Terazi Burcu Erkeği Neden Susar ?

Terazi Burcu Erkeği Neden Susar ?
3 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 224 kez okundu.

Terazi burcu erkeği neden susar ? Bu özelliklere sahip kim olsa susar ayol! Tanrı bu erkeklere böyle bir özellik sunmuş olmasaydı acaba susabilirler miydi? Tabi ki evet. Terazi burcu erkekleri sevdiği kadın tarafından anlaşılmadıklarını düşündükleri zaman susarlar. Ona yakın olmadıklarında susarlar. Masum olmadıklarında susarlar. Ağlayamadıklarında susarlar. Ayrıldıklarında geri dönemediklerinde susarlar. Pişman olmadıklarında susarlar. Paramparça olduklarında susarlar. Düşerken susarlar. Korkuya kaybolduklarında susarlar. Sevgisiz kaldıklarında susarlar. Canları acıdığında susarlar. Nefretlerine yenik düştüklerinde susarlar. Terazi burcu insanları aşksız kaldıklarında susarlar. Kazandıklarında susarlar. Kaybettiklerinde susarlar. Her kimle tartışacak olsalar susarlar.

Yol aldıklarında susarlar. Yol alamadıklarında susar. Acı çektiklerinde susarlar. Sevindiklerinde susar. Kitapların içinde kaybolurlarken susarlar. Bir şeyler okurken susar. Terazi burcu erkeği yeni tanıdıkları bir kadın karşısında susar. Yıllarca tanıdıkları kadın karşısında da susar. Konuşurken bile susabilirler! O kadar ki kalpleri onların dili gibi olmuştur. Her nefes aldıklarında susarlar. Nefes almadıklarında susar. Oturduklarında susarlar. Kalktıklarında susar. Geldiklerinde susarlar. Gittiklerinde susar.

Aşırı zıtlıklara karşı olan bu susuşları belkiler barındırır içinde çünkü. Hep bir yanları uyanmak ve umut etmek ile ilgilidir de ondan. Anlam veremezler birçok şeye. Kafaları karışık olduğundandır. Yine de beklerler yine beklerken de susarlar. Acele ettiklerinde de susar! Cesaret ettiklerinde susarlar. Korktuklarında da susar. Yeni bir şeyler öğrenirken de susarlar. Bir bilgiyi unuturlarken de susar. Yaptıkları hemen hemen her şey sessizdir. Haklı olduklarında susarlar. Haksız olduklarında da susar!

Terazi erkeği sevdiği kadın karşısına çıktıklarında susarlar. Orada olmadıklarında da susar. Bu kadın onu kırarsa yine susar. Derin derin iç çeker sessiz. Ama gitmez. Kalır ama sessizce. Usul usul durur. Öyle derin öyle durgun. Öyle hasretli! Kırmak istemediği zaman susar. Sevdiği zaman susar. Çok sevdiği zaman da. Çok çok sevdiği zamanlar da!
Aldattığı zamanda susar. Sadık olduğu zamanlar da da…

Kavga etmek istemediği zaman susar. Hayal kırıklığına uğradığı zamanlarda susar. Boş ver dediği zamanlarda da… Değiştiremeyeceğini gördüğü gerçekler karşısında susar. Kendini feda ettiği zamanlarda da… Mahrum kaldığında birçok şeyden susarlar. Sevgisinin yüce gökyüzü kadar olduğunda susarlar. Nefretinin ayyuka ulaştığı anlarda da susar!

Terazi burcu erkeği neden susar ? Bu konu hakkında ne düşünüyorsun ? Düşüncelerini konu altında yer alan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git