Suya Dayanıklı Göz Kalemleri

Suya Dayanıklı Göz Kalemleri
28 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 953 kez okundu.

Suya dayanıklı göz kalemleri markaları nelerdir? Göz kalemlerinin özellikleri nelerdir? Hangi markalar hangi gözlere uygundur?

Piyasa da bulunan göz kalemlerinin çoğu ne yazık ki, yapısı nedeniyle gün içerisinde dağılma, akma yapıyor. Suya dayanıklı göz kalemleri ise akma yapmaz, dağılmaz ve adı gibi suya dayanıklıdır. Bu ürünleri waterproof olarak bulmanız mümkün. Şimdi sizlere en iyi suya dayanıklı göz kalemlerini sıralayarak marifetlerini anlatacağım.

Flormar Ultra Black EyeLiner

Bu eyeliner Flormar’ın ultra black serisinde ki en mükemmel göz kalemi. Rengi adında belirtildiği gibi ultra, yani sim siyah. Hatta kömür karası tabiri de hiç yanlış olmaz. Flormar ultra black eyeliner, gün boyu siyah rengini koruyor. Bu markanın kalemin de kendini sabitleme özelliği var. Gözünüze sürdükten sonra 1 dakika içerisin de kendini sabitler. Bu marka asla akmaz, bulaşmaz ve bozulma yapmaz. Yapısı oldukça yumuşak olan kalem, ucu kalın olması nedeni ile eli titreyen, sürme konusun da yeteneksiz, tecrübesiz olan bayanlar için sıkıntı yaratmaz, kolay uygulanır.

Flormar Waterproof Eyeliner 101

Aslına bakarsanız flormarın tüm göz kalemleri mükemmel. Fakat Flormar waterproof eyeliner 101’in Flormar ultra black ürününden tek farkı sürülme kolaylığı. Eğer göz kalemi kullanırken çizgiler ya da ince hatlar kullanıyorsanız bu göz kaleminin ucu tam sizlik, size oldukça faydalı olacaktır. Flormar eyeliner 101 koyu renge siyah ve suya dayanıklıdır. Yazın denize, havuza gönül rahatlığıyla girebilirsiniz. Hatta suya dayanıklı bir rimel ile kullandığınız zaman bile asla akma, dağılma yapmaz.
suya-dayanikli-flormar

Golden Rose Waterproof EyeLiner

Üçüncü göz kalemimiz de suya dayanıklıdır. Golden Rose Waterproof eyelinerı Flormar’ın ultra black eyelinerına karşı çıkartmıştır. İyi ki de çıkartmiş, çünkü Flormar kadar kaliteli ve rakip olabilecek bir kalem. Flormar tercih etmek istemeyenler ya da bulamayanlar Golden Rose markasını gönül rahatlığıyla tercih edebilirler. Suya oldukça dayanıklıdır, denize, havuza hatta banyoya bile girersiniz, akma, dağılma yapmaz. Rengi ultra siyahtır. Cilt tipiniz ne olursa olsun sürebilirsiniz.

Maybelline Expression Kajal

Maybelline rimelleri ile bilinen hatta çok başarılı bir marka haline gelmiştir. Bu başarısını kesinlikle Expression Kajal ile ispat ediyor. Bu kalemin en önemli özelliği kesinlikle sert yapılı ve sürme kolaylığı olmasıdır. Expression Kajal göz kalemini ince, uzun, kuyruklu çizgileri seven hanımlar rahatlıkla kullanabilirler. Rengi de yapısı gibi harika. Sim siyah ve rengi solmuyor.

suya-dayanikli-pastel

Pastel Matte Black

Pastel Matte Black alışılmışın dışında bir göz kalemi markasıdır. Pastel eyeliner ile bilinen bir marka değildir fakat yakın zaman da ön plana çıkacağından eminim. Çok başarılı hatta Flormar ile denk kalite de diyebilirim. Pastel matte black yumuşak uçlu yapıya sahiptir. Ne kalın ne de incedir. İnce ve kalın çizgi arasında sürülmeye uygun olan matte black, her bayanın rahatlıkla kullanabileceği bir üründür.

Tüm bu kalemlerin fiyatları 7 ile 20 TL arasında değişiyor. En pahalısı Flormar iken, en uygunu da Pastel matta black markasıdır. Bütçeniz neye el veriyorsa, onu gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git