Terazi Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır ?

Terazi Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır ?
8 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 685 kez okundu.

Terazi burcu erkeği nasıl tavlanır ? On iki burç arasında en centilmen, beyefendi, şaşırtıcı, kurnaz erkeği ile birlikte olmaya adaysanız daha en başından pasif bir rol üstlenmeye kendinizi hazırlamalısınız. Dışa dönük yapısıyla dikkat çeken bu burç erkeği, ilişkileri başlatma becerisine sahiptir.

Son derece kibar, zarif, şık ve kendine özgü o büyülü havasıyla terazi erkeği övünmekten ve mağrur görünmekten oldukça büyük bir haz alır. Görgü kurallarını iyi biliyor ve uyguluyor olmanız onun için güzellikten önce gelir. Sadakatinizden ve aşkınızdan emin olduğu sürece sizinle uzun süre birlikte olmak isteyecek olan terazi burcu erkeğini elde edebilmeniz için zarif, sessiz ve güzel olmalısınız. Terazi burçlar erkekleri baskın, saldırgan, ben merkezcil kadınlardan hoşlanmazlar. Az konuşan, hareketleri ve sözleriyle onu onaylayan bir kadınla olmayı isterler.

Terazi Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları

terazi burcu erkeğini tavlamanın yolları
Terazi burcu erkeği, yönetici gezegeni Venüs olan terazi burcu erkeği kadın ruhundan en iyi anlayan burçtur. Eğer terazi burcu erkeğini kendinize âşık ederseniz, sizden mutlu bir kadın olmayacaktır. Oldukça bakımlı ve etkileyici olan terazi burcunu yörüngenize çekmek istiyorsanız ilk adım olarak güzel giyinmeyi adet haline getirmeli ve sürekli bakımlı görünmekten kaçınmamalısınız. Parfüm kokunuzu çok dikkatli seçmenizde fayda var. Aynı zamanda konuşmanıza çok dikkat etmelisiniz. Diksiyonu bozuk olan kadınlara tahammülleri yoktur. Agresif ve uç davranışları sergileyen bayanlardan hoşlanmazlar. Terazi burcu erkeğini hem zihinsel hem de fiziksel anlamda etkilemek gerekir. Bir hava burcu olarak karşı cinsin entelektüel olmasına çok önem verir. Aynı zamanda estetik yargılarının yüksek olduğu için kadının iyi görünümlü olması onu cezbedecektir.

Terazi burcu erkeğini etkilemek için öncelikle ona samimi davranmalı ve yapmacık hareketlerden olabildiğince uzak durmalısınız. Onu tavlamak için dış görünüşünüze verdiğiniz özen kadar konuşmalarınıza da dikkat etmelisiniz. Bu burç, diğer burçlardan farklı olarak hayatının her döneminde dengeli olmaya özen gösterir. Manevi duygularını kabartacak şeyler yapmanız gerekir. Bu burç, genellikle görselliğe önem verir. Fakat onun için görsellik, her şey demek değildir. Terazi erkeğine göre görsellikten çok daha önemli şeyler de vardır. Etkilemek için dış görünüşünüz kadar duruşunuza, hitabetinize ve hareketlerinize de dikkat etmeniz gerekir.

Terazi burcu erkeği, mütevazi bir yapıya sahiptir. Her kesimden ve her zümreden insana eşit yaklaşmaya çalışır. Bu nedenle ona yaklaşmak çok daha kolaydır. Hayatındaki herkesin mutlu olmasını ister ve bunun için elinden gelen her şeyi yapar. Onun ile iyi anlaşmak istiyorsanız her zaman dürüst olmayı tercih etmelisiniz. Aynı zamanda ona yalan söyleyen bir kişiye asla güvenmez ve o kişi ile aynı ortamda bulunmak istemez. Sadece sevdiği kadına içini açar ve benliğini gösterir. Her konuda temkinli davranmayı sever. İnsanlara kolay kolay güvenip sırlarını vermez. Sizinle özel bir şeyler paylaşmaya başladıysa bu sizi kendisine yakın bulduğunu gösterir. İnsanların niyetini çok rahat anlayabilir. Sizin aklınızdan geçen düşünceleri rahatlıkla anlayabilir. Sakin bir yapıya sahiptir ve yine kendisi gibi sakin yapıdaki insanlardan hoşlanır. Onu etkilemek istiyorsanız doğal davranmalı ve aşırı makyajdan kaçınmalısınız. Terazi erkeği her zaman doğallıktan yanadır. Becerikli kadınlara hayrandır ve eşinin becerikli olmasını ister. Onun için ilişkide güven ve sadakat olmazsa olmazlardandır. Bu burç insanı, her zaman sevdikleri için elinden gelenin fazlasını yapar ve etrafındaki insanları mutlu etmekten gurur duyar.

Terazi burcu erkeği nasıl tavlanır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git