Terazi Burcu Erkeği Gurur Yapar Mı ?

Terazi Burcu Erkeği Gurur Yapar Mı ?
11 Mart 2017 tarihinde eklendi, 227 kez okundu.

Terazi burcu erkeği gurur yapar mı ? Bu burç erkeği, en gururlu burçlardan birisidir. Özellikle de gururuna dokunan bir şey yaptığınızda ve onun canını acıttığınızda sizi affetmesi çok zordur. Gururlu ve karakteri ile çevresindekiler tarafından tanınan terazi erkeği, ilişkilerinde çok ince eleyip sık dokur ve hata yapmaktan korkarlar. Çünkü sevdikleri ve gerçekten güvendikleri zaman çok bağlanacaklarını ve kalpleri kırıldığında bunu kaldıramayacaklarını iyi bilirler. Aşk hayatlarında sadece bir kez bile kötü bir deneyim yaşamış olsalar da bu bütün hayatları boyunca yaşayacakları tüm ilişkileri etkiler. Tüm ilişkilerinde bu nedenle temkinli davranmayı tercih ederler.

Terazi burcu erkeği, gözlemci yapısı ve garanticiliği ile bilinse de aslında kimseye göstermediği çılgın bir yanı da vardır. Asla yapmaz dediğiniz şeyleri birden bire yaparak sizi şaşırtabilir. Hatta bu yaptıkları sizin de hiç hoşunuza gitmeyebilir. Doğası gereği, terazi burcu dengeyi sever ve fazla inat değildir. Fakat istemediği bir şeyi ona zorla hiç kimse yaptıramaz. Bir şeyi yapması ya da yapmaması için çok fazla uğraşırsanız onu istediğiniz gibi yapacaksa da yapmayabilir. Kafasına koyduğu her şeyi gerçekleştirir ve hayallerinin peşinden koşmaktan asla yorulmaz. Terazi burcu erkeği gurur yapar ve gururunun incinmesinden hiç hoşlanmaz. Tahammül edemediği iki şey vardır. Birisi gururunun incinmesi, ikincisi ise kendisine ya da çevresindeki birine birisinin göz göre göre bir saygısızlık yapmasıdır. Sahip olduğu şeylerin kıymetini çok iyi bilir. Parada ya da malda mülkte hiç gözü yoktur. Sadece başını sokacak bir evi, mutlu bir yuvası ve yetecek kadar bir geliri olursa ondan mutlusu da yoktur. Sahiplenici ve koruyucu bir yapısı vardır. Ayrıca terazi erkekleri, sevdikleri kişilere çok sadıktır.

Terazi burcu erkeği gurur yapar mı ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git