Terazi Burcu Erkeği Nasıl Affeder ?

Terazi Burcu Erkeği Nasıl Affeder ?
21 Mart 2017 tarihinde eklendi, 500 kez okundu.

Bu burç erkeği birçok kadının hayallerini kurduğu centilmen ve evcimen erkek olması itibariyle oldukça fazla ilgi çeken bir erkek tipidir. Bu burcun erkeğini yakalamış kadın, ona kalbini vermiş kadın kolay kolay sahip olduğu bu nimeti başkalarına kaptırmak istemeyecektir. Bu yüzdendir ki ilişkisinde mümkün olduğunca uyumlu ve sahiplenici olarak terazi burcu erkeğini elinde tutmaya çalışacaktır. Ancak olur da bir hata ile onun kalbini kırmış, onu üzmüş yahut ayrılmasına sebep olmuş ise onun tekrar kazanmak adına elinden gelen çabayı sarf edecektir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalan kadınların terazi burcu erkeği nasıl affeder sorusu üzerine düşünmeleri ve affedilmek adına doğru adımlar atmaları yerinde bir karar olacaktır.

İlk olarak belirmek gerekir ki terazi burcu erkeğini neyin ve nasıl küstürdüğü oldukça önemlidir. Çünkü bazı durumlar vardır ki terazi erkekleri üzerine yapılan hataları düzeltmek için sarf edilen çabalar boşa gidecektir. Öncelikle bu hatalardan bahsedip ardından terazi erkeğinin affetmesini sağlayacak küçük ipuçlarına değinebiliriz. Bu mühim hatalar ilk olarak yalan ve adaletsiz tutumdur. Eğer ki adalete ve dürüstlüğe çok önem veren terazi burcu erkeğinin kalbini bu sebeplerle kırmışsanız ve onu kaybetmişseniz işiniz oldukça zor hatta imkansızdır diyebiliriz. Öte yandan bu sebepler dışında terazi erkeği ile bir husumet gelişmiş ise aranızda bunu da onun kalbini tekrar kazanacak sıcak ve samimi tavırlarla yapabilirsiniz.

Bu bağlamda ona açık olur ve açık bir şekilde özrünüzü belirtirseniz onun affını daha kolay almış olacaksınız. Öte yandan ona pişman olduğunuzu ve bir daha tekrarlamama konusunda kararlı olduğunuzu hissettirirseniz bu onu geri kazanmak ve affını sağlamak adına doğru bir karar olacaktır. Son olarak da özrünüzde samimi ve tutarlı olmanızı önemle tavsiye ederiz.

Terazi Burcu Erkeğinin Gönlü Nasıl Alınır ?

Sevdiğimiz birisiyle bu eşimiz, en yakın arkadaşımız, dostumuz, ailemizden biri veya sevgilimiz olsun hangisi olursa olsun tartıştığımız ve onunla küs kaldığımız zaman kendimizi çok kötü hissederiz. Gönlünü almak için birçok şey düşünmeye başlarız. Kimilerinin gönlünü almak çok kolay iken kimilerinin gönlünü almak çok zordur. Mesela terazi burcu erkeğinin gönlünü almak, sandığınız kadar kolay bir şey değildir.

Terazi erkekleri kolay kolay kırıldıklarını belli etmeyen yapıda bireylerdir. Ancak ve ancak sabırları çok taştığı zaman kırgınlıklarını dile getirmeye başlarlar. Eğer ki size darıldığını söylediyse sizin bir hatanız olduğunu düşünmektedir. Eğer ki gerçekten hatanız varsa ondan hatanızı anladığınızı söyleyip özür dilemelisiniz. Emin olun ki özür dilemeniz için oda sizi bekliyordur.

Eğer ki bu erkekler sevgilisiyle tartıştı ve ondan uzak durmaya karar verdiyse, artık sevgilisinin hatasını anlayıp onun peşinden gitmesini istiyor demektir. Seviyorsa ayağıma gelecek lafını savunan terazi burcu erkeği, büyük bir canla ve başla sabrederek ondan af dilemenizi bekler. Ona ne kadar değer verdiğinizi ve onu kaybetmekten ne kadar korktuğunuzu bu süreçte görmek ister. Ve bunları gördükçe çok mutlu olur. Ne kadar fazla sevildiğini görürse o kadar mutlu olur terazi erkeği.

Tartışma sonucunda oturup mantıklı bir şekilde hatalı olduğunuzu gördüyseniz muhakkak onun karşısına geçip hatanızı fark ettiğinizi ve bu hatayı bir daha tekrarlamadan düzelteceğinizi göstermeniz gerekir. Ancak bu durumda terazi burcu erkeğinin gönlünü alabilirsiniz.

Hatalı değilseniz hatalı olmadığınızı ona kanıtlamak için ellerinizi sıvayın. Çünkü onlar bunu fark etmediği sürece sizin yüzünüze bu konuları vuracak ve sizi sürekli rahatsız edecektir. Hem böylece intikam almış olacak hemde siz kendinizi kanıtlamadığımız sürece sizden git gide uzaklaşmayı tercih edecektir. Sonunda da ortadan yok olup gidecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git