Terazi Burcu Erkeği İhanet Eder Mi ?

Terazi Burcu Erkeği İhanet Eder Mi ?
11 Mart 2017 tarihinde eklendi, 189 kez okundu.

Terazi burcu erkeği ihanet eder mi ? İhanet, herkesin yaşamaktan korktuğu en kötü duygudur herhalde. Güvenini sarsan, yerle bir eden ve bir daha bir başkasına güvenmesini zor duruma getiren en lanet şeydir ihanet. Peki kız erkek ayırt etmeden içinde bunu yapmak isteyen herkesin yapabileceği bu ihaneti terazi erkekleri yapar mı?

Terazi burcu erkeği, aşk adamı olarak adlandırılabilir. Sürekli fikir değiştirmesi ve kararsız bir yapısı olması her ne kadar bu durum hakkında bizi korkuya salsa bile aslında şüphelenecek bir durum yoktur. Bu burç erkekleri çok romantik olarak bilinir (sert görünümlü olmalarına rağmen). Romantik bir insan olan terazi erkeği, doğal olarak da duygusal oluyor. Bilirsiniz ki, duygusal olan insanlar bir başka kişinin kalbini kırmaktan çok korkarlar. İşte terazi burcu erkekleri de böyledir. Sevdiği kadının kalbini kırmaktan çok korkar. Bu sebepten de ona sürekli dikkatli bir şekilde yaklaşır. Onu mutlu edebilmek için elinden gelenin fazlasını yapmaya hazırdır ve her zamanda elinden gelenin fazlasını yapar.

Gerek konuşma, jest ve mimikleriyle, gerekse aldığı hediyeler veya götürdüğü yerler ile ona daima güzel yaklaşarak duygularını yansıtır. Bu kadar güzel duygularla gelen bir adam zaten sizi çok seviyordur ve size ihanet etmek aklının ucuna bile gelmiyordur. İhanet kelimesi onun hayatında bile yer almaz. Tabi ki kendisi size bu konuda bu kadar hassasiyet gösterir iken sizin de ona aynı hassasiyeti göstermenizi sizden her zaman bekler. O size ihanet etmediği gibi sizin de ona ihanet etmenizi istemez. Hatta böyle bir şeyi kendisi yapmadığı için sizin de yapabileceğinizi hiç düşünmez. Eğer olur da ihanet eden o değil de siz olursanız, sizi bir kalemde hayatından atar ve bir daha ne kadar severse sevsin sizi hayatına geri almaz.

Terazi burcu erkeği ihanet eder mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git