Terazi Burcu Erkeği Kolay Unutur Mu ?

Terazi Burcu Erkeği Kolay Unutur Mu ?
3 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 169 kez okundu.

Terazi burcu erkeği kolay unutur mu ? Burçlar arasında en hırçın ve çapkın olarak tanınan terazi burcu için partnerleri oldukça fedakarlık göstermektedir. Bunun da nedeni şu, karşı taraf ile zıt kutup olup çekim alanı oluşturmaktan başka bir şey değildir. Karşı taraf oldukça enerjik ve bir o kadar hareketli yani birazcık da olsa hiperaktif sayılabilirler. Bu nedenle uzun süreli ilişkilerinde veya eşlerinde hanım hanımcık olma, alttan alan ve yumuşak huylu olma özelliğini ararlar. En zor partner olma özelliğini taşırlar. Fakat burcunun özellikleri bakımından ortaya çıkan on yargılar terazi erkeğinin tam olarak tanınamamasına yol açmaktadır.

Özü ve yükseleninin de etkisiyle aslında oldukça sevecen ve şeytan tüylü kimselerdir. Fakat özel hayatında terazi burcu erkekleri duygularını tam olarak gösteremezler. Duygularını açıkça ifade etmeyi zayıflık olarak nitelendirip buna göre bir tavır sergilerler. Asla seviyorum kelimesi onlar için ilk seçenek değildir. Üzerinize titrer hal ve hareketleri ile sevgisini gösterir. Oldukça merhametli ve duygusal olan terazi burcu erkeğinin bu yanını ancak onunla senelerinizi geçirdikten sonra öğrenebilirsiniz. Özetle anlatılmaz fakat yaşanır bir karaktere ev sahipliği yapmaktadırlar.

Bu nedenle bu karaktere sahip bir erkeğin sizi unutup unutmayacağını tahmin etmek hiçte güç bir durum değildir. Eğer size olan sevgisi bittiyse bunu çekinmeden dile getirebilir. Fakat dikkat etmeniz gereken bir husus vardır. Terazi erkeği hiç sebep yok iken karşınıza bitti diyerek çıkabilir. Ve eğer bu olursa sizi unutması an meselesidir. Onlar için karşı tarafın duyguları değil kendi duyguları on plandadır. Bu bencilce olabilir fakat bu durumu dahi sizinle dobra bir şekilde paylaşabilir. Kısaca ilişkinin başında espriyle dahi ola sizi uyarır ise bilin ki gerçektir. Çünkü boş konuşmayı sevmeyen Terazi erkeği inatçı ve sözünün arkasında duran bir karaktere sahiptir. Yok eğer sizi sevdiğini dile getirmiş ise bilin ki sizi asla unutmaz. Ama size sevginizi söyletiyor ve bir şekilde muzipliği ile durumdan sıyrılıyor ise ilk olarak sizi unutacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git