Terazi Burcu Erkeği İlişkiyi Nasıl Bitirir ?

Terazi Burcu Erkeği İlişkiyi Nasıl Bitirir ?
11 Mart 2017 tarihinde eklendi, 265 kez okundu.

Terazi burcu erkeği ilişkiyi nasıl bitirir ? Bu burç erkeği diğer burç erkeklerine nazaran pek tabi farklı bir karakterdedir. Hal böyle olunca da onları anlamak ve hareketlerine bir anlam yüklemek oldukça zor ve sıkıntılı bir konudur. Bu nedenle hayatınızda bir terazi erkeği var ise onu anlamak adına çaba göstermeyin. Onun dünyası oldukça farklıdır. İç dünyasında bambaşka bir hayat yaşar ve anlamlandırmak son derece zordur. Terazi erkeğinin iç dünyasında denge kavramı hüküm sürer. Denge onun için son derece önemli ve vazgeçilmez bir unsurdur. Bu nedenle dengesiz bir hareket düşünemez. Tüm dünyası denge üzerine kuruludur ve bu dengenin dışına çıktığı vakit davranışları ve tepkileri bambaşka bir hal alır. Bu süreçte de aslında dışarıdan her şey mükemmel giderken, aslında siz mükemmel gittiğini sanırken, bir anda her şey tersine dönebilir. Bunun sebebi aslında terazi burcu erkeğinin kendi iç dünyasında yaşadığı gerilim ve düşüncelerdir.

Bu aşamada terazi burcu erkeği ilişkiyi bir anda bitirebilir. Siz ne olduğunu problemin ne olduğunu anlayamadan bir de bakmışsınız ki terazi burcu erkeği bütün bağları koparmış ve ilişkiyi bitirmiş. Bu durumda neden aramak yerine kabullenerek çekilmeniz en doğru adım olacaktır. Neden aradığınız vakit her zaman için terazi erkekleri kendini haklı çıkarır. Kendi iç dünyasında yaşadığı ancak sizinle hiç paylaşmadığı sorunları gün yüzüne çıkarır ve yüzünüze vurur. Bu durumda tamamı ile siz suçlu konuma gelebilirsiniz. Bu nedenle terazi burcu erkeği ilişkiyi sessiz ve sebepsiz yere bitirdi ise bu durumu kabul edip kendi yolunuza bakmalısınız. Unutmayın bu burç erkekleri kendi iç dünyalarından bir denge kurar ve dengeyi bozmak onlar için oldukça zordur. Aranızda ki ilişkiyi bitirmesi de iç dünyasında ki hesaplaşmasıdır.

Terazi burcu erkeği ilişkiyi nasıl bitirir ? Bu burç erkeği başladığı bir ilişkiyi çok büyük bir neden olmadıkça bitirmekten kaçınmaz ve ilişkilerindeki yapıcı tutumu sayesinde ciddi ilişkiler yaşar. Sadece eğlenmek amacı ile bir ilişkiye başlamaz. Karşısındaki kişiye haddinden fazla değer verir ve önemser. Yalnız tahammül edemediği birkaç konu vardır. Onun sırlarını zorlarsanız ve tahammül edemediği davranışları ısrarla yaparsanız çok uzun süreli bir ilişkiyi bile bir anda bitirebilir. Terazi erkeği, saygısızlık, düşüncesizlik, sadakatsizlik, bencillik ve aldatmaya asla tahammül edemez. Bu konular onun için ince bir sınır niteliğindedir. Bu sınırları aşmanız, ilişkiniz için geri dönülmez sorunlar oluşturabilir.

Terazi burcu erkeği, bilinenin aksine sabırlı ve sakin yapıdadır. Fakat stres anlarında gergin olur ve karşısındaki kişinin onun bu zamanında alttan almasını bekler. Kimsenin kalbini kırmak istemez. Fakat sinirlendiği zaman ağzından daha sonra pişman olacağı sözler çıkabilir. Bu durum kendisinin de en sevmediği özellikleri arasında yer alır. Terazi erkeği, her zaman tez canlı yapısı ile bilinir fakat buna rağmen soğukkanlılığını korumayı da başarır. Terazi erkekleri, kolay kolay her şeye sinirlenmez. Fakat sinirlendiğinde kendisine hakim olması da oldukça zordur. Ne kadar zor olsa da onun için bir ilişkiyi bitirmek, kandırıldığını ve değersiz olduğunu hissettiği an anında ilişkisini bitirebilir. Terazi burcu erkeği, sevdiği kişiye kendinden başka kimsenin bir eleştiride bulunmasını ve onu kötüleyecek laflar kullanmasını istemez. Özel hayatını mahremi olarak görür ve en yakınlarına dahi ilişkisindeki özel konular hakkında bilgi vermez. Bu nedenle dışarıdan kapalı bir kutu gibi görünür. Gizemli hali onu çoğu zaman daha çekici kılar.Kim ne derse desin doğru bildiği şeyi yapmaktan asla çekinmez ve sonuçlarına seve seve katlanır.

Terazi burcu erkeği ilişkiyi nasıl bitirir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git