Terazi Burcu Erkeği Sevdiğinden Vazgeçer Mi ?

Terazi Burcu Erkeği Sevdiğinden Vazgeçer Mi ?
11 Mart 2017 tarihinde eklendi, 398 kez okundu.

Terazi burcu erkeği sevdiğinden vazgeçer mi ? Bu burç sevdiğinden kolay kolay vazgeçmez. Sevince tam sever ve sahiplendiği insanı kolay kolay bırakmaz. Fakat ilişkilerinde çok gururludur. Gururunu incitecek bir şey yaparsa karşı taraf, onun hatasını asla kabul etmez. İlişkiyi bir kez bitirdiğinde geri adım atması neredeyse imkansızdır. Onu çok inciten bir şey yaşadığı halde ayrıldığı sevgilisi ile tekrardan başlamayı düşünüyorsa onu gerçekten çok sevmiş demektir.

Terazi erkekleri, kolay kolay aşık olmaz. Olduğunda ise, vazgeçmez. Aşık olmaktan ve hayal kırıklığına uğramaktan çok korkar. Sevdiği kişiye zarar gelmesinden çekinir. İlişkisine zarar verecek her türlü şeyden kaçınır. Terazi erkeği, en sadık burçlar arasında yer alır. Kendisine yapılmasını istemediği bir şeyi karşısındaki insana da yaşatmaz. Geleneklerine ve prensiplerine her zaman bağlıdır. En büyük hayali genellikle sevdiği kadınla mutlu bir yuva kurmaktır.

Terazi burcu erkeği, sevdiği kadından kolay vazgeçer mi? diye merak edenlerin içi rahat olmalı. Çünkü siz çok büyük bir hata yapmadığınız sürece terazi erkeği, sizi asla terk etmez. Fakat bunun için sizi gerçekten çok sevmiş olması gerekir. Eğer çok sevmemişse onun için birinden vazgeçmek hiç de zor değildir. Sıkıldığı için bile birinden rahatlıkla vazgeçebilir. Bu nedenle ilişkinin ilk evreleri çok risklidir. Onu elinizde tutmak için kendinize bağlamanın yollarını aramalısınız. Yoksa her an sevgilinizden olabilir ve yalnız kalabilirsiniz. Terazi erkeği, verdiği sözleri tutar ve tutamayacağı sözleri vermekten her zaman kaçınır. Terazi burcu erkeği ile mutlu olmak istiyorsanız, onun onurunu kıracak ve incitecek büyük hatalar yapmaktan kaçınmalısınız. Sadece küçük şeylere değer verir ve pahalı hediyeler ona genellikle itici gelir. Onu mutlu etmek için elinizin emeği olan hediyeler vermelisiniz.

Terazi burcu erkeği ihanet eder mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git