Terazi Burcu Erkeği Sevgilisine Sadık Mı ?

Terazi Burcu Erkeği Sevgilisine Sadık Mı ?
13 Mart 2017 tarihinde eklendi, 194 kez okundu.

Terazi burcu erkeği sevgilisine sadık mı ? Bu burç erkeğinin dünyaya bakış açısı diğer erkeklere nazaran biraz daha farklıdır. Burçlar dünyasının en dengeli burcu olarak tanımlanan terazi burcu erkeği için denge ve düzen son derece önemli iki kavramdır. Hayatlarında ki dengeyi oturtmak adına ömürleri boyunca bu uğurda savaş verebilirler. Bu aşamada da hayatlarına birini sokarken denge konusu ön plana çıkar. Kendi dünyasında ki dengeyi bozmamak adına bu konuda ince eleyip sık dokur ve sevgili seçimlerinde oldukça dikkatli bir tavır sergilerler. Bu nedenle terazi erkeğinin hayatına girmek son derece zordur.

Sizi hayatına alması için öncelikle iç dünyası ile büyük bir hesaplaşmaya girerek galip çıkmalı ve hayatta ki aradığı dengenin siz olduğuna emin olmalıdır. Bir terazi burcu erkeğinin hayatına girmek kadar hayatından çıkmakta son derece zordur. İlişkiye başladığı insanı uzun uğraşlar sonucu dikkatle seçtiği için hayatından tere yağdan kıl çeker gibi çıkarıp atamaz. Bu aşama aslında bir bakıma emeklerinin yıkılışını sembolize eder ve hayatında bir düzensizliği beraberinde getirir.

Bu nedenle terazi burcu erkeğinin hayatına giren kişi için yapamayacağı şey yoktur. Eğer gerçekten sevgi ile hayatına aldıysa, hayatından çıkarma konusunda oldukça zorlanır. Bu sebeple hayatında ki insana büyük bir değer verir. Onunla mutlu olması adına elinden geleni ardında koymaz. Bu aşamada da terazi erkekleri sevgilisine sadık kalmayı tercih eder. Dingin ve sakin bir yaşamı sevdiği için çalkantılı ve dalgalı sularda yüzmeyi sevmez. Çapkınlık gibi konularla çok azla alakadar değildir ve sadık olduğu kadar da sadakat bekler. Ancak her ne kadar burç olarak genel bir değerlendirmede sadık olsa da her insanın fıtratı ve kişiliğinde değişimler olabilir. Terazi erkeği sevmediği yahut sevginin bittiğini hissettiği anda sadakat konusunu hiçe sayabilir.

Terazi burcu erkeği sevgilisine sadık mı ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git