Terazi Burcu Erkeği Terk Ederse Geri Döner Mi ?        

Terazi Burcu Erkeği Terk Ederse Geri Döner Mi ?        
11 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.152 kez okundu.

Birisini sevmek, onunla bugünü yarını kısacası tüm geleceği hayal etmek güzel şey. Her şeyin onunla birlikte olmasını isteriz her zaman ama bazen bazı şeyler planladığımız gibi yolunda gitmez. O kusursuz gördüğümüz yolda bir gün ayrılık gelir ve yolları darmadağın eder. Hele ki, terk edilirsek tuzla buz olur her şey. Giden gider ve hiçbir şey yapamayız adeta. Zordur terk edilmek ve yapılacak tek şey beklemektir. Peki soruyorum size, terk eden geri döner mi? Terazi burcu erkeği diyelim ki sizi terk edip gitti, sizce geri gelecek mi?

Terazi erkekleri, hayatları boyunca bazen ciddi bazen karışık bir ilişki içerisinde olurdur. Kalp bu herkesi sevmez tabi ki ve bu sebepten de herkesle ciddi bir ilişki ortaya çıkmaz. Ama sizi gerçekten sevdi ve sizinle hoş ve ilgili vakit geçirmeye başladıysa eğer ki onun sevgisine inanabilirsiniz. Sizi gerçekten seven terazi erkeği, peşinizde pervane olacak ve hep sizinle ilgilenecektir. Doğal olarak bu hareketlerinden sizde onun size sevgisini çok rahat görebileceksiniz.

Fakat sizi seven adam bir anda sizi terk mi etti? Aslında bu bir anda olmuş bir şey değildir. Problem gerçekten ciddidir. Eğer ki bu terk etme sizin yüzünüzden ise, yani onu buna siz mecbur ettiyseniz ayağınıza uzun süre gelmeyecektir. Adeta pişman olup ondan af dilemenizi bekleyecektir. Fakat siz inat yapar ve hiç ona yaklaşmazsanız aradan çok uzun bir süre geçtikten sonra sizi hala sevdiğine eminse size geri dönmek isteyecektir. Terazi burcu aşkta gurur olmaz ilkesini burada bir kez daha kanıtlayacaktır. Fakat siz bu kadar uzun süre onu beklemek yerine kolunu açıp kendiniz ona gitmelisiniz.

Ayrılma sebebi sizin onu aldatmanız gibi bir durumsa ne sizin pişman olmanızı neden ayaklarına kapanıp af dilemenizi istemeyecektir. Artık sizi eskiyen bir çöp kutusu atmıştır. Siz ne yapsanız bu hatayı affedip size dönmeyecektir. Aynı şekilde ona ağır hakaret içeren sözler sarf ederseniz sizden kaçabildiği kadar kaçacak ve sizi hayatına almamak için her yolu deneyecektir.

Bu burç erkeği, sevdiği kadını kolay kolay terk etmez. Onunla gelecek hayalleri kurar ve ciddi planlar yapar. Terk etmesi için büyük ve önemli bir sebep olması gerekir. Saygısızlık, sadakatsizlik, bencillik, yalancılık ve sahtekarlık en nefret ettiği şeylerdir. Bunlardan birisini yaparsanız ya da onu aldatırsanız bir bıçak gibi ilişkisini keserek kendi başına yoluna devam eder. Sizi ne kadar çok severse sevsin bu hatalardan birini yaptıysanız ve kendisini kandırılmış, aldatılmış hissetmiş ise gözünü bile kırpmadan ilişkisini sonlandırmayı tercih eder. Terazi burcu erkeği, yalnız kalmaktan asla korkmaz. Gücünün kendi içinde olduğunu bilir ve güçlü kalabilmek için yanında birisinin olmasına ihtiyaç duymaz. Onu kabullenemeyeceği bir nedenden dolayı üzmüşseniz ve sizi çok sevdiği halde ilişkinizi bitirerek yoluna tek başına devam etmeyi tercih etmişse geri dönmez. Onun geri dönmesi için size gerçekten çok aşık olması ve onun gururunu incitecek ya da onu değersiz hissettirecek bir şey yapmamış olmanız gerekir.

Terazi erkeği, terk ederse kolay kolay geri dönmez. Çünkü sözünün arkasında durur ve geri adım atmayı sevmez. Ayrılık kararı almak onun için zaten hiç de kolay olmamıştır. Fakat bu kararı almışsa uzun uzun düşünüp en doğrusunun bu olduğuna karar vermiş demektir. Yanlış anlaşılmadan kaynaklanan bir ayrılık yaşadıysanız ve sizi üzecek sözler söyleyerek ilişkinizi bitirip sizden uzaklaştıysa hatasını anladığı an özür dilemekten ve gönlünüzü almaktan asla çekinmez. Terazi erkekleri, ne olursa olsun her zaman doğru bildiğini savunur ve ilişkilerinde mantığa olduğu kadar kalbe de önem verir. Karşı taraf çok büyük bir hata yapmadığı sürece asla ilişkisini bitirmeyi düşünmez. Çünkü terazi burcu ilişkisi ile birlikte hayallerini büyütür.

Terazi Burcu Erkeği Ayrıldıktan Sonra Geri Döner Mi ?

Bu burç erkeği ilişkilerinde kararlı tavırlar sergileyen ve uyumlu yapıya sahip olmasının yanında dışarıdan da ilgi seven ve sadakatine gölge düşürmeyecek küçük flörtlere göz yuman bir karaktere sahiptir. Bu yüzdendir ki onu doğru tanımak ve gereksiz kıskançlıklar ile onu boğmamak en doğrusudur. Ancak iş işten geçmiş ve birtakım sebepler ile ilişkiniz bitmiş ise onu hala seviyorsanız terazi burcu erkeğinin ayrıldıktan sonra geri dönüp dönmeyeceği konusunu merak etmeniz gayet doğaldır. Bunu gerçekten çok istiyorsanız öncelikle bu konuyu analiz etmek adına terazi burcu erkeği ile ayrılık sebebiniz üzerinde durmakta fayda vardır. Ayrılık sebebiniz onun hayatında çok değer verdiği ve o konularda gayet doğal bir şekilde saygı beklediği değerler ise ayrıldıktan sonra geri dönmesi çok güçtür. Bu değerlerin başında adalet ve dürüstlük gelmektedir.

Haksızlığa tahammül edemeyen terazi erkekleri haksızlığa uğratmış ve onu bu şekilde ciddi anlamda kırmışsanız onu geri kazanmanız yani ayrıldıktan sonra geri dönmesini sağlamanız oldukça güçtür. Öte yandan bu durumu ilişki süreciniz boyunca yeterince iyi anlayamamışsanız da bu durum da olayı biraz daha güçleştirecektir.

Ayrıldıktan sonra hassas konular dışında terazi erkeği geri dönmesi muhtemeldir. Yani onu hayatına değer katan noktalarından yaralamamış iseniz geri dönmesi çok da imkansız değildir. Ancak dürüst olmak daha doğrusu gerçekçi olmak gerekirse terazi erkeğinin ayrıldıktan sonra geri dönmesi biraz da onun size olan aşkına, bağlılığına ve her şeyden önemlisi size duyduğu özleme bağlıdır. Eğer onu affedilmeyecek bir şekilde kurmamış iseniz ve sizi gerçek anlamdaki seviyor ise ayrıldıktan sonra geri dönmek için önünde hiçbir engel olamayacaktır. Özetle söylemek gerekir ki ilişkinin kaderini ayrılığa sebep olan taraf, olay ve hissedilen duygular ile aşk belirleyecektir.

Terazi Burcu Erkeğini Nasıl Geri Döndürebilirim ?

Bir ilişkiden terk edip gideni döndürmek kadar zor bir durum yoktur. Ancak bunu başarmak her şeyi çözer mi tartışılır. Çünkü biten bir ilişki yeniden küllerinden doğsa da artık hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Eski günlerde ki gibi yaşayacağına inandığınız birçok şey artık eskisi gibi olmayacaktır. Çünkü ilişki bir kere sekteye uğramıştır ve arada ki bağlar her ne olursa olsun zedelenmiştir.

Özellikle sizi terk eden birisi var ise ve terazi burcu erkeğini döndürmek adına çaba gösterecek iseniz bu konuda öncelikle emin olmalısınız ve her şeyin eskisi gibi olmayacağını bilerek adımınızı atmalısınız. Ancak büyük çabalar göstererek her şeyin düzeleceğine inancınız tam ise terazi burcu erkeğini geri döndürmek adına yöntemler izleyebilirsiniz. Terazi burcu erkeğini genellikle kararlarından döndürmek oldukça zordur. Terazi burcunun adından da anlaşılacağı üzere bu burç insanları bir teraziyi temsil eder. Onlar için denge çok önemlidir ve kararlarında kesin ve katidir. Bu sebeple giden bir terazi burcu erkeğini döndürmek deveye hendek atlatmak kadar zordur.

Ancak onu döndürmek adına yapılacak ilk şey baş başa bir konuşma teklif etmektir. Terazi erkekleri ile sorunları çözmek ve düşüncelerinizi anlatmak adına küçük oyunlara ve entrikalara hiç bir şekilde gerek duymayın. Bu durum terazi burcu erkeği sizden daha çok uzaklaşmasına sebep olacaktır. Şimdi şu anda cesaretinizi toplayın bir çağrı yahut bir mesaj atabilirsiniz. Bu çağrının yahut mesajın içeriğinde onunla konuşmak istediğinizi ve bu durumun bir çaresi olup olmadığını etraflıca konuşmak istediğinizi belirtmelisiniz. Eğer ortada çok büyük bir olay yahut ihanet yok ise bu teklifinizi kabul edecektir. Sonrasında içinde bulunduğunuz durumu hissettiklerinizi ve geri dönmesi gerektiğini dürüst ve yalın bir şekilde anlatın. Eğer terazi erkeği ile arada sevgi varsa dönecektir, eğer ki dönmüyor ise sizde yeni bir hayat adım atmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git