Terazi Burcu Erkeği Neden Aldatır?

Terazi Burcu Erkeği Neden Aldatır?
10 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 392 kez okundu.

Terazi burcu erkeği neden aldatır ? Biz kadınlar bir ilişki kurmadan ilk sinyalleri aldığımız anda burcunu araştırmaya başlarız hatta çoğu zaman karşı cinse, aday adayımıza sorduğumuz ilk soru ”burcun nedir ?” olur. Sonbaharın son günlerinde doğmuş olan bu nadide erkeklerimizin doğum günleri gibi kendileri de hoştur. Terazi erkeği neden aldatır demeden önce terazi erkeğinin özelliklerine kısaca baksak daha güzel olur. Terazi erkekleri aslında mükemmel diyeceğimiz erkekler kategorisine giriyor. Çünkü bir kere öncelikle karşısındakini mutlu etmeyi çok seviyor. Mutlu ettiği kadar da mutlu olmak ister tabi ki. Bu sağlam prensibe mükemmel sonsuz aşkı arıyor diyebiliriz.

Genel burç yorumlarına baktığımız zaman kolay kolay hayır diyebilen bir burç türü değil aslında. Bu nedenle karşısına sizden daha güzel, daha alımlı bir kız çıktığında hayır diyebilir mi kestiremiyorum. Hemen panik yapmayın. Aslında terazi burcu erkeği burçlar arasında aldatma oranı en düşük burçlar arasında istatistiksel olarak. Ama bu genel terimi bir kenara bırakır da sepetin içindeki çürük yumurtayı düşünecek olursak asıl konumuza yani neden aldatır sorununa tekrar dönebiliriz. Terazi burcu erkeği her zaman temiz, düzenli bir erkektir. Bu nedenle karşısındakinin de kendisi gibi olmasını ister. Aldatılmak istemiyorsanız her şeyden önce buna dikkat etmelisiniz. Adalet duygusu güçlü bir burçtur. Yani siz ona ne yaparsanız karşılığını alırsınız. Bu konuda size en güzel tavsiyem kesinlikle aldatmayın. Onu asla ilgisiz bırakmayın. Çünkü ilgi ve alakayı çok seven burçlardan biridir. Bu da onun aldatma eğilimini yükselten bir durumdur.

Terazi burcu erkeği neden aldatır ? Biri hayatımıza girer ve ona tüm bedenimizle güvenerek bir yola çıkmak isteriz. Bu yol boyuncada fark etmeden tüm kalbimizi ona kaptırırsınız. Bayanlar özellikle erkeklere bakış daha hassas ve çok duygusaldır. Bir erkeğe aşık oldukları zaman aldatmak kelimesi diye bir kelimeyi hiç duymamış gibi hareket ederler. Fakat erkekler başlarda toz pembe gördükleri ilişkilerden bir süre sonra sıkılmaya başlarlar. Aslında bu bütün erkekler için geçerli değildir fakat çoğu erkekte de bu problem vardır. Kalbini çaldıkları kızı, bir başka kız gördüklerinde anında yarı yolda bırakırlar düşüncesizce. Peki terazi burcu erkekleri hangi gruba girebilir? Aldatan mı aldatmayan mı?

Terazi erkekleri, bütün burçlara bakıldığında eşlerine veya sevgililerine sadık olan ilk üç burç arasında yer almaktadırlar. Tabi ki, onlarda diğer erkekler gibi güzel kız gördün mü kendilerini alamazlar ve bakıp incelerler. Fakat hayatlarına bir kadın aldıkları zaman bu olaya son verirler ve sadece hayatlarındaki kadınla ilgilenmeyi tercih ederler. Bu durumda bu burç adamlarının aldatmayacağını çok iyi anlamışsınızdır. Zaten bu burç erkekleri çok romantik erkeklerdir. Bu kadar romantikliğe düşkün olan bir adamın aldatmasını beklemek çok garip olur herhalde. Özellikle sevdiklerine sürekli sürprizler yapıp peşlerinden koşmalarından dolayı zaten dışarıdaki insanlara vakit ayıracak zamanları bile olmuyor. O yüzdende terazi erkeği aldatmayı akıl edemiyor. Bu durumda bayanların işine yarıyor tabi ki.
Genel olarak terazi burcu erkeği aldatmayan erkeklerdir. Fakat bu durum kişisel olarak kişiden kişiye nadir olsa da değişebilmektedir. Siz sevgilinizi çok sık boğaz etmeyin ama bir o kadarda elinizden kaçırmamak için çabalayın. Onlara sevginizi ve ilginizi gösterin. Onu çok sıkmadan saygı çerçevesi içerisinde severseniz sizi aldatmasına zaten müsaade etmemiş olursunuz.

Terazi burcu erkeği neden aldatır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git