Terazi Burcu Erkeği Fiziksel Olarak Nasıl Kadınlardan Hoşlanır ?

Terazi Burcu Erkeği Fiziksel Olarak Nasıl Kadınlardan Hoşlanır ?
3 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 290 kez okundu.

Terazi burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır ? Korkusuzca sevebilecek olan terazi burcu erkeği çok fazla aşırıya kaçmadan giyinen kadınlardan etkilenir. Aşırıdan kast ettikleri ise; gösteriş olsun düşüncesiyle giyinen kadınlar! Tabi ki de tarz olarak harikalar yaratan kadınlar ile bir problemleri yok bu adamların. Yani; ne giyseler kendilerinin taşıyacaklarını bilerek dikkat çekmeleri ayrı şey herkes bana baksın diyerek giyinmek ayrı… Bu adamların karşı çıktığı ikincisi zaten!

Terazi burcu erkekleri dış görünüşlerine her zaman ama her zaman karakterlerinden daha fazla değer verecek olan kadınlardan da nefret ederler! Tamam insan kendine dikkat etmeli nasıl göründüğüne hiç dikkat etmesin demiyorlar ama tüm hayatını bunun için feda eden kadınları da itici buluyorlar!  Bunun yanında son derece doğal olabilen ve doğal kalmayı başarabilen kadınlara karşı kendilerini tutamazlar! Yapmacık olmayan gülüşler karşısında o kadar içleri tuhaf olur ki… Hayatlarının sonuna kadar bu gülüşü seyretmeye hazır hale gelirler. Ve tabi ki de içten bakan bir çift göz! Baktıkça erimek isterler. Kalplerin aynası olduğunu düşünürler de ondan.

Zayıf olmalarını her zaman tercih ederler çünkü; bu erkeklerin hemen hemen hepsi de zapzayıftır! Hal böyle olunca ister istemez yanında böyle kadınlar görmeyi dilerler. Ama kalplerini sevdikleri bir kadın olduktan sonra kilosunu da dert etmeyeceklerinden hiç kuşkunuz olmasın! Emin olun onlar sizi her halinizle dünyanın en güzel kadını olarak görecekler. Dış güzelliğin eninde sonunda bir gün son bulacağını en iyi bilen adamlardır onlar!

Kumral kadınlar öncelikle olarak onları çeker buna da dış görünüşe önem verdikleri için karar vermezler. Tamamen içgüdüsel bir eğilimdir. Buna isteseler de karşı koyamazlar! Terazi burcunun birçoğu kumraldır da ondan. Kendileri gibi olan bu kadınlar yaratılıştan gelen bir güç ile olsa gerek dikkatleri çeken ilk grup ve hatta son grup olurlar! Gözleri bir kadında ilk olarak gözlerine takılacak ve derin derin bakacaktır terazi erkeği. Derken daha sonra yavaş yavaş nasıl bir yüze sahip olduklarını fark etme şansları olacaktır. Yani; ilk zamanlarda aşık oldukları kadının yüzlerini bile hatırlamayacaklar! Sadece gözlerini… Bu kadar!

Terazi burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır ? Bu konu hakkında ne düşünüyorsun ? Düşüncelerini konu altında yer alan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git