Terazi Burcu Erkeğinin Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır ?

Terazi Burcu Erkeğinin Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır ?
12 Mart 2017 tarihinde eklendi, 576 kez okundu.

Terazi burcu erkeği aşık olduğu nasıl anlaşılır ? Bu burç erkeği aşık olduğu zaman yerinde duramaz ve içi kıpır kıpır olur. Mutluluğu, heyecanı ve stresi aynı anda yaşar. Fakat bu durumda bile soğuk kanlılığını korumayı başarır. Sevdiği kadına onu sevdiğini ilk başta çok hissettirmemeye ve onun hislerini anlamaya çalışır.

Terazi erkeği, ilişkisine başlamadan önce karşısındaki insana güvenip güvenemeyeceğini test eder. Fark ettirmeden kendince sevdiği kadının ne kadar sadık olduğunu, ciddi bir ilişkiye hazır olup olmadığını öğrenmek için sorular sorar ve aldığı cevapları kendince puzzle gibi birleştirerek bir sonuca varır. Vardığı sonuç üzerine hala o kadınla birlikte olmak istediğini hissederse duygularını açık açık söylemekten çekinmez. Bütün dünya aşkına tanık olsun ister. Sevdiği kadını gördüğünde kalbi hızlı hızlı çarpar ve avuç içleri terler. Çok masum ve saf duygularla aşkını yaşar. Sonuna kadar güvenir ve asla sevdiği kadına sadakatsizlik yapmaz.

Terazi burcu erkeği, aşık olduğu zaman tüm benliğinden ödün vererek kendisini adeta karşısındaki insana adar. Onu mutlu etmek, bir kere bile olsun yüzünü güldürebilmek için yapamayacağı jest ve güzellik yoktur. Maddi şeylere önem vermez. Onun için önemli olan şeyler manevi değer taşır. Bu nedenle terazi erkekleri için alacağınız pahalı bir hediye onu hiç mutlu etmeyebilir. Kendi elleriniz ile öreceğiniz bir atkı ise, onu dünyanın en mutlu insanı yapabilir. Terazi burcu erkeği, sevdiği kadını şımartmayı ve onu yüceltmeyi çok sever. Onun için hiçbir masraftan kaçınmaz. Her an bir sürpriz yapabilir ve bunu yapmak için özel günlerin gelmesini beklemez. Sevdiği insanların her zaman ona açık davranmasını ve net olmasını ister. Yalın ve huzurlu bir hayat yaşar.

Terazi burcu erkeği aşık olduğu nasıl anlaşılır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git