlarda bulunmalısınız.

Son derece kibar, zarif, şık ve cazibeli kadınlardan hoşlanır. Kendisi de şık ve temiz olmaya her zaman özen gösterdiğinden yanındaki kadının güzelliği ile övünmekten zevk alır. Güzelliğe ve zarafete çok önem verdiğinden fiziki güzelliğinize de dikkat etmelisiniz. Diksiyonunuz düzgün ve kibar olmalıdır. Kendisi de son derece kibar ve etkileyici konuştuğundan buna çok dikkat eder. Ayrıca onu zekanızla etkilemeniz gerekir. Hakim olduğunuz bir konu hakkında düşüncelerinizi söylemekten kaçınmamalısınız. Keskin bir zeka ve güçlü bir kadın her zaman ilgisini çekecektir.

Her şeyin yanında huzur ve mutluluk verici bir eş olmanız onu çok etkileyecektir. Çünkü terazi erkeği, huzur ve sakinlik arayan bir erkektir. Huzuru sizinle bulduğu takdirde yanınızdan ayrılmak istemeyecektir. Cana yakın, pozitif, bakımlı, huzurlu, destekleyici olduğunuz sürece terazi burcu erkeğinin kalbine giden yolda yürüyeceksiniz. Karar almakta zorlanan Terazi erkeği her zaman sizden destek bekler. Kimi zaman çatışmadan iradeyi ele almanız da hoşuna gidecektir.

Terazi burcu erkeğinin neler dikkatini çeker ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git