Terazi Burcu Erkeğinin İlgisini Çekmek İçin Ne Yapılır ?

Terazi Burcu Erkeğinin İlgisini Çekmek İçin Ne Yapılır ?
23 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 223 kez okundu.

Terazi burcu erkeğinin ilgisini çekmek için ne yapılır ? Burçlar arasında dengesizlik içinde denge arayan en yegâne burç olan terazi burcunun erkekleri dengesizliğinde ötesinde bir kadında her özellikten olmasını ister. Dolayısıyla onun ilgisini çekmek için kendinizi epey geliştirmelisiniz. Mesela size uzaksa dostça yaklaşarak alttan alttan flört ederek onu kendinize çekebilirsiniz.

Dış görünüme de oldukça önem veren terazi burcu erkeği, partnerinin kendisi için güzel giyinmesini ister. Dolayısıyla çekici ve uyumlu giyinerek de onun dikkatini çekebilirsiniz. Eğer arkadaş ortamlarında beraber bulunabiliyorsanız sohbet gücünüzle onu etkileyebilirsiniz çünkü onlar sadece konuşmak veya dinlenmek istemezler, partnerlerinin de en az onlar kadar söz ustası olmalarını isterler. Aynı zamanda partnerlerinden en az kendilerinin olduğu gibi romantik davranışlar beklerler ve tabi ki nasıl ortamda olursanız olun onunla ilgilendiğinizi onun bilinçaltına mesaj olarak ifade etmelisiniz.

Ayrıca onlar sürekli pozitif bir ruh hali içinde bulundukları için bu modlarının başkaları tarafından düşürülmesini istemezler. Dolayısıyla nasıl bir ortamda bulunursanız bulun onun iyimserliğinizle ve olumlu davranışlarınızla etkileyebilirsiniz. Terazi burçları ne kadar dengesiz olsalar, karşılarındaki insanlara ne kadar olumsuz davransalar da partnerlerinden kendilerine karşı kibar ve nazik olmalarını beklerler. Dolayısıyla erkeksi karakteriniz varsa onu bir kenara bırakarak terazi erkeğinin dikkatini çekebilirsiniz. Terazi burcu erkekleri kadında doğallıktan yana oldukları için gerek giyiminizde gerekse makyajınızda abartıdan uzak durmanız gerekebilir.

Bunlar dışında terazi burçları kendilerinden emin olan kadınlardan emin oldukları için kendinizden emin tavrınızla onun dikkatini bin tane kızın arasında bile çekebilirsiniz. Dolayısıyla söylediğiniz sözle de duruşunuzla da davranışlarınızla da kendinize olan öz güveninizi yansıtın. Aynı zamanda ne kadar dışa dönük olsa da terazi burcu olumsuz durumları kendi içinde yaşar. Eğer herhangi bir sohbette onu anladığınızı hissettirirseniz hiçbir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır.

Terazi burcu erkeğinin ilgisini çekmek için ne yapılır ? Bu konu hakkında ne düşünüyorsun ? Düşüncelerini konu altında yer alan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git