Terazi Burcu Erkeği İnatçı Mı ?

Terazi Burcu Erkeği İnatçı Mı ?
11 Mart 2017 tarihinde eklendi, 341 kez okundu.

Bu burç erkeği burçlar arasında en dengeli olandır. Terazi erkeği için denge konusu son derece önemlidir. Dengeli davranmanın yanı sıra huzur onlar için oldukça önemlidir. Sakin bir tavırları vardır ve hayati dingin bir şekilde yaşamayı tercih ederler. Bu nedenle inat konusu terazi erkekleri için ayrı bir şekilde değerlendirilir. Bu erkekler bazı noktalarda çok fazla inatçı bir tutum sergileseler de genel bir çerçeveden hayat düzenlerine ve yaşam standartlarına baktığımız da çok fazla inatçı bir tutumları yoktur.

İnatçılık noktasın da ise haklı olduğu konular üzerinde ısrara gider, bu zaman dilimlerinde inadını kırmak oldukça zordur. Hayatta her zaman teraziyi dengede tutmayı seven terazi burcu erkeği her zaman için adaletli kararlar vermeye ve bu nokta da adaletli biri olmaya özen gösterir. Bu nedenle ortada adaletsiz bir durum var ise kabul edilemeyecek bir haksızlık durumu mevcut ise inat konusunda ön plana çıkarlar. Haklarını savunurken eğer başka biri de haksızlığa uğruyor ise bu noktada da kendilerini savundukları kadar haksızlığa uğrayan kişiyi savunur ve inat konusunda da en az bir keçi kadar inatçı olurlar.

Ancak bunun dışında terazi erkeği genel olarak hayatlarında sakinliği ve dinginliği tercih ettikleri için inatçılık konusunda ön plana çıkmayı sevmezler, daha çok uyuma önem verir ve karşısında ki insan inat ile yaklaşmak yerine uyum içerisinde anlaşma yoluna giderler. Bu aşamada önemli olan onlar için uzlaşıdır. İnat ile bir yere varılmadığını bilen terazi burcu erkekleri inatçılık yerine uzlaşıyı ve anlaşmayı tercih ederler. Karşısında ki insanı da dinleyerek bir denge kurar ve bu denge çerçevesinde anlaşma yolu arayıp bir orta yol çizmeye çalışırlar aynı zamanda karşısında ki insanı üzmeyi sevmezler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git