Terazi Burcu Erkeğine Aşığım Ne Yapmalıyım ?

Terazi Burcu Erkeğine Aşığım Ne Yapmalıyım ?
13 Mart 2017 tarihinde eklendi, 245 kez okundu.

Terazi burcu erkeğine aşığım ne yapmalıyım ? Bu burç hakkına kabul etmeniz gereken üç gerçek vardır.

Birincisi tamamiyle özgürlüğüne düşkün bu erkeği kısıtlayamayacak oluşunuz. İkincisi terazi erkeği aşık olduğunda aşırı kıskançlıklarıyla sizi bunaltabilir öyle ki bu ince ruhu adamın içinden çıkan kişiyi zaman zaman tanıyamayabilirsiniz. Son olarak da hayatınızda görüp görebileceğiniz en kararsız insan olduğunu farkında olun. Bir şeye karar vermek o kadar zordur ki onlar için karar verirken birçok fikir alırlar dolayısıyla da etrafında ki insanların etkisi altına çok çabuk girerler. Tüm bunlara rağmen hala ben aşığım diyorsanız, terazi burcu erkeğinin en büyük zaafını size söyleyeceğim.

Güzellik!

Evet terazi burcu erkeği sanatçı ruhlu ve ince zevk sahibidir. Öyle ki güzel bir kadınsanız terazi burcu erkeğinin sizden hoşlanmama gibi bir ihtimali yoktur. Nitekim her şeyin bir ayrıntısı bir şartı olduğu gibi bu hususta da dikkat edilmesi gereken bir şey var.

Görgü kuralları

Ne kadar güzel olursanız olun kaba bir davranış, incelikten yoksun bir hareket, erkeksi her hangi bir tavır onun sizden koşarak uzaklaşmasına neden olur. Nazik ince ve sevecen bir kadın olun. Hır gür çıkaran sürekli tartışmalar içinde olduğu bir beraberlik istemeyecektir. O huzur adamıdır. Kavga, tartışma olan ortamdan kaçacaktır. Onu zaman zaman överek etkileyebilir, güvenini kazanarak bir ömür boyu etrafınızda pervane olmasını sağlayabilirsiniz. Oldukça romantik olan terazi erkekleri aşk hayatı oldukça hareketlidir. Onunla müzik dinleyebilir birçok sanatsal aktivitelere gidebilirsiniz. Genellikle pasif kadınlardan hoşlanırlar. Bu demek değil ki her kararı ona bırakmalısınız. Tam tersi sorumluluklarının bilincinde olan, ayağı yere sağlam basan kadınlardan hoşlanırlar. Onunla uyum içerisinde samimi bir paylaşımda bulunduğunuz sürece huzurlu bir beraberlik olacaktır. Terazi burcu erkeği yay , ikizler burcu kadınıyla eğlenceli ve koç burcu kadınıyla ideal birlikteliği yakalayacaktır.

Terazi burcu erkeğine aşığım ne yapmalıyım ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git