Terazi Burcu Erkeği En İyi Hangi Burçla Anlaşır ?

Terazi Burcu Erkeği En İyi Hangi Burçla Anlaşır ?
13 Mart 2017 tarihinde eklendi, 264 kez okundu.

Terazi burcu erkeği en iyi hangi burçla anlaşır ? Adaleti temsil eden terazi burcu erkekleri kibar yapılarıyla beraber ve uyumlu yapılarıyla beraber herkesin gölünde taht kurmayı çok iyi başarırlar. Fakat onlarında belirli kişilerde herkesten daha çok anlaştığı tarafları vardır. Peki hangi burçlarla anlaşırlar?

Terazi erkekleri hava grubuna ait kişilerdir. Bu yüzdende tam tersi olan su ve toprak gruplarıyla daha çok anlaşırlar. Bu burçları sayacak olursak, oğlak, akrep ve yengeç olarak sayabiliriz. Akrep burcu kadınları, çekici bir edadan oluşur adeta. Gerek görüntüsü gerekte hal ve hareketleriyle terazi erkeği ile çok iyi anlaşacaktır. Hatta bu iyi bir dostluk ve hatta ve hatta istenilirse çok büyük bir aşka bile dönüşülebilir. Oğlakların ise her zaman kendilerine has tavırları vardır. Bu tavırları ise terazilerin çok hoşuna gider ve ikisinin anlaşmasını çok iyi sağlar. Özellikle oğlakların hırslı ve inatçı yapıları terazileri kendilerine çekmeyi çok iyi başarır. Aynı şekilde bir başka inatçı gurubumuz ise boğa burçlarıdır. Terazi erkeği boğaların duruşundan etkilenerek onlarla yakınlık kurmak isteyebilir ve bu yakınlık iyi sonuçlar verebilir.

Yengeç burcu bilinen en duygusal burçlardan birisidir. Onların duygularına dokunarak her konuda çok rahat ikna edebilirsiniz. Duygusal olduklarından dolayıda hassastırlar. Terazi burcu erkeği de dışarıdan buz gibi gözükse de pamuk gibi bir kalbi vardır aslında. Kısacası söylemek gerekirse son derece duygusal bir yapıya sahiptirler açıkçası. Bu sebepten de yengeçlerle çok iyi anlaşırlar. Aslında teraziler duygusal olduklarını defalarca reddeder ve bir türlü kabullenmezler. Fakat yengeçle arkadaşlık kurduktan sonra onların duygusallıklarından etkilenirler. İşte o zaman kendi duygusal yapılarının farkında varırlar. Fakat her ne olursa olsun bunları kendi içinde saklarlar ve herkese aynı şekilde devam ederek duygusal olmadıklarını söylerler.

Terazi burcu erkeği en iyi hangi burçla anlaşır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git