Terazi Burcu Erkeği Nasıl Affeder ?

Terazi Burcu Erkeği Nasıl Affeder ?
21 Mart 2017 tarihinde eklendi, 431 kez okundu.

Terazi burcu erkeği nasıl affeder ? Bu burç erkeği birçok kadının hayallerini kurduğu centilmen ve evcimen erkek olması itibariyle oldukça fazla ilgi çeken bir erkek tipidir. Bu burcun erkeğini yakalamış kadın, ona kalbini vermiş kadın kolay kolay sahip olduğu bu nimeti başkalarına kaptırmak istemeyecektir. Bu yüzdendir ki ilişkisinde mümkün olduğunca uyumlu ve sahiplenici olarak terazi burcu erkeğini elinde tutmaya çalışacaktır. Ancak olur da bir hata ile onun kalbini kırmış, onu üzmüş yahut ayrılmasına sebep olmuş ise onun tekrar kazanmak adına elinden gelen çabayı sarf edecektir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalan kadınların terazi burcu erkeği nasıl affeder sorusu üzerine düşünmeleri ve affedilmek adına doğru adımlar atmaları yerinde bir karar olacaktır.

İlk olarak belirmek gerekir ki terazi burcu erkeğini neyin ve nasıl küstürdüğü oldukça önemlidir. Çünkü bazı durumlar vardır ki terazi erkekleri üzerine yapılan hataları düzeltmek için sarf edilen çabalar boşa gidecektir. Öncelikle bu hatalardan bahsedip ardından terazi erkeğinin affetmesini sağlayacak küçük ipuçlarına değinebiliriz. Bu mühim hatalar ilk olarak yalan ve adaletsiz tutumdur. Eğer ki adalete ve dürüstlüğe çok önem veren terazi burcu erkeğinin kalbini bu sebeplerle kırmışsanız ve onu kaybetmişseniz işiniz oldukça zor hatta imkansızdır diyebiliriz. Öte yandan bu sebepler dışında terazi erkeği ile bir husumet gelişmiş ise aranızda bunu da onun kalbini tekrar kazanacak sıcak ve samimi tavırlarla yapabilirsiniz.

Bu bağlamda ona açık olur ve açık bir şekilde özrünüzü belirtirseniz onun affını daha kolay almış olacaksınız. Öte yandan ona pişman olduğunuzu ve bir daha tekrarlamama konusunda kararlı olduğunuzu hissettirirseniz bu onu geri kazanmak ve affını sağlamak adına doğru bir karar olacaktır. Son olarak da özrünüzde samimi ve tutarlı olmanızı önemle tavsiye ederiz.

Terazi burcu erkeği nasıl affeder ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git