Terazi Burcu Erkeği Hangi Burca Aşık Olur ?

Terazi Burcu Erkeği Hangi Burca Aşık Olur ?
20 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 214 kez okundu.

Terazi burcu erkeği hangi burca aşık olur ? Terazi erkeği, burcunun özelliklerine bağlı olarak dengeli bir burçtur. Hemen hemen her burç ile iyi anlaşır. Anlaşamadığı burç sayısı yok denilebilecek kadar azdır. Aşk hayatında da terazi burcu oldukça şanslıdır. Denge kurmayı bilen özelliği sayesinde her burçla çok rahat anlaşır. Ama bu burç insanı çok duygusal olduğu için genellikle balık burcu ile daha dengeli ve huzurlu bir aşk yaşar. Terazi burcu erkeği için önemli olan, huzur ve mutluluktur. Bunun için çok fazla paraya ya da ek bir şeye ihtiyaç duymaz. Terazi erkeği, yedi düvelle barışık yapısı sayesinde herkese kendisini sevdirmeyi becerir. Hiç kimseyle boş yere tartışmaya girmez. Yalandan ve samimiyetsiz insandan nefret eder. Bu özellikler, onun bir insanda en istemeyeceği özelliklerdir. Terazi burcu, genellikle sakin yaşamayı sever ve monotonluktan korkmaz. Fakat hayatı eğlenceli kılmanın pek çok yolunu bulur.

Sevdiği insanları gözünden bile kıskanır ve onların kılına zarar gelmesini istemez. Saçma sapan diyaloglara ya da tartışmalara girmekten kaçınır. Bu burç insanı, iyi niyetinin kullanılmasına çok sinirlenir. Çok iyi niyetli olduğu için sık sık bu sorun başına gelir.Hayatına giren insanları büyük bir titizlikle seçer ve seçtiği insanları ölümüne korur.

Terazi burcu erkekleri, iki yüzlü insanlardan nefret eder. Aile kavramı onun için kutsaldır. Sahip olduğu değerlere kimsenin dil uzatmasına ya da onu kirletmesine izin vermez. Bu burç insanı, kolay kolay yaşanan olaylara sinirlenmez. Sinirlenmiş ise kesinlikle çok canı sıkılacağı bir olay yaşamış demektir. Hayatından çıkardığı bir insanı hayatına bir daha kolay kolay sokmaz. Onu affetmesi için gerçekten geçerli sebeplerinin olması ve onu çok sevmesi gerekir. Sahte insanları hemen anlar ve onlardan uzak durmaya dikkat eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git