Terazi Burcu Erkeği Geri Döner Mi ?

Terazi Burcu Erkeği Geri Döner Mi ?
21 Mart 2017 tarihinde eklendi, 328 kez okundu.

Terazi burcu erkeği geri döner mi ? Bu burç erkeği ilişkisine en sıkı sıkıya bağlı, sadakatli ve inançlı burçlar arasında yer alır. Terazi erkeği, ciddi olmayan bir ilişkiye başlamaz ve ilişkisinin bu nedenle kolay kolay bitmesini istemez. Terazi erkeğinin ilişkisini bitirmesi için çok önemli büyük sorunların olması gerekir. Karşı tarafın yaptığı kabullenemeyeceği bir hata ilişkinin bitmesine neden olabilir. Terazi erkeği, kolay kolay başladığı ilişkiyi bitirmez fakat bitirdiyse de aynı şekilde kolay kolay geri dönmez. Geri dönmesi için önce sakinleşmesi, olanları sindirmesi ve oturup düşünmesi gerekir.

Terazi burcu erkeği karşısındaki insanı ne kadar severse sevsin sadakatsizlik, yalan söyleme, aldatma, gururu işe oynama ve onu küçük düşürme gibi hareketlerden bir tanesini yaptıysa asla geri dönmez. Geri dönmesi için yanlış anlaşılma olduğunu ya da sizden vazgeçemeyecek kadar sizi sevdiğini anlamadı gerekir. Fakat bu sürecin sonunda sizi affetse de sorunlar çözülmez, en ufak bir kavganızda hatalarınızı yüzünüze vurmaya hazırdır.

Terazi erkekleri, bir insandan soğursa yine eskisi gibi olmak için çok uğraşsa da olamaz. Kinci bir yapısı vardır, affetse de unutmaz. Sevdiği kadın için her şeyi yapmaya be herkesi karşısına almaya hazırdır. Mutlu bir yuva kurmak en büyük hayallerinden biridir. İnsanlara kolay kolay güvenmez ve sırlarını anlatmaz. Güvendiği insanlara ise sorgusuz sualsiz güvenir. Kırılmaktan ve yanılmaktan korkmaz. Terazi burcu erkeği, güçlü yapısı ve kararlı görüntüsü ile herkesi kendisine hayran bırakır. Sakin ve dingin bir hayat sürmek en büyük hayallerindendir. Hayallerini gerçekleştirmek ve için yanındaki insanları çok iyi seçmesi gerektiğini iyi bilir. Çevresindeki kişileri takım arkadaşı gibi görür. Ne kadar bir olabilirlerse o kadar iyi şeyler başarabileceklerini düşünür.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git