Terazi Burcu Erkeği Eşinden Ne İster ?

Terazi Burcu Erkeği Eşinden Ne İster ?
13 Mart 2017 tarihinde eklendi, 284 kez okundu.

Terazi burcu erkeği eşinden ne ister ? Bu burç erkeği bir hayli dengesiz olan ve bunun yanı sıra bir hayli de çekici olan terazi burcu erkekleri, evlendikleri zaman eşlerinden çok fazla bir şey istemez. Genel olarak ilgi ve saygı isteyen terazi burcu erkekleri bir de güven ister. İlişkisinde güven sorununu çok fazla yaşayan terazi burcu erkekleri, bir hayli de cana yakın olma özelliği taşımaktadır.

Terazi erkekleri aşık olduğunda daha çok ev içerisinde huzur ister. Ailesi için elinden gelen her şeyi yapmaya hazır olan terazi burcu erkekleri annesine de aşıktır. Çok fazla annesine düşkün olan terazi burcu erkeklerinin evliliklerindeki sorunları da genel olarak anne yüzünden olabilmektedir. Terazi erkeği bir de evlilik hayatlarında övülmeyi ve egolarını yüksekte tutmaya bayılır. Kadınının daha çok pasif olmasını isteyen terazi burcu erkekleri, ilişki içerisinde otoriteye sahip olmaya özen göstermektedir. İlişki konusuna ayrı bir önem veren terazi burçları, aşk hayatlarında daha çok ön planda tutulmayı seven ve sözünü dinleyen eş ararlar. Kurnaz olma özelliği ile de bilinen terazi burcunun erkekleri, kendini anlatmaya ya da övmeye de bayılır.

Terazi burcu erkeği evlendiği zaman eşi tarafından çok sevildiğini hissetmek ve saygı duyulmak ister. Bunun yanı sıra bazı zamanlarda otoritesi ile de ön plana çıkmayı sever. Çoğu zaman eşleri tarafından dinlenmek ve dertleşmek de isterler. Giyim konusunda da bir hayli özverili olan terazi burcunun erkekleri, oldukça da romantik kişiliğe sahiptir. Eşleri olarak özellikle kokunuza dikkat etmelisiniz. Kokunuz, terazi burcu erkeklerini bir hayli etkileyecektir. Terazi burcu erkekleri genel olarak evlendikleri zaman bile flört hayatı yaşamak ister. Bu konuya ayrı bir önem vermelisiniz. Ayrıca çocukça olan davranışlarını da yadırgamamalısınız.

Kadın ruhundan en iyi anlayan, etkili konuşma becerisi olan, uyumlu, anlayışlı ve yumuşak tavırlarıyla herkesi etkileyen, ideal bir eş olabilecek olan terazi erkeği eğer bir kadını eş olarak kabul ettiyse eşi de onun kadar nazenin ve kibardır. Çünkü terazi burcu erkeği kendisine kendi davrandığı gibi davranılmasını ister. Kibar ve nazik bir erkektir. Bu yüzden eşinden beklentileri de eşine davrandığı gibi olacaktır.

Size fazlasıyla ilgi göstererek sizi sıkabilir. Çünkü hayatınızın en ince noktasına kadar sizi tanımak ister. Sizden beklentisi de kendisine bu şekilde ilgi göstermenizdir.

Her zaman alımlı, popüler, çekici, bakımlı ve temiz olmanızı ister. Kendisi de temiz ve bakımlı bir erkektir.

Sizi cinsel yaşamınızda da estetik ve nezaketi birleştirerek mutlu etmeyi bilen terazi burcu erkeği, cazibeli ve bakımlı bir eş ister. ona uyum sağlayabilirseniz mükemmel bir evlilik hayatınızın olacağından şüphe yoktur.

Bilge, zeki ve albenili bir kadına ömrünün sonuna kadar sadık kalacaktır.

Romantizme verdiği önem cinselliğe verdiği önemden fazla olduğundan sizden de romantik sürprizler bekler. Eşine dünyadaki tek kadın olduğunu hissettirir, eşinden de kendisini dünyanın en şanslı adamı gibi hissettirmesini bekler.

Terazi erkekleri fiziki güzelliğinize her zaman dikkat etmenizi ister. Güzelliğiniz ve duruluğunuz onun için çok önemlidir.

Kararsızlığından kolayca kurtulabilmek adına yanlış kararlar verebilir. Bu nedenle ona destek olmanız, karar vermesini kolaylaştırmanız yerinde olacaktır.

İlişkinizi onunla çatışmaya veya uyumsuzluğa girmeden yönetmeniz ilgisini çekecektir. Kararları onun yerine sizin almanıza gereksinim duyar fakat güçsüz görünmekten de hoşlanmaz, bu nedenle hissettirmeden yönetimi ele almalısınız.

Şık, zevkli, konforlu ve lüks bir ev ortamından hoşlanır. Eşi olarak ona bu rahatlığı sağlamanızdan çok hoşlanacaktır.

Sosyal ve popüler bir erkek olduğundan onuna birlikte sosyal aktivitelerde yer almanızı ister. Birlikte güzel bir uyum yakalayabilirseniz çok eğleneceğiniz kesindir.

Terazi burcu erkeği eşinden ne ister ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git